Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Coraz lżejsze konstrukcje dzięki nowej stali pancernej Ruukki Ramor 550

Ruukki poszerza ofertę stali pancernych Ramor o nowy gatunek Ramor 550 przeznaczony do ochrony balistycznej. Nowa stal Ramor 550 jest sześć razy twardsza i mocniejsza od stali miękkich.

Ruukki logo

Ruukki poszerza ofertę stali pancernych Ramor o nowy gatunek Ramor 550 przeznaczony do ochrony balistycznej. Nowa stal Ramor 550 jest sześć razy twardsza i mocniejsza od stali miękkich. Opracowane dla zastosowań wymagających ochrony przed wybuchami lub zagrożeniami balistycznymi, stale pancerne Ramor łączą w sobie doskonałe własności balistyczne z twardością i wysoką wytrzymałością.

-Testowana i certyfikowana stal Ramor 550 jest idealna dla pojazdów opancerzonych, pojazdów i sprzętu wojskowego, sejfów i innych produktów, w przypadku których wymagane jest zmniejszenie masy konstrukcyjnej bez uszczerbku dla poziomu ochrony, wyjaśnia Przemysław Beciński, dyrektor ds. sprzedaży w Ruukki.

Coraz lżejsze konstrukcje dzięki nowej stali pancernej Ruukki Ramor 550 Coraz lżejsze konstrukcje dzięki nowej stali pancernej Ruukki Ramor 550

Znakomite własności stali

Coraz lżejsze konstrukcje dzięki nowej stali pancernej Ruukki Ramor 550Ruukki korzysta z innowacyjnej technologii hartowania bezpośredniego, by uzyskać wysoką twardość i wytrzymałość stali. Stale Ramor cechują się doskonałą jakością powierzchni, jednorodnością powierzchni i dokładnością wymiarów, a także dobrą podatnością na cięcie, gięcie i spawanie. Stale Ramor mogą być spawane przy użyciu wszystkich standardowych technik spawania. Ramor 550 cechuje się najlepszymi własnościami w zakresie obróbki warsztatowej w swojej klasie twardości, a jej podatność na obróbkę jest tak dobra jak stali Ramor 500.

Oprócz nowej stali Ramor 550, Ruukki produkuje także stale pancerne Ramor 400 i Ramor 500. Ramor 400 chroni przed wysokim ciśnieniem wywołanym eksplozjami i wybuchami. Ramor 550 i 500 zapewniają ochronę przed energią kinetyczną pocisków. Stale pancerne Ramor dostępne są w postaci taśm i blach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do odwiedzenia Ruukki podczas targów MSPO w Kielcach w dniach 2-5 września 2013 r.(stoisko D-75) oraz podczas wystawy DSEI w ExCel, Londyn, w dniach 10 – 13 września 2013 r. lub kontakt z Przemysławem Becińskim, Dyrektorem sprzedaży Ruukki Metals, tel.  +48 502 190 901

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły