Wynik wyszukiwania

 
Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018 zdjęcie

Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018

Firma Reynaers Aluminium Polska została partnerem głównym konferencji Nowe Oblicze BIM, która odbędzie się 14 listopada 2018 roku w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Zaprojektuj swój ogród zimowy z Reynaers Aluminium zdjęcie

Zaprojektuj swój ogród zimowy z Reynaers Aluminium

A gdyby ogród zimowy można było przymierzyć, tak jak przymierza się buty? W dodatku - buty szyte na miarę. Takie właśnie możliwości daje konfigurator firmy Reynaers Aluminium. Wystarczy skorzystać z aplikacji online, żeby w kilkanaście minut zaprojektować swój ogród zimowy, oranżerię czy przeszkloną werandę. A potem bawić się godzinami, zmieniając różne parametry konstrukcji.

Czytaj więcej

 
Reynaers Aluminium na 16. Biennale w Wenecji zdjęcie

Reynaers Aluminium na 16. Biennale w Wenecji

25 maja rozpoczęła się tegoroczna międzynarodowa wystawa architektoniczna, Weneckie Biennale Architektury. Reynaers Aluminium jest obecny w belgijskim pawilonie w Giardini oraz na zaprojektowanej przez Francescę Torzo wystawie w Arsenale.

Czytaj więcej

 
Reynaers – partner architektów zdjęcie

Reynaers – partner architektów

Firma Reynaers Polska została Partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP. Reynaers od momentu swojego powstania współpracuje ściśle z architektami. Wspólne projekty z SARP pozwolą szybciej i skuteczniej dzielić się doświadczeniami i wiedzą, a także częściej wspierać w różnorodnych projektach polskie pracownie architektoniczne.

Czytaj więcej

 
Wakacyjna willa z widokiem na morze zdjęcie

Wakacyjna willa z widokiem na morze

Grecka willa, nawiązująca do architektonicznej tradycji regionu, stała się nowoczesnym rodzinnym domem. Ogromne okna wykorzystujące systemy Reynaers Aluminium otwierają ją na spektakularne widoki i zacierają granicę pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem. Morze jest na wyciągnięcie ręki.

Czytaj więcej

 
Apartament w futurystycznym budynku w Nicei zdjęcie

Apartament w futurystycznym budynku w Nicei

Ten apartament znajduje się w niezwykłym budynku, ale sam też jest niezwykły. Lustra z polerowanej stali na sufitach, taras większy niż reszta mieszkania i okno Hi-Finity Reynaers Aluminium o szerokości niemal pięciu metrów sprawiają, że w każdej chwili i niemal z każdego miejsca można podziwiać widok na Morze Śródziemne.

Czytaj więcej

 
Architektura nieograniczonych możliwości. MasterLine 10 do budynków energooszczędnych zdjęcie

Architektura nieograniczonych możliwości. MasterLine 10 do budynków energooszczędnych

MasterLine 10 to nowy, kompletny system okienny Reynaers Aluminium, stworzony z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Wąskie, a jednocześnie wytrzymałe profile o wyjątkowo dobrych parametrach termicznych pozwalają na zaskakującą swobodę projektowania. 

Czytaj więcej

 
Czas na aluminium zdjęcie

Czas na aluminium

Jest trwała i wyjątkowo odporna. Nowoczesna i lekka. Oferuje parametry energooszczędności, takie jak okna z drewna czy PVC, a do tego wygląda oszałamiająco. Stolarka aluminiowa Reynaers to rozwiązanie, które docenia coraz większe grono inwestorów publicznych i prywatnych.

Czytaj więcej

 
One Charles de Gaulle – ekologiczny luksus zdjęcie

One Charles de Gaulle – ekologiczny luksus

Najwyższy standard, ciekawa architektura i wiele wysokiej klasy rozwiązań przyjaznych środowisku – projekt One Charles de Gaulle to jedna z najciekawszych i najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych w Bukareszcie. W projekcie uczestniczy firma Reynaers, która dostarczyła profile aluminiowe do okien. 

Czytaj więcej

 
Dom otwarty na świat. Przesuwne i składane systemy drzwi tarasowych zdjęcie

Dom otwarty na świat. Przesuwne i składane systemy drzwi tarasowych

Nowoczesna architektura i duże przeszklenia sprawiają, że we wnętrzach jest więcej światła i przestrzeni. Domowy metraż łatwo powiększyć o balkon, taras lub ogród. Od wiosny do jesieni drzwi tarasowe mają jedno zadanie – otworzyć dom na słońce i przyrodę. Pytanie tylko – w jaki sposób?

Czytaj więcej

 
Modułowy i zeroenergetyczny. Dom, który rośnie i maleje zdjęcie

Modułowy i zeroenergetyczny. Dom, który rośnie i maleje

Ten dom można łatwo rozbudowywać, a także bez problemu zmniejszyć. Mieszkańcy mogą przestawiać ściany wewnętrzne, a fasadę wymienić w dwa dni. Wykonany jest wyłącznie z materiałów nadających się do recyklingu. 

Czytaj więcej

 
REYNAERS POLSKA BUDOWLANA FIRMA ROKU 2013 zdjęcie

REYNAERS POLSKA BUDOWLANA FIRMA ROKU 2013

11 lutego w XI edycji konkursu organizowanego przez redakcję i radę programowa miesięcznika "Builder" Reynaers Polska otrzymała tytuł Budowlanej Firmy Roku 2013.

Czytaj więcej

 
BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ - Rozwiązania niskoprogowe Reynaers zdjęcie

BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ - Rozwiązania niskoprogowe Reynaers

Wózek dziecięcy bez przeszkód dociera do ogrodu, który niemal „wchodzi” do salonu a my nie musimy martwić się o to, że po raz kolejny potkniemy się o wystający próg. Reynaers Aluminium, dbając o podnoszenie komfortu i jakości życia użytkowników swoich systemów, oferuje okna i drzwi z progiem całkowicie zrównanym z podłogą.

Czytaj więcej

 
Duże przeszklenia w domach pasywnych? Z systemem Reynaers CS 104 stały się faktem zdjęcie

Duże przeszklenia w domach pasywnych? Z systemem Reynaers CS 104 stały się faktem

Wysoka izolacyjność termiczna budynku to coś więcej niż tylko komfort jego użytkowania. To także konkretne oszczędności finansowe. Dzięki nowemu systemowi okienno-drzwiowemu CS 104 firmy Reynaers, nawet budynki z dużymi przeszkleniami mogą spełniać restrykcyjne normy energooszczędności.

Czytaj więcej

 
33 profile do wnętrza - System Reynaers CI 45 zdjęcie

33 profile do wnętrza - System Reynaers CI 45

W styczniu br. firma Reynaers Polska wprowadziła do swojej oferty nowy system – CI 45, który umożliwia dzielenie i aranżację powierzchni biurowych. Uniwersalność, modułowość i prosty montaż to jego znaki rozpoznawcze.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 74