Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Buławy wibrujące marki HERVISA – beton pod kontrolą zdjęcie

Buławy wibrujące marki HERVISA – beton pod kontrolą

Odpowiednie wibrowanie betonu chroni przed nadmiarem wody, bąblami powietrza oraz nierównomierną gęstością wylewki. Zarówno zbyt intensywne, jak i niedostateczne wibrowanie mieszanki mogą doprowadzić do utraty wytrzymałości betonu.

Czytaj więcej

 
Buławy wibracyjne Hervisa - wstrząsająca technologia na beton zdjęcie

Buławy wibracyjne Hervisa - wstrząsająca technologia na beton

Nadmiar wody, bąble powietrza czy nierównomierna gęstość mieszanki to do niedawna najczęstsze problemy podczas wylewania betonu. Remedium na powyższe bolączki stanowią buławy wibracyjne firmy Hervisa, nowość w ofercie firmy Lange Łukaszuk.

Czytaj więcej

 
Prezent dla budowlańca – 5 pewnych pomysłów zdjęcie

Prezent dla budowlańca – 5 pewnych pomysłów

Świąteczne prezenty? To już ostatni dzwonek! Przedstawiamy 5 propozycji, które sprawią radość doświadczonemu budowlańcowi.  

Czytaj więcej

 
W POSZUKIWANIU PODŁOGI DOSKONAŁEJ zdjęcie

W POSZUKIWANIU PODŁOGI DOSKONAŁEJ

Szukając sposobów na zaaranżowanie wnętrza, najbardziej cenimy sobie szeroki wybór dekorów i trwałość produktów. Chcemy znaleźć sposób na oddanie naszej indywidualności, naszego charakteru, a zarazem mieć pewność, że wybrane przez nas rozwiązanie jest sprawdzone i pewne. 

Czytaj więcej

 
Stop hałasowi – izolacja akustyczna ArmaSound RD firmy Armacell zdjęcie

Stop hałasowi – izolacja akustyczna ArmaSound RD firmy Armacell

Jednym z największych problemów dzisiejszego świata jest towarzyszący nam przez cały czas hałas, który nie tylko negatywnie wpływa na komfort naszego życia, ale również może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Izolacja akustyczna ArmaSound RD firmy Armacell pozwoli nam znacznie zredukować uciążliwe dźwięki w naszym otoczeniu, zapewniając nam spokojny sen i relaks.

Czytaj więcej

 
Nieprzemijająca moda zdjęcie

Nieprzemijająca moda

Płytki ceramiczne z uwagi na swoje walory funkcjonalne nadal stanowią jeden z najpopularniejszych materiałów na ścianach i podłogach.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6