Artykuł Dodaj artykuł

Gorący VI finał STANLEY Club w Meksyku

Gorący Meksyk przez ponad tydzień gościł najlepszych polskich dealerów narzędzi ręcznych STANLEY®. Wyróżnieni w VI edycji programu szkoleniowego STANLEY® Club odwiedzili ziemię Majów, aby poznać nowości produktowe na 2015 rok.

Gorący VI finał STANLEY Club w MeksykuGorący Meksyk przez ponad tydzień gościł najlepszych polskich dealerów narzędzi ręcznych STANLEY®. Wyróżnieni w VI edycji programu szkoleniowego STANLEY® Club odwiedzili ziemię Majów, aby poznać nowości produktowe na 2015 rok.

STANLEY® Club to program szkoleniowy dla dystrybutorów narzędzi marki STANLEY®, do którego należą firmy osiągające najlepsze wyniki w sprzedaży. Oprócz wsparcia marketingowego i sprzedażowego, uczestnicy programu otrzymują także zaproszenia do udziału w imprezach szkoleniowo-integracyjnych. „Przekazywanie aktualnej wiedzy technicznej na temat nowych produktów i rynków zbytu, a także utrzymywanie dobrych relacji z partnerami handlowymi to według nas najważniejsze aspekty współpracy biznesowej. Dlatego regularnie organizujemy szkolenia, które łączą wysoki poziom merytoryczny z atrakcyjnym programem turystycznym. Wszystkie szkolenia odbywają się w bardzo ciekawych zakątkach świata, w których jednocześnie znajdują się nasze zakłady produkcyjne” mówi Grzegorz Gofryk, Trade Marketing Specialist w firmie Stanley Black & Decker.

Główne szkolenie meksykańskiej edycji STANLEY® Club odbyło się w urokliwym mieście Puebla na wysokości ponad 2 kilometrów n.p.m. W mieszczącej się tam fabryce Stanley Black & Decker zaprezentowano strategię rynkową oraz nową ofertę produktową marki STANLEY® na 2015 rok. Polscy i meksykańscy dystrybutorzy mieli także okazję wymienić się swoimi doświadczeniami biznesowymi omawiając różnice jakie występują w handlu na tak odległych od siebie rynkach.

Podczas ośmiodniowego wyjazdu szkoleniowego STANLEY® Club nie mogło zabraknąć również licznych atrakcji turystycznych, wśród których najważniejszą było całodzienne zwiedzanie jednego z największych miast na świecie – Mexico City. Dystrybutorzy odwiedzili tu m.in. Pałac Prezydencki, budynek Parlamentu i Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe. Zobaczyli też piramidy Majów i zapoznali się z ich kulturą prezentowaną przez pryzmat rzemiosła i sztuki Indian. Piękno południowoamerykańskiej przyrody podziwiali w okolicach Acapulco, gdzie weszli do krateru jednego z okolicznych wulkanów. Kolejny, VII już finał STANLEY® Club zaplanowany jest na 2015 rok. Jego lokalizacja będzie z pewnością dużą niespodzianką. 

Podobne artykuły