Wynik wyszukiwania

 
Yawal S.A. rozpoczyna współpracę z firmą Stolbud Sp. z o.o. zdjęcie

Yawal S.A. rozpoczyna współpracę z firmą Stolbud Sp. z o.o.

Stolbud to jedna z najbardziej znanych marek stolarki okiennej w Polsce.

Czytaj więcej

 
Stolbud Włoszczowa na Targach DOM zdjęcie

Stolbud Włoszczowa na Targach DOM

W dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM zaprezentował się salon firmowy Stolbud Włoszczowa S.A. „BMBUD Kielce”. Na ekspozycję składało się efektowne stoisko wraz z Oknobusem – mobilną wizytówką znanego producenta okien i drzwi.

Czytaj więcej

 
Ogród na wyciągnięcie ręki – drzwi balkonowe firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Ogród na wyciągnięcie ręki – drzwi balkonowe firmy Stolbud Włoszczowa

Latem szczególnie cenimy przebywanie na świeżym powietrzu. Dzięki drzwiom balkonowym firmy Stolbud Włoszczowa swobodnie przejdziemy z domu wprost do ogrodu. Skrzydła drzwiowe z oferty włoszczowskiego producenta wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania. 

Czytaj więcej

 
Klasyczne wzory w stylowym wnętrzu – drzwi RETRO firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Klasyczne wzory w stylowym wnętrzu – drzwi RETRO firmy Stolbud Włoszczowa

Moda minionej epoki powraca w wielkim stylu. Właściciele starych dworków, budynków willowych czy mieszkań w kamienicach chętnie wybierają elementy dekoracyjne i wykończeniowe w klimacie retro. Z myślą o nich, firma Stolbud  posiada w swojej ofercie kolekcję drzwi okleinowanych, które ze względu na wysokie parametry użytkowe z powodzeniem zastąpią stare modele.

Czytaj więcej

 
Stolarka Stolbud Włoszczowa w Słonecznych Sadach zdjęcie

Stolarka Stolbud Włoszczowa w Słonecznych Sadach

Firma Stolbud Włoszczowa dostarczyła okna i drzwi do luksusowego kompleksu Słoneczne Sady pod Wrocławiem. Imponująca inwestycja eleganckich, nowoczesnych domów urzeka swoją kameralnością i spokojną okolicą. Oryginalne rozwiązania architektoniczne doskonale wpisują się w naturalny krajobraz podwrocławskiej miejscowości.

Czytaj więcej

 
Stolbud Włoszczowa wybrał najpiękniejszy wiosenny widok z okna! zdjęcie

Stolbud Włoszczowa wybrał najpiękniejszy wiosenny widok z okna!

196 fotografii, 89 uczestników, 4 zwycięzców oraz 9 wyróżnionych – taki jest bilans konkursu fotograficznego „Wiosna z mojego okna” zorganizowanego przez firmę Stolbud Włoszczowa na portalu www.facebook.pl. Po burzliwych naradach Jury konkursowe przyznało nagrodę główną – aparat cyfrowy SONY DSC-H55 – Renacie Saładonis za urokliwy widok jeziora w blasku pierwszych promieni wiosennego słońca.

Czytaj więcej

 
Okno na historię – rewitalizacja zabytków ze stolarką Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Okno na historię – rewitalizacja zabytków ze stolarką Stolbud Włoszczowa

W budynkach uznanych za zabytkowe najistotniejsze jest utrzymanie ich w niezmienionej postaci przez jak najdłuższy czas. Wymienna stolarka okienna dla tego typu budynków musi nie tylko idealnie pasować do istniejących otworów, ale także spełniać wymogi wizualne. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje okna ze szprosami i elementami ozdobnymi, które doskonale wkomponują się w zabytkowy charakter obiektów, podkreślając ich wiekowość oraz piękno fasady.

