Wynik wyszukiwania

 
Miejsce dla ludzi z charakterem zdjęcie

Miejsce dla ludzi z charakterem

Apartament pokazowy osiedla Awangarda wymyka się definicji mieszkania. To coś więcej - przestrzeń dedykowana ludziom z charakterem, którzy wiedzą czego chcą. Przestrzeń, która ma stać się scenerią ich życia, inspiracją do tworzenia ich własnej opowieści.

Czytaj więcej

 
Sztuka detalu zdjęcie

Sztuka detalu

Dwoje architektów, których wspólnym mianownikiem są detal i jakość. Agnieszka Kuratczyk i Szymon Tarnowski to duet, tworzący na co dzień markę Tarnowski Division. O inspiracjach, warsztacie twórczym i projekcie pokazowego apartamentu na osiedlu Awangarda opowiedzieli w swoim „Atelier 1925”, mieszczącym się na warszawskim Mokotowie.

Czytaj więcej

 
Jak urządzić pomieszczenia zgodnie ze swoim typem osobowości?  zdjęcie

Jak urządzić pomieszczenia zgodnie ze swoim typem osobowości?

Czy wszyscy jesteśmy tacy sami? Nie i bardzo dobrze! Nawet jeśli czerpiemy inspiracje z podobnych stylów wnętrzarskich, zupełnie inny jest wystrój pomieszczeń, w których mieszkamy. To one stanowią swoistą ekspresję naszej osobowości. Jakimi kolorami i przedmiotami otaczać się więc we wnętrzach, tak aby czuć się w nich jak najlepiej?

Czytaj więcej

 
Łazienkowa awangarda w stylu artystycznej bohemy zdjęcie

Łazienkowa awangarda w stylu artystycznej bohemy

Hipnotyzujące odcienie jagody i wanilii, poprzetykane miedzianym odcieniem złota na mozaice - każda natchniona dusza odnajdzie się we wnętrzach podobnych do malarskiego dzieła.

Czytaj więcej

 
Klepka na podłodze – awangarda okiełznana zdjęcie

Klepka na podłodze – awangarda okiełznana

Codziennie się zmieniasz, rozwijasz, odkrywasz nieznane miejsca. Lubisz eksperymentować i stawiać na nowe rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Awangarda w rozmiarze S, M, L, czyli ekskluzywne meble z efektem świetlnym Opti-MystŸ -  Avant-garde S, M, L marki Optiflame zdjęcie

Awangarda w rozmiarze S, M, L, czyli ekskluzywne meble z efektem świetlnym Opti-MystŸ - Avant-garde S, M, L marki Optiflame

Regał i kaseta kominkowa. Co się stanie, kiedy spełniające tak odmienne funkcje przedmioty użytkowe połączą się w jedną całość? Odpowiedzią na to pytanie są wielofunkcyjne meble kominkowe Avant-garde marki Optiflame.

Czytaj więcej

 
Inteligentna automatyka z klasą. FAAC przedstawia: Genius Falcon M5 zdjęcie

Inteligentna automatyka z klasą. FAAC przedstawia: Genius Falcon M5

Napędy Genius to awangarda w ofercie FAAC. Napęd FALCON M5 do bram przesuwnych z centralą sterującą 748D zawiera wszystkie cechy idealnej automatyki wjazdowej – wygodę użytkowania, trwałość, precyzję oraz bezpieczeństwo – łącząc je w zgrabnej obudowie o nienagannym wzornictwie.

Czytaj więcej

 
Awangarda na podłodze - Vintage Kronostep Narrow w salonach DDD zdjęcie

Awangarda na podłodze - Vintage Kronostep Narrow w salonach DDD

DDD Dobre Dla Domu, specjalistyczna sieć z podłogami, panelami i drzwiami wprowadziła do oferty Kronostep Narrow Vintage - nowy wzór podłóg laminowanych.

Czytaj więcej

 
Ciekawe style w aranżacji wnętrza – galeria inspiracji zdjęcie

Ciekawe style w aranżacji wnętrza – galeria inspiracji

Dziś we wnętrzach rządzi mieszanina różnych stylów, choć brak integralności jest tylko pozorny.

Czytaj więcej

 
Design – ważny nie tylko w mieszkaniu zdjęcie

Design – ważny nie tylko w mieszkaniu

Surowe, nieprzytulne halle budzące skojarzenia z hotelem, mało estetyczne klatki schodowe czy słabej jakości materiały – niestety to krajobraz znany mieszkańcom większości polskich osiedli. 

Czytaj więcej

 
Płytki MOSAIC firmy Emigres - łazienkowe puzzle w stylu glamour zdjęcie

Płytki MOSAIC firmy Emigres - łazienkowe puzzle w stylu glamour

Blask koloru, awangarda w wystroju, indywidualny charakter wzoru - wszystko to możemy stworzyć dzięki płytkom mozaikowym. Liczy się ciekawy pomysł i głowa pełna oryginalnych rozwiązań. Płytki z kolekcji MOSAIC firmy Emigres dostępne w salonach łazienkowych CORTINA w całej Polsce pozwolą na wyrafinowaną zabawę kolorem i kształtem oraz nastrojem i światłem.

Czytaj więcej

 
SZALUNEK PERFEKCYJNY zdjęcie

SZALUNEK PERFEKCYJNY

Materiał idealnie nadający się na szalunek powinien być: idealnie gładki; posiadać właściwości adhezyjne (odporne na wilgoć i nienasiąkliwe); być sztywny i stabilny geometrycznie (nie odkształcać się ani przy zginaniu, ani przy rozciąganiu). Dokładnie tak jak płyta MFP

Czytaj więcej

 
Szulunek perfekcyjny zdjęcie

Szulunek perfekcyjny

Materiał najlepiej nadający się na szalunek powinien być: idealnie gładki; posiadać właściwości adhezyjne (odporne na wilgoć i nienasiąkliwe); być sztywny i stabilny geometrycznie (nie odkształcać się ani przy zginaniu, ani przy rozciąganiu).

Czytaj więcej

 
Lifeline – nowoczesny indywidualista zdjęcie

Lifeline – nowoczesny indywidualista

Lifeline to kolekcja mebli zaskakująca kreatywnością nowoczesnego designu. Zestaw o perfekcyjnym wzornictwie opartym na geometrii linii łączy wartości użytkowe z wysoką jakością wykonania.

Czytaj więcej

 
Terca - bogactwo możliwości zdjęcie

Terca - bogactwo możliwości

Produkty ceramiczne Terca, należące do oferty handlowej firmy Wienerberger, cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród biur architektonicznych, jak też wymagających inwestorów indywidualnych. Zainteresowanie to podyktowane jest różnorodnością asortym

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 15