Artykuł Dodaj artykuł

Targi Energetyczne ENERGETICS przełożone na przyszły rok

Zaplanowane na listopad b.r. Targi Energetyczne ENERGETICS zostały przełożone na przyszły rok.

Targi Energetyczne ENERGETICS przełożone na przyszły rok

Zaplanowane na listopad b.r. Targi Energetyczne ENERGETICS zostały przełożone na przyszły rok. 

Jak podkreślają organizatorzy, obecna sytuacja epidemiczna oraz dynamiczne zmiany związanych z nią obostrzeń, uniemożliwiają organizację Targów Energetycznych ENERGETICS w pierwotnie założonym terminie tj. 17-18 listopada b.r.

W związku z powyższym, Targi Energetyczne ENERGETICS zostają przeniesione na przyszły rok i odbędą się w dniach 16-18 listopada 2021 r., jeżeli sytuacja epidemiczna unormuje się i organizacja przedsięwzięcia będzie możliwa.  

Organizatorzy podkreślają, że dołożą wszelkich starań aby odbywające się w nowym terminie Targi zostały zorganizowane na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania zarówno wystawców jak i zwiedzających. 

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Od ponad 10 lat wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki, stwarzając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności. 

Dopełnienie ekspozycji stanowi unikatowy program konferencyjny przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi. 

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Lublin S.A.

Targi Lublin S.A. są jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły