Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
YAWAL S.A.	Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. Test-Therm Sp. z o.o.
 
Okna aluminiowe w okleinach drewnopodobnych w ofercie OknoPlus zdjęcie

Okna aluminiowe w okleinach drewnopodobnych w ofercie OknoPlus

Firma OknoPlus rozszerza ofertę o nowe, okleinowane okna aluminiowe w kolorach drewna. Dzięki wprowadzeniu oklein do konstrukcji aluminiowych OknoPlus, inwestor i architekt mają szansę dowolnego doboru struktury i barwy stolarki, a całość systemu okienno-drzwiowego OknoPlus, niezależnie od wielkości przeszklenia, będzie prezentować się w sposób efektowny  i przy tym bardzo estetyczny.

Czytaj więcej

 
Okno STEPS – wzór nowoczesnych rozwiązań zdjęcie

Okno STEPS – wzór nowoczesnych rozwiązań

Firma POL-SKONE poszerzyła swoją ofertę produktową o okno STEPS. Nowy model łączy w sobie doskonałe walory izolacyjne drewna z trwałością i estetyką aluminium. Drewniano – aluminiowe okno STEPS to połączenie klasycznych, sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnym designem.

Czytaj więcej

 
Nowość! Okno aluminiowe inspirowane naturą – Schüco AWS 90.SI+ Green zdjęcie

Nowość! Okno aluminiowe inspirowane naturą – Schüco AWS 90.SI+ Green

Firma Schüco wprowadza do swojej oferty innowacyjny pasywny system okien aluminiowych AWS 90.SI+ Green, bazujący na surowcach odnawialnych. Zamiast tradycyjnych izolatorów tworzywowych, zastosowano w nim zintegrowane przekładki termoizolacyjne z naturalnego poliamidu, produkowanego z kwasów zawartych w nasionach roślinnych.

Czytaj więcej

 
CAPITALne połączenie – okno Capital w okładzinie aluminiowej zdjęcie

CAPITALne połączenie – okno Capital w okładzinie aluminiowej

Funkcjonalność i nowoczesny design to dwie cechy, które najlepiej opisują nowe okna drewniano - aluminiowe Capital Alu. Połączenie wysokiej izolacyjności termicznej drewna z odpornością i wyjątkową estetyką aluminium sprawiło, że rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej

 
Hensfort zwiększa sprzedaż stolarki aluminiowej zdjęcie

Hensfort zwiększa sprzedaż stolarki aluminiowej

Wyniki sprzedaży producentów stolarki okiennej i drzwiowej pokazują, że okna aluminiowe stały się poważnym konkurentem dla stolarki PVC.

Czytaj więcej

 
Pierwsze okna aluminiowe z certyfikatem Domów Pasywnych zdjęcie

Pierwsze okna aluminiowe z certyfikatem Domów Pasywnych

Przyszłością budownictwa są obiekty o minimalnym zużyciu energii, dlatego firma Schüco zaprojektowała aluminiowe systemy spełniające restrykcyjne kryteria stawiane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt.

Czytaj więcej

 
Okna drewniano-aluminiowe, czyli jakie? zdjęcie

Okna drewniano-aluminiowe, czyli jakie?

Drewniane okna stanowią piękne i szlachetne wykończenie wnętrz. Ten naturalny materiał jest synonimem trwałości i elegancji. Od pewnego czasu na rynku stolarki otworowej spotkać można okna drewniano-aluminiowe, czyli takie, które od zewnątrz posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci aluminiowej osłony. Czym jeszcze charakteryzują się takie okna i co warto o nich wiedzieć? Podpowiadamy.

Czytaj więcej

 
Teraz kupisz profile aluminiowe on-line! zdjęcie

Teraz kupisz profile aluminiowe on-line!

W sierpniu rozpoczął działalność nowy sklep internetowy profili aluminiowych pod marką ALWOOD. Bogata i różnorodna oferta sklepu zawiera aluminiowe profile standardowe, profile meblowe wraz z akcesoriami oraz aluminiowe parapety zewnętrzne wraz z ich zakończeniami.

Czytaj więcej

 
Okna aluminiowe – szlachetny element architektury zdjęcie

Okna aluminiowe – szlachetny element architektury

Projekty współczesnych domów jednorodzinnych, często wzorowanych na klasycznych rezydencjach, zaskakują rozmachem architektonicznym, jednak pod względem technicznym muszą odpowiadać współczesnym wymaganiom funkcjonalności i energooszczędności.

Czytaj więcej

 
OknoPlus STAR – gwiazda profili aluminiowych zdjęcie

OknoPlus STAR – gwiazda profili aluminiowych

Firma OknoPlus wprowadziła do swojej oferty stolarki aluminiowej profil STAR, który stanowi idealne uzupełnienie produktów PCV. Okna aluminiowe STAR wyróżniają doskonałe parametry cieplne. Dodatkowym atutem jest bogata, identyczna jak w rozwiązaniach PCV kolorystyka, za sprawą czego całość stolarki prezentuje się niezwykle gustownie.

Czytaj więcej

 
Okna aluminiowe Aluprof wyróżnione w konkursie TOPTEN 2015 na najlepszą stolarkę budowlaną zdjęcie

Okna aluminiowe Aluprof wyróżnione w konkursie TOPTEN 2015 na najlepszą stolarkę budowlaną

20 maja 2015 r. o godzinie 16:00 w Ożarowie Mazowieckim odbyła się gala konkursu TOPTEN Okna 2015 podczas której zostały ogłoszone wyniki trzeciej edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną. 

Czytaj więcej

 
Drzwi aluminiowe ALTUS - nowość w ofercie GERDA zdjęcie

Drzwi aluminiowe ALTUS - nowość w ofercie GERDA

Drzwi aluminiowe zewnętrzne GERDA ALTUS to absolutna nowość i produkt premium w ofercie GERDA.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne projekty domów: czy warto stosować okna aluminiowe? zdjęcie

Nowoczesne projekty domów: czy warto stosować okna aluminiowe?

Jednym z podstawowych dylematów przed którym stają inwestorzy przymierzający się do zakupu okien jest wybór odpowiedniego materiału dla profili.

Czytaj więcej

 
Vetrex laureatem Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” zdjęcie

Vetrex laureatem Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”

Podczas uroczystej Gali VIP w warszawskim Hotelu Sheraton, która odbyła się 15 czerwca 2011 roku, firma Vetrex sp. z o.o. odebrała nagrody przyznane decyzją kapituły IV edycji Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”. Statuetką wyróżnione zostało okno V90+ w kategorii „Okno PVC Energia Premium” oraz okno VA74C w kategorii „Okno aluminiowe Energia Plus”.

Czytaj więcej

 
Thermo Portal – pierwsze pasywne drzwi aluminiowe od Internorm zdjęcie

Thermo Portal – pierwsze pasywne drzwi aluminiowe od Internorm

Internorm wprowadza na rynek nową linię drzwi zewnętrznych. Thermo Portal to aluminiowe drzwi zewnętrzne o nowoczesnym i surowym stylu, wyróżniające się parametrami energooszczędności i systemem zabezpieczeń gwarantującym bezpieczeństwo. To kolejne dzieło inżynierskiej sztuki austriackiej firmy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1940