Artykuł Dodaj artykuł

Mystique - kolekcja wyszukanych odcieni

W 2015 roku kanadyjska marka Para Paints stawia na wysublimowaną i zrównoważoną kolorystykę. Potwierdza to premierowa kolekcja „Mystique” bogata w niezwykle eleganckie, ale zarazem niejednoznaczne kolory neutralne.

Mystique, Para PaintsW 2015 roku kanadyjska marka Para Paints stawia na wysublimowaną i zrównoważoną kolorystykę. Potwierdza to premierowa kolekcja „Mystique” bogata w niezwykle eleganckie, ale zarazem niejednoznaczne kolory neutralne.

„Mystique” to pierwszy z tegorocznych trendów kolorystycznych zaprezentowanych przez renomowanego producenta farb Para Paints. Jak co roku, eksperci ds. koloru marki wraz z architektami wnętrz i artystami przygotowują propozycje odcieni, które najpełniej będą oddawały ducha czasów, a zarazem tworzyły piękną kolorystyczną aurę w naszych domach. Ten rok zdaniem Para Paints należy do stonowanych, eleganckich odcieni, które urzekają nie swoją krzykliwością, a naturalnością i nutą niedopowiedzenia. Premierowy trend Para Paints o nazwie „Mystique” liczy 8 odcieni, które wzajemnie się uzupełniają i mogą być łączone we wnętrzu w dowolnej konfiguracji. Pierwszoplanową rolę w kolekcji odgrywają wytworny fiolet Specrolite PF73 w odcieniu ciemnych winogron (kolor ze wzornika Para Paints) oraz zwiewny, rozbielony beż Princess Cut PF57. Ważną pozycję w palecie zajmują dwaj przedstawiciele brązu – ciemnoczekoladowy Humberstone PF74 oraz jasnobrązowy Quarry Streak PF75. Bazowymi kolorami we wnętrzu mogą być również piaskowy beż z odrobiną szarości Summer Savory PF56 oraz srebrzysty Sonic Buzz PF66. Mocnym zwieńczeniem kolekcji „Mystique” jest zmysłowy, głęboki morski Tahitian Pearl PF64.

Mystique, Para Paints

Kolory z kolekcji „Mystique” ze względu na swój wyszukany charakter doskonale komponują się z wystrojem wnętrz w stylu klasycystycznym i art deco. Będą stanowiły swoiste passe-partout dla eleganckich mebli, dekoracji i oświetlenia, podkreślając ich piękno i nie odwracając od nich uwagi. Odcienie z palety „Mystique” to również dobrze dobrani partnerzy dla naturalnego kamienia (marmuru, piaskowca, trawertynu), luksusowych tkanin (żakard, jedwab, satyna, tafta) oraz dekoracji ze szkła i kryształu. W związku z tym, kolory rekomendowane przez Para Paints szczególnie efektownie prezentować się będą we wnętrzach rezydencjalnych.

Podobne artykuły