Artykuł Dodaj artykuł

Szkolenia z Systemu kreatywnej dekoracji w Castoramie

Firma Unicell Poland Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki Primacol, przeprowadziła cykl szkoleń w hipermarketach DIY Castorama.

Szkolenia z systemu kreatywnej dekoracji w Castoramie, Unicell
Szkolenia z systemu kreatywnej dekoracji w Castoramie, Unicell
Szkolenia z systemu kreatywnej dekoracji w Castoramie, Unicell
Szkolenia z systemu kreatywnej dekoracji w Castoramie, Unicell
Szkolenia z systemu kreatywnej dekoracji w Castoramie, Unicell

Firma Unicell Poland Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki Primacol, przeprowadziła cykl szkoleń w hipermarketach DIY Castorama. Prelekcje były skierowane do pracowników sieci i miały na celu zaznajomienie ich z aplikacją i działaniem poszczególnych produktów wchodzących w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.

Szkolenia odbyły się pod koniec czerwca bieżącego roku i swoim zasięgiem objęły markety zlokalizowane na południu i w centrum Polski. Łącznie wzięło w nich udział 30 pracowników z 20 miast. Każde ze spotkań trwało minimum 5 godzin, w trakcie których uczestnicy mieli możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej, jak i poznania poszczególnych produktów w praktyce.

-W skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative wchodzi wiele specjalistycznych produktów, które wymagają od użytkownika konkretnej wiedzy – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor działu Marketingu i Rozwoju w Unicell Poland Sp. z o.o. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do szkoleń, które kierujemy do różnych grup odbiorców. Handlowcy są bardzo ważnym ogniwem w procesie dotarcia do wykonawcy i inwestora, dlatego ich wiedza na temat naszych produktów musi być rozległa. Czerwcowe spotkania w Castoramie są więc częścią bardziej rozbudowanego planu szkoleniowego, którego kolejna odsłona będzie realizowana już jesienią 2014 r.

W trakcie szkoleń uczestnicy mieli okazję poznać m.in. następujące produkty: Pasty strukturalne Inspiro, Effecto i Anticco, Trawertyn, Beton dekoracyjny, Farba betonowa, Farba Tao, Papier dekoracyjny, Lakier do spękań, Farby strukturalne oraz Farba 3D Effect. Każdy z nich wchodzi w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.

Primacol Decorative to marka skupiająca produkty przeznaczone do wykończenia i dekoracji wnętrz. Ich cechy charakterystyczne to: bardzo wysoka jakość, szeroka gama pełnych i soczystych kolorów, niesamowite efekty dekoracyjne, imitujące m.in. strukturę betonu, tynki weneckie czy kamień naturalny, a także ciekawe wzory kurtyn, naklejek i szablonów ściennych.

Wykorzystując System kreatywnej dekoracji marki Primacol Decorative, można w ciekawy i oryginalny sposób ożywić każde wnętrze, bez względu na to czy jest to mieszkanie, biuro czy lokal użyteczności publicznej.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły