Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
U progu WT 2021 - jakie okno do nowego domu zdjęcie

U progu WT 2021 - jakie okno do nowego domu

Już w przyszłym roku wchodzą w życie zmienione warunki techniczne, jakie muszą spełniać domy jednorodzinne w Polsce.

Czytaj więcej

 
Na co zwrócić uwagę wybierając okna? zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając okna?

Wybór odpowiednich okien to jeden z wielu dylematów, przed którymi stajemy realizując marzenia o własnym domu. 

Czytaj więcej

 
Szyba może wiele zdjęcie

Szyba może wiele

Gdy patrzymy na szybę okienną, wszystko wydaje się jasne i… przejrzyste. A jednak, jeśli przyjrzymy się bliżej jej właściwościom, przeszklenie ujawnią pełnię swoich możliwości, oferując nam komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

 
Stylowe piękno metalu. Czy energooszczędne drzwi wejściowe mogą być eleganckie? zdjęcie

Stylowe piękno metalu. Czy energooszczędne drzwi wejściowe mogą być eleganckie?

Czasy, w których drzwi wejściowe postrzegane były wyłącznie jako nieodzowny element budowlano – funkcjonalny odeszły do lamusa. Dziś, dzięki kreatywności projektantów, niemal nieograniczonym możliwościom materiałowym i doskonałym parametrom technicznym stają się swoistą wizytówką każdego domu. 

Czytaj więcej

 
Złota piątka, czyli o czym powinniśmy pamiętać wybierając okna zdjęcie

Złota piątka, czyli o czym powinniśmy pamiętać wybierając okna

Stoisz przed kupnem nowych okien do domu? To wybór na lata, a mnogość modeli dostępnych na rynku oraz różnice między ich parametrami sprawiają, że wytypowanie tych najlepszych bywa nie lada wyzwaniem. Estetyka, koszt, funkcjonalność, komfort użytkowania - jakie czynniki powinniśmy brać pod uwagę wybierając okna? Poznajcie pięć istotnych elementów, które warto przeanalizować, by dokonać najlepszego wyboru.  

Czytaj więcej

 
Przełomowe rozwiązanie OknoPlus- okno TopTHERMO zdjęcie

Przełomowe rozwiązanie OknoPlus- okno TopTHERMO

Wybierając okna do domu chcemy, by pełniły one nie tylko funkcje estetyczne, ale i zapewniały nam komfort i uczucie ciepła. W tym przypadku bardzo istotne są parametry współczynnika U okna, który w nowym produkcie firmy OknoPlus wynosi 0,6 W/m2K! Są to niewątpliwie najlepsze parametry na rynku.

Czytaj więcej

 
OknoPlus uruchamia dziewięć nowych salonów sprzedaży zdjęcie

OknoPlus uruchamia dziewięć nowych salonów sprzedaży

Firma OknoPlus, producent stolarki PCV i ALU, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz inwestorów, poszerzyła sieć sprzedaży o dziewięć nowych salonów. Wraz z początkiem wiosny 2011 roku nowe punkty OknoPlus powstały w Sosnowcu, Zawierciu, Myszkowie, Krynicy- Zdrój, Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Wieluniu a także w Pabianicach.

Czytaj więcej

 
Okna aluminiowe w okleinach drewnopodobnych w ofercie OknoPlus zdjęcie

Okna aluminiowe w okleinach drewnopodobnych w ofercie OknoPlus

Firma OknoPlus rozszerza ofertę o nowe, okleinowane okna aluminiowe w kolorach drewna. Dzięki wprowadzeniu oklein do konstrukcji aluminiowych OknoPlus, inwestor i architekt mają szansę dowolnego doboru struktury i barwy stolarki, a całość systemu okienno-drzwiowego OknoPlus, niezależnie od wielkości przeszklenia, będzie prezentować się w sposób efektowny  i przy tym bardzo estetyczny.

Czytaj więcej

 
OknoPlus producentem innowacyjnego okna PCV zdjęcie

OknoPlus producentem innowacyjnego okna PCV

W ostatnim czasie wyłonieni zostali laureaci konkursu „VIP – innowacyjna stolarka”. W trakcie uroczystej Gali VIP nagrodę w kategorii „Innowacyjne Okno PCV” otrzymała firma OknoPlus. Nagrodzone okno TopTHERMO wyróżnia najlepszy na rynku parametr Uw =0,6 W/m2K.

Czytaj więcej

 
OknoPlus STAR – gwiazda profili aluminiowych zdjęcie

OknoPlus STAR – gwiazda profili aluminiowych

Firma OknoPlus wprowadziła do swojej oferty stolarki aluminiowej profil STAR, który stanowi idealne uzupełnienie produktów PCV. Okna aluminiowe STAR wyróżniają doskonałe parametry cieplne. Dodatkowym atutem jest bogata, identyczna jak w rozwiązaniach PCV kolorystyka, za sprawą czego całość stolarki prezentuje się niezwykle gustownie.

Czytaj więcej

 
Szklane ryzality w ofercie firmy OknoPlus zdjęcie

Szklane ryzality w ofercie firmy OknoPlus

Decydując się na budowę swojego wymarzonego domu chcemy, by był on funkcjonalny, przestrzenny i nosił w sobie cząstkę luksusu. Dla inwestorów, którzy chcą przełamać tradycyjną bryłę domu, firma OknoPlus proponuje szklany ryzalit, który nada mu niepowtarzalnego charakteru.

Czytaj więcej

 
Elitarny Klub „Mistrz Innowacji - OknoPlus” zdjęcie

Elitarny Klub „Mistrz Innowacji - OknoPlus”

Elitarny Klub „Mistrz Innowacji - OknoPlus” zrzesza Firmy i Biura Handlowe wyróżnione w konkursach „Mistrz Innowacji ”. Do Klubu należy już dwunastu nagrodzonych dystrybutorów okien OknoPlus.

Czytaj więcej

 
Poczucie bezpieczeństwa z kontaktronami firmy OknoPlus zdjęcie

Poczucie bezpieczeństwa z kontaktronami firmy OknoPlus

Nie od dziś wiadomo, że dom jest twierdzą i ostoją, dlatego tak istotną rolę odgrywa pewność, że jesteśmy w nim bezpieczni. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, aby na standardowe wyposażenie domu składała się wszechstronna i przemyślana instalacja alarmowa. Ekspert firmy OknoPlus radzi, czym się kierować przy wyborze systemu ostrzegania, aby zapewnić sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

 
Gala OknoPlus 2011 - kopalnia nagród i górnicze „Szczęść Boże” zdjęcie

Gala OknoPlus 2011 - kopalnia nagród i górnicze „Szczęść Boże”

Dnia 4 marca 2011, 250 metrów pod ziemią – w najstarszej polskiej kopalni soli odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez firmę OknoPlus. Podczas imprezy wyróżnieni zostali najlepsi przedstawiciele oraz biura handlowe krakowskiego producenta okien PCV.

Czytaj więcej

 
Drzwi wejściowe OknoPlus – elegancja i bezpieczeństwo w wielu punktach zdjęcie

Drzwi wejściowe OknoPlus – elegancja i bezpieczeństwo w wielu punktach

Drzwi wejściowe zauważalne są przez gości jako pierwsze. Mogą stworzyć w głowie wyobrażenie na temat upodobań estetycznych domowników, a także sugerować, w jakiej konwencji zostało urządzone wnętrze mieszkania. Tworzą najważniejsze pierwsze wrażenie, spełniają funkcję estetyczną, a także stoją na straży całego dobytku.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 87