budowa

Szanowny Użytkowniku,

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.

Oferta pracy

Expert 360 Consultant (Sales & Recruitment)

Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2024-06-03 | ID oferty: 2195371

Numer referencyjny: 92590

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do TeamQuest!U nas dostaniesz szansę na bardzo wysokie zarobki oraz możliwość zbudowania i zarządzania swoim własnym zespołem. TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT i TSL. Posiadamy 16 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Wymagania:

  • Min. 8 lat doświadczenia w agencji (poparte sukcesami)
  • Dogłębna znajomość rynku usług rekrutacyjnych i doradczych
  • Nastawienie na cel, umiejętność priorytetyzowania działań
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Język polski min. C1
  • Chęci zarówno do nauki, ale również dzielenia się swoim doświadczeniem
  • Gotowość do pracy stacjonarnie/hybrydowo w Warszawie (wymóg konieczny)

Oferujemy:

  • Wysoką podstawę na B2B i bardzo wysokie prowizje
  • Niezbędne narzędzia (ATS, płatny LinkedIn, automatyzacje, sprzęt etc.)
  • Wsparcie marketingowe
  • Zatrzęsienie projektów
  • Pierwsze 3 miesiące stacjonarnie, z czasem praca hybrydowa/zdalna
  • Pracę w świetnym, zgranym zespole
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów

Obowiązki:

Szukamy najlepszych osób z branży rekrutacyjnej, gotowych do rozwijania biznesu rekrutacyjnego.

Jako Expert 360 Consultant będziesz zarządzać całym procesem rekrutacyjnym od początku do końca. Twoją odpowiedzialnością będzie:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i projektów rekrutacyjnych (zarówno hunting, jak i obsługa dotychczasowych Klientów)
  • Od momentu podpisania umowy z Klientem, wzięcie pełnej odpowiedzialności za realizację projektu
  • Współpraca z Klientem - konsulting w zakresie pozyskania osób na określoną rolę
  • Aktywna współpraca z Hiring Managerem lub inną osobą po stronie Klienta odpowiedzialną za proces rekrutacyjny
  • Pozyskiwanie najlepszych Talentów z rynku
  • Zarządzanie oczekiwaniami obu stron - Klienta i Kandydata
  • Pomoc w negocjacjach i finalizacji umowy z Klientem
  • Pozyskiwanie nowych projektów: Oprócz zarządzania bieżącymi projektami, posiadasz umiejętności i inicjatywę potrzebną do identyfikacji i pozyskiwania nowych możliwości rekrutacyjnych, co przyczynia się do rozwoju biznesu.
  • Wielozadaniowość i zarządzanie projektami: Jesteś w stanie efektywnie zarządzać kilkunastoma projektami rekrutacyjnymi jednocześnie, dbając o terminowe i skuteczne ich realizacje.
  • Osiąganie celów: Twoim głównym wskaźnikiem efektywności (KPI) jest liczba pomyślnie zakończonych procesów rekrutacyjnych - zamknięcia

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

TeamQuest Sp. z o.o.
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Warszawa mazowieckie