Wynik wyszukiwania

 
Światowe Dni Młodzieży bezpieczne z marką WIŚNIOWSKI zdjęcie

Światowe Dni Młodzieży bezpieczne z marką WIŚNIOWSKI

Wizyta papieża Franciszka i młodych ludzi z całego świata stanowiła wielkie wyzwanie organizacyjne. Jak często bywa w przypadku imprez tego kalibru, wiele kwestii związanych choćby z ochroną i ogrodzeniem terenów trzeba było rozwiązywać na bieżąco. W tej ambitnej misji doskonale sprawdziły się produkty marki WIŚNIOWSKI – solidne, trwałe i proste w montażu.

Czytaj więcej

 
Atrakcyjna promocja cenowa paneli kratowych marki WIŚNIOWSKI zdjęcie

Atrakcyjna promocja cenowa paneli kratowych marki WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI z pomocą dystrybutorów przygotowała atrakcyjną promocję na panele kratowe Vega B-Ligt II, pozwalając klientom na zakup wysokiej jakości ogrodzenia z paneli kratowych w niższej cenie! Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji do wszystkich punktów handlowych na terenie całej Polski.

Czytaj więcej

 
Rozwiązania godne Vegas zdjęcie

Rozwiązania godne Vegas

IWCE Vision – targi odbywające się raz w roku w Stanach Zjednoczonych gromadzą kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających, którym przyświeca jeden cel – zobaczyć, jakie rozwiązania zdominują rynek osłon okiennych w najbliższych latach.

Czytaj więcej

 
FLIR przedstawia pięć nowych kamer termowizyjnych na targach CES 2017: FLIR ONE trzeciej generacji, kamery termowizyjne/światła widzialnego FLIR Duo do dronów, oraz wytrzymałe kamery FLIR C3 Pro zdjęcie

FLIR przedstawia pięć nowych kamer termowizyjnych na targach CES 2017: FLIR ONE trzeciej generacji, kamery termowizyjne/światła widzialnego FLIR Duo do dronów, oraz wytrzymałe kamery FLIR C3 Pro

FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosiła wprowadzenie pięciu nowych kamer termowizyjnych na targach Consumer Electronics Show (CES) 2017, które odbyły się w pierwszym tygodniu stycznia w Las Vegas.

Czytaj więcej

 
FIBARO po raz drugi na targach CES w Las Vegas zdjęcie

FIBARO po raz drugi na targach CES w Las Vegas

W Las Vegas trwają właśnie największe targi elektroniki na świecie – Consumer Electronics Show. Wśród wystawców jest także uznana na rynku polska firma Fibar Group – producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO, która prezentuje tam swoje produkty już po raz drugi. 

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI dynamicznie zaczyna rok – Polski producent na targach PERIMETER PROTECTION zdjęcie

WIŚNIOWSKI dynamicznie zaczyna rok – Polski producent na targach PERIMETER PROTECTION

W dniach 14-16 stycznia w Norymberdze odbywały się targi Permiter Protection, podczas których prezentowane były produkty wspierające ochronę posesji i budynków. W ramach imprezy można było odwiedzić stoisko marki WIŚNIOWSKI, polskiego producenta kompleksowych systemów dla domu i przemysłu – bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Jakie produkty zaprezentował WIŚNIOWSKI?

Czytaj więcej

 
Urodzinowe prezenty od marki WIŚNIOWSKI, czyli pakiet promocji na 30-lecie marki zdjęcie

Urodzinowe prezenty od marki WIŚNIOWSKI, czyli pakiet promocji na 30-lecie marki

W tym roku marka WIŚNIOWSKI producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń obchodzi 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji firma przygotowała jesienno-zimową ofertę specjalną „Otwórz urodzinowe prezenty”. Od 17 września br. aż do 30 listopada. produkty marki WIŚNIOWSKI dostępne będą w promocyjnych cenach oraz z możliwością zakupu na aż 30 rat z RRSO 0%.

Czytaj więcej

 
Panoramiczne kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame – sposób na rozpalenie wyobraźni zdjęcie

Panoramiczne kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame – sposób na rozpalenie wyobraźni

Płonącym w kominku językom ognia trudno odmówić wdzięku i uroku. Wpatrując się w ich blask można oderwać się od rzeczywistości, odpocząć i nabrać sił na nowe wyzwania.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI na Bauen & Energie Wien 2019 zdjęcie

WIŚNIOWSKI na Bauen & Energie Wien 2019

500 wystawców, XVIII edycja, ponad 35 000 m2 powierzchni wystawienniczej, około 30 000 odwiedzających – tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję międzynarodowych targów Bauen&Energie 2019, które trwały od 14 do 17 lutego w Wiedniu.

Czytaj więcej

 
INNOWACJE I NOWOŚCI W OGRODZENIACH zdjęcie

INNOWACJE I NOWOŚCI W OGRODZENIACH

Bycie innowacyjnym wymaga ciągłej pracy, śledzenia zmian na rynku i potrzeb klientów. Każda firma, zwłaszcza jeśli jest liderem w swoim segmencie, musi wprowadzać nowości i nieustannie ulepszać produkty. Te zasady tyczą się także ogrodzeń, jednego z flagowych produktów marki WIŚNIOWSKI. Jakie innowacje pojawiły się w 2019 roku?  

Czytaj więcej

 
SmartVEGA od NATEO zdjęcie

SmartVEGA od NATEO

SmartVEGA to jedna z najnowszych marek pomp ciepła, dostępnych w ofercie firmy NATEO – lidera na polskim rynku producentów pomp ciepła.

Czytaj więcej

 
Selena na  targach NAHB International Builder’s Show zdjęcie

Selena na targach NAHB International Builder’s Show

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – bierze udział w największych na świecie międzynarodowych targach budowlanych NAHB International Builders Show, które odbywają się  20 – 22 stycznia w Las Vegas, w stanie Nevada, USA. 

Czytaj więcej

 
Gdy wybór miedzy estetyką a użytecznością postawi cię pod ścianą zdjęcie

Gdy wybór miedzy estetyką a użytecznością postawi cię pod ścianą

Kompozycja wnętrza powinna tworzyć harmonijną całość, która ma wywoływać określony efekt wizualny i emocjonalny. Kreując przestrzeń nie można także zapominać o aspekcie funkcjonalnym i praktycznych zastosowaniach znajdujących się w pomieszczeniu elementów. Naścienne wkłady kominkowe Synergy i Vega z efektem Optiflame to propozycja, która łączy w sobie te dwie zmienne – funkcja i estetyka idą ze sobą w parze.

Czytaj więcej

 
Czy budynek myśli za nas? zdjęcie

Czy budynek myśli za nas?

Już 26 stycznia (wtorek) 2016 we Wrocławiu w Hotelu VEGA przy ulicy Grabiszyńskiej odbędzie się konferencja dla projektantów, wykonawców i inwestorów na temat wybranych zagadnień w projektowaniu i wykonawstwie Inteligentnych Budynków.  

Czytaj więcej

 
Na terenie EMPARKU powstanie biurowiec Vega zdjęcie

Na terenie EMPARKU powstanie biurowiec Vega

EMPARK Mokotów Business Park już wkrótce wzbogaci swoją ofertę o powierzchnie nowego biurowca VEGA. Uzyskanie ważnego pozwolenia na budowę jest zielonym światłem dla wyboru podwykonawców i rozpoczęcia prac ziemnych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 25