Wynik wyszukiwania

 
Posadzka żywiczna Rustik w salonie Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu zdjęcie

Posadzka żywiczna Rustik w salonie Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu

Salon i serwis autoryzowanego dealera Mercedes-Benz Duda-Cars, usytuowany we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1, przeszedł generalną modernizację.

Czytaj więcej

 
Najnowszy biurowiec Ghelamco w Warszawie z posadzkami żywicznymi Deckshield na parkingu zdjęcie

Najnowszy biurowiec Ghelamco w Warszawie z posadzkami żywicznymi Deckshield na parkingu

Warsaw Unit, usytuowany przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie budynek biurowy, którego deweloperem jest Ghelamco, ma 202 m wysokości i zachwycającą, ponadczasową formę. Wieżowiec zaprojektowany przez Polsko-Belgijską Pracownię Architektury Projekt (PBPA) oferuje 59 000 m2 powierzchni biurowej i tworzy optymalne środowisko dla biznesu przy wykorzystaniunowoczesnych technologii. Na parkingutego obiektu wykonano specjalistyczne posadzki garażowe Deckshield marki Flowcrete, które powstają na bazie żywic poliuretanowych i piasku kwarcowego.

Czytaj więcej

 
Luksusowe apartamenty „Rezydencja na Wzgórzu” w Gdyni z posadzkami parkingowymi Deckshield zdjęcie

Luksusowe apartamenty „Rezydencja na Wzgórzu” w Gdyni z posadzkami parkingowymi Deckshield

Rezydencja na Wzgórzu, usytuowana przy ul. Partyzantów 26 w Gdyni, to kameralny budynek apartamentowy, zaprojektowany przez biuro Hacked Dimensions, którego deweloperem jest inwestor prywatny.

Czytaj więcej

 
Jak stworzyć fantazyjne wzory na posadzkach? - porady ekspertów Flowcrete zdjęcie

Jak stworzyć fantazyjne wzory na posadzkach? - porady ekspertów Flowcrete

Bezspoinowe posadzki żywiczne to rozwiązanie, które ze względu na swoje właściwości i parametry techniczne sprawdza się w różnorodnych warunkach użytkowania.

Czytaj więcej

 
Rozwiń pełną prędkość! Posadzka szybka nie tylko z nazwy zdjęcie

Rozwiń pełną prędkość! Posadzka szybka nie tylko z nazwy

Sprawnie przeprowadzony remont to marzenie każdego inwestora.

Czytaj więcej

 
Posadzki antybakteryjne Flowfresh z certyfikatem Indoor Air Comfort® Gold od Eurofins zdjęcie

Posadzki antybakteryjne Flowfresh z certyfikatem Indoor Air Comfort® Gold od Eurofins

Antybakteryjne posadzki żywiczne Flowfresh, marki Flowcrete, otrzymały certyfikat Indoor Air Comfort® Gold, wydawany przez organizację Eurofins.

Czytaj więcej

 
Posadzka – bariera przed wodą i chłodem. Jak zapewnić jej szczelność? zdjęcie

Posadzka – bariera przed wodą i chłodem. Jak zapewnić jej szczelność?

Z odpowiednio zaizolowaną termicznie i przeciwwilgociowo posadzką jest jak z dobrze dobranymi butami, które skutecznie chronią nas przed zimnem i wodą. Jej właściwe zabezpieczenie ma równie duże znaczenie dla komfortu użytkowania budynku oraz spełnienia wymagań WT 2021, co ocieplenie ścian zewnętrznych czy też dachu. Przy uszczelnieniu posadzki bardzo dobrze sprawdza się „klej wiecznie żywy” – butyl.

Czytaj więcej

 
Trendy w projektowaniu wnętrz sklepów i salonów firmowych - posadzki żywiczne w centrum uwagi zdjęcie

Trendy w projektowaniu wnętrz sklepów i salonów firmowych - posadzki żywiczne w centrum uwagi

Posadzki w sklepach i showroomach coraz częściej ogrywają pierwszoplanową rolę stając się ważnym elementem aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej

 
Powrót studentów na uczelnie – jak przeprowadzić szybką wymianę posadzek? zdjęcie

Powrót studentów na uczelnie – jak przeprowadzić szybką wymianę posadzek?

Koniec akademickich wakacji to ostatni moment na remonty w budynkach uczelni. Naprawę lub wymianę posadzki zazwyczaj wykonuje się po zakończeniu wszystkich innych robót budowlanych, a w przypadku opóźnień w harmonogramie, zdarza się, że na roboty posadzkarskie zostaje bardzo mało czasu.