Czytaj więcej

 
„Wiosna z mojego okna” – konkurs fotograficzny Stolbud Włoszczowa zdjęcie

„Wiosna z mojego okna” – konkurs fotograficzny Stolbud Włoszczowa

21 marca rusza konkurs fotograficzny „Wiosna z mojego okna” organizowany przez Stolbud Włoszczowa na portalu www.facebook.com. Każdy, bez względu na doświadczenie z aparatem, może podzielić się widokiem wiosny ze swojego domu. Doskonałym tematem fotografii będzie ciekawy obiekt, człowiek, ulotna chwila czy nietypowa sytuacja uchwycona w scenerii wiosennego krajobrazu.

Czytaj więcej

 
„Otwórz się na promocję” firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

„Otwórz się na promocję” firmy Stolbud Włoszczowa

Od 1 lutego pod hasłem „Otwórz się na promocję” ruszyła nowa kampania promocyjna firmy Stolbud Włoszczowa. Teraz eleganckie modele skrzydeł drzwiowych MODERN dostępne są  w zestawie z modernistyczną klamką COSMO.

Czytaj więcej

 
Klamka zapadła – konkurs Stolbud Włoszczowa rozstrzygnięty! zdjęcie

Klamka zapadła – konkurs Stolbud Włoszczowa rozstrzygnięty!

„Klamka zapadła – wybieram Stolbud” – tak brzmi zwycięski slogan w internetowym konkursie na „Hasło reklamowe dla Stolbud Włoszczowa” na portalu Facebook.com. Do zabawy zgłoszono 346 haseł, jury przyznało 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień.

Czytaj więcej

 
Stolbud Włoszczowa zaPLUSował w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie zdjęcie

Stolbud Włoszczowa zaPLUSował w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie powiększyła się o Centrum Dydaktyczno-Badawcze. W ramach projektu powstały dwa nowoczesne obiekty, zbudowane w technologii „budynków inteligentnych”. Stolbud Włoszczowa wyposażył centrum w drewniane okna PLUS oraz CAPITAL, które doskonale podkreślają innowacyjny charakter miejsca.

Czytaj więcej

 
Stolarka Stolbud Włoszczowa na miarę Indywidualnego Domu TypOwego zdjęcie

Stolarka Stolbud Włoszczowa na miarę Indywidualnego Domu TypOwego

Okna firmy Stolbud Włoszczowa doskonale wpisały się w innowacyjny projekt „Indywidualny Dom TypOwy”. Wysokiej klasy drewniana stolarka charakteryzuje się trwałością oraz eleganckim designem. Dzięki temu nowoczesny budynek wygląda naturalnie i niezwykle estetycznie.

Czytaj więcej

 
Hałas pod kontrolą – drzwi akustyczne firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Hałas pod kontrolą – drzwi akustyczne firmy Stolbud Włoszczowa

Odpowiednio wyciszona stolarka drzwiowa pozwoli zachować swobodę oraz komfort podczas rozmów biznesowych, wizyt lekarskich czy ćwiczeń muzycznych. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje wysokiej klasy drzwi akustyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych.

Czytaj więcej

 
Klasyczne wzory w nowych odsłonach – kolekcja drzwi Elegant firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Klasyczne wzory w nowych odsłonach – kolekcja drzwi Elegant firmy Stolbud Włoszczowa

Klasyka wcale nie musi być nudna i banalna. Możemy się o tym przekonać przeglądając ofertę drzwi Elegant firmy Stolbud Włoszczowa. Wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z solidnością wykonania to główne zalety drzwi wejściowych z kolekcji Elegant.

Czytaj więcej

 
Drzwi w 7 dni – nowa oferta firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Drzwi w 7 dni – nowa oferta firmy Stolbud Włoszczowa

Firma Stolbud Włoszczowa umożliwia budującym oraz remontującym domy i mieszkania szybką realizację złożonego zamówienia. Włoszczowski producent oferuję wyjątkowo szybką usługę – w ciągu 7 dni od zamówienia dostarczy do salonu firmowego lub punktu sprzedaży wybrane drzwi. Oferta dotyczy modeli skrzydeł wewnętrznych z serii CLASSIC, MODERN i ADRIA.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27626