Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wydajny klej z błyskawicznym chwytem początkowym zdjęcie

Wydajny klej z błyskawicznym chwytem początkowym

O jakości prac budowlanych i wykończeniowych decyduje nie tylko ich efekt końcowy, ale również czas poświęcony na realizację całego przedsięwzięcia.

Czytaj więcej

 
Ścianka działowa w nowoczesnym wnętrzu zdjęcie

Ścianka działowa w nowoczesnym wnętrzu

Nowoczesne, przestronne wnętrze czasami wymaga wprowadzenia elementu, który wyznaczy strefy o określonej funkcji. Montaż ścianki działowej z zastosowaniem kleju Soudabond Easy to łatwy i szybki sposób na optymalne rozplanowanie pomieszczenia.

Czytaj więcej

 

Innowacyjna alternatywa dla bitumów. Sopro prezentuje zaprawę uszczelniającą ZR Turbo 618 XXL

Podczas uszczelniania tak newralgicznych przestrzeni, jak zewnętrzne ściany czy piwnice nie ma miejsca na kompromisy, błędy wykonawcze czy wybór niskiej jakości produktów hydroizolacyjnych.

Czytaj więcej

 
ŁATWY MONTAŻ ŚCIANKI DZIAŁOWEJ Z KLEJEM SOUDABOND EASY zdjęcie

ŁATWY MONTAŻ ŚCIANKI DZIAŁOWEJ Z KLEJEM SOUDABOND EASY

Pełne światła otwarte przestrzenie są wizytówką nowoczesnego stylu, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Czasami jednak podniesienie komfortu życia mieszkańców wiąże się ze zwiększeniem liczby pomieszczeń w domu. 

Czytaj więcej

 
Selena Srebrnym Partnerem zawodów Turbo Dekarz zdjęcie

Selena Srebrnym Partnerem zawodów Turbo Dekarz

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury  BUDMA 2017 Polskie Stowarzyszenie Dekarzy rozegrało pierwsze zawody dekarskie ‘Turbo Dekarz’. 

Czytaj więcej

 
Drobne naprawy z Fix All zdjęcie

Drobne naprawy z Fix All

W każdym domu od czasu do czasu pojawiają się niegroźne usterki, które mogą jednak mieć wpływ na estetykę danego pomieszczenia lub wygodę jego użytkowania. Kleje-uszczelniacze Fix All w tubkach o pojemności 125 ml to niezawodne i oszczędne rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie wykonamy wiele niezbędnych napraw.

Czytaj więcej

 
Niezawodny klej budowlany z aplikatorem Genius Gun zdjęcie

Niezawodny klej budowlany z aplikatorem Genius Gun

Aby efekt końcowy remontu w naszym domu był w pełni satysfakcjonujący, szczególną uwagę należy zwrócić na materiały, jakie zamierzamy zastosować. 

Czytaj więcej

 
Klej poliuretanowy do ścian działowych z betonu komórkowego Soudabond Construct zdjęcie

Klej poliuretanowy do ścian działowych z betonu komórkowego Soudabond Construct

Poszukujesz kleju do  łączenia bloczków oraz płytek o dużej dokładności wymiarowej w ścianach działowych? Poznaj Soudabond Construct! 

Czytaj więcej

 
Metamorfozy domu w nowym roku zdjęcie

Metamorfozy domu w nowym roku

O ile długie grudniowe wieczory sprzyjały układaniu planów na nowy rok, o tyle wraz z początkiem stycznia przyszedł czas na ich realizację. Jeżeli na liście naszych postanowień znajduje się wykonanie drobnych napraw w domu lub lifting wnętrz – z pomocą przyjdą nam niezawodne i uniwersalne produkty DIY firmy Soudal.

Czytaj więcej

 
Samodzielnie ocieplasz budynek? Wybierz uniwersalne rozwiązania z Soudabond Easy zdjęcie

Samodzielnie ocieplasz budynek? Wybierz uniwersalne rozwiązania z Soudabond Easy

Temperatury coraz niższe, a na liście zadań pozostały ostanie prace przygotowujące dom na nadejście zimy… Pamiętaj o ociepleniu ganku lub  garażu. Wykorzystaj do tego uniwersalny klej poliuretanowy Soudabond Easy marki Soudal.

Czytaj więcej

 
Nowy kolor i większa trwałość bez wymiany wykładziny? Teraz to możliwe zdjęcie

Nowy kolor i większa trwałość bez wymiany wykładziny? Teraz to możliwe

Trendy we wnętrzach zmieniają się coraz szybciej. Dotyczy to także obiektów komercyjnych lub użyteczności publicznej, w których przeprowadzenie gruntownego remontu z wymianą podłogi jest bardzo skomplikowane i kosztowne.

Czytaj więcej

 
HONEYWELL SAFETY PRODUCTS WPROWADZA NA RYNEK REWOLUCYJNY SYSTEM OCHRONY TWARZY TURBOSHIELD zdjęcie

HONEYWELL SAFETY PRODUCTS WPROWADZA NA RYNEK REWOLUCYJNY SYSTEM OCHRONY TWARZY TURBOSHIELD

Honeywell Safety Products (giełda NYSE: HON), największy na świecie dostawca rozwiązań w zakresie środków ochrony osobistej (ŚOI) od stóp do głów, wprowadza na rynek Turboshield – pierwszą osłonę twarzy klasy A. T

Czytaj więcej

 
UZIN NC 194 Turbo  – odnów podłoże, nie obciążając zbytnio stropu zdjęcie

UZIN NC 194 Turbo – odnów podłoże, nie obciążając zbytnio stropu

Firma UZIN, producent chemii budowlanej do instalacji i eksploatacji podłóg, wprowadza na polski rynek lekką zaprawę wyrównującą do wykonywania podłoży cementowych o wysokich parametrach izolujących.

Czytaj więcej

 
Soudabond Pro – nowy klej do parapetów w ofercie Soudal zdjęcie

Soudabond Pro – nowy klej do parapetów w ofercie Soudal

W bieżącym sezonie budowlanym firma Soudal rozszerza swoją ofertę o nowym produkt do montażu okien – klej do parapetów Soudabond Pro. Uzupełnia on popularny na polskim rynku Soudal Window System – jedyne w tej chwili na rynku kompleksowe rozwiązanie umożliwiające warstwowy montaż okien. Klej Soudabond Pro może być z powodzeniem stosowany zarówno przez profesjonalistów, jak wprawnych użytkowników indywidualnych.

Czytaj więcej

 
Klej „pierwszej potrzeby” – Super Szybki Fix All Turbo zdjęcie

Klej „pierwszej potrzeby” – Super Szybki Fix All Turbo

Potrzebujesz szybko działającego, trwałego produktu, który pozwoli przykleić wszystkie niezbędne elementy w domu? Teraz to już nie problem. Na rynku pojawił się specjalny klej, który łączy trwale wszystkie materiały na każdej powierzchni i to zaledwie po 20 minutach – Soudal Super Szybki Fix All Turbo. To najszybciej działający na rynku produkt, który może być z powodzeniem stosowany nawet… pod wodą.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 92