Czytaj więcej

 
Sektor akwakultury coraz bardziej popularny – jakie posadzki sprawdzą się w tym biznesie? Porady ekspertów Flowcrete zdjęcie

Sektor akwakultury coraz bardziej popularny – jakie posadzki sprawdzą się w tym biznesie? Porady ekspertów Flowcrete

Akwakultura, czyli chów, hodowla i uprawa organizmów wodnych (ryb, skorupiaków, roślin wodnych), to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się sektorów produkcji żywności w Polsce i na świecie.

Czytaj więcej

 
30 maja, Światowy Dzień Soku. 5 kluczowych cech posadzek stosowanych przy jego produkcji – porady ekspertów marki Flowcrete zdjęcie

30 maja, Światowy Dzień Soku. 5 kluczowych cech posadzek stosowanych przy jego produkcji – porady ekspertów marki Flowcrete

Światowy Dzień Soku, jak co roku, jest okazją do podsumowań dotyczących trendów w produkcji i konsumpcji soków w Polsce. Warto również zwrócić uwagę na materiały wykończeniowe stosowane w zakładach przetwórstwa owoców i warzyw, takie jak specjalistyczne posadzki żywiczne.

Czytaj więcej

 
Flowcrete Polska wprowadza nowe kolory posadzki typu terazzo żywiczne – Mondéco Classic zdjęcie

Flowcrete Polska wprowadza nowe kolory posadzki typu terazzo żywiczne – Mondéco Classic

Flowcrete Polska, wiodący producent najwyższej jakości posadzek żywicznych, wprowadza nowe, oryginalne kolory swojego systemu posadzkowego typu terazzo żywiczne, czyli Mondéco Classic. Ta wysokiej klasy, elegancka posadzka jest wykonywana z barwionej żywicy epoksydowej i kruszywa marmurowego, a następnie wielokrotnie szlifowana i polerowana aż do uzyskania pożądanego połysku. Stworzenie podstawowej palety kolorystycznej ma na celu ułatwienie architektom i inwestorom wyboru posadzki poprzez przedstawienie im sprawdzonych rozwiązań.

Czytaj więcej

 
24 października, Międzynarodowe Święto Roweru. Inspiracje projektowe – aranżacje miejsc dla rowerów na parkingach  z wykorzystaniem kolorowych posadzek żywicznych zdjęcie

24 października, Międzynarodowe Święto Roweru. Inspiracje projektowe – aranżacje miejsc dla rowerów na parkingach z wykorzystaniem kolorowych posadzek żywicznych

Międzynarodowe Święto Roweru, które przypada 24 października, to dobra okazja, aby zwrócić uwagę na to, że rowerzyści stanowią coraz liczniejszą grupę użytkowników ulic miast, a co za tym idzie, także parkingów w budynkach mieszkaniowych wielorodzinnych, w biurowcach, w szkołach i na uczelniach oraz w innych obiektach publicznych. Sposób aranżacji miejsc postojowych dla tych pojazdów powinien być atrakcyjny estetycznie, ale przede wszystkim czytelny i bezpieczny dla wszystkich uczestników ruchu.

Czytaj więcej

 
Posadzki żywiczne Deckshield na parkingu Apartamentów przy Warzelni  w Browarach Warszawskich zdjęcie

Posadzki żywiczne Deckshield na parkingu Apartamentów przy Warzelni w Browarach Warszawskich

Apartamenty przy Warzelni to najwyższej jakości inwestycja mieszkaniowa i ikona Browarów Warszawskich – nowego, pięknie zaprojektowanego i kompleksowo przemyślanego kwartału miasta i jednej z najbardziej spektakularnych rewitalizacji w Warszawie. Obiekt, którego deweloperem jest Echo Investment, to projekt prestiżowego biura JEMS Architekci. Na parkingu tego budynku zastosowano system posadzkowy Deckshield, wykonywany w technologii i z materiałów, których producentem i dostawcą jest Flowcrete Polska, wiodący ekspert od posadzek żywicznych.

Czytaj więcej

 
Centrum Sportu GUMed – jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na Pomorzu – ze specjalistycznymi posadzkami żywicznymi na trybunach zdjęcie

Centrum Sportu GUMed – jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na Pomorzu – ze specjalistycznymi posadzkami żywicznymi na trybunach

Centrum Sportu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego to nowoczesny obiekt sportowy, który powstał przy ul. Dębowej 21 w Gdańsku, w sąsiedztwie osiedla studenckiego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 261