Artykuł Dodaj artykuł

Inspirujące wzory. Nowe możliwości aranżacji wnętrz dzięki welurowym dekoracjom MAGNATA

Kto nie lubi bawić się w dekoratora wnętrz? Dobieramy kolory ścian, które najlepiej współgrają z naszymi meblami, ustalamy optymalny rozkład mieszkania.

Logo ŚnieżkaKto nie lubi bawić się w dekoratora wnętrz? Dobieramy kolory ścian, które najlepiej współgrają z naszymi meblami, ustalamy optymalny rozkład mieszkania.

Polujemy na dodatki i gadżety, które nadadzą mu unikalny charakter…..ale nadal czegoś nam brakuje! Przysłowiowej „wisienki na torcie”. Śnieżka oddaje właśnie w ręce miłośników aranżacji wnętrz nowe narzędzie, dzięki któremu w tej dziedzinie będą mogli do woli puszczać wodze fantazji.

Magnat - aranżacja Magnat - aranżacja
Magnat - aranżacja Magnat - aranżacja
Magnat welur  

Marka MAGNAT wzbogaciła się o nową linię produktów, która daje wprost nieograniczone możliwości dekoracji wnętrza. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka uzupełniła tę cieszącą się uznaniem klientów linię farb i narzędzi o samoprzylepne, welurowe dekoracje ścienne. Pozwalają na osiągnięcie bardzo ciekawych efektów w prosty sposób. Nowe produkty z serii MAGNAT mogą być inspiracją do wykończenia każdego rodzaju wnętrza. Są dostępne w 3 różnych formatach: A4, A3 i A2, więc sprawdzą się zarówno na dużych, jak i na mniejszych powierzchniach.

Każde mieszkanie posiada swój niepowtarzalny klimat. Aby go podkreślić, wystarczy czasami jeden motyw. Przy użyciu dekoracji MAGNAT można stworzyć interesujące aranżacje bez względu na to, w jakim stylu urządzone jest wnętrze.

Dekoracja ścienna Magnat

Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Pasujące do wystroju dekoracje dobiorą zarówno zwolennicy rozwiązań klasycznych, eleganckich, jak i nowoczesnych, ekstrawaganckich. Na ściany mogą trafić proste formy przestrzenne czy wzory roślinne.

Podstawą jest zawsze dobry pomysł: wystrój pokoju globtrotera stanie się bardziej interesujący dzięki welurowym dekoracjom zwierzęcym i wzorom egzotycznym. Miłośnik kultury Wschodu na pewno doceni wnętrze ozdobione wzorami ściennymi o charakterze orientalnym.

Praca z nowymi materiałami z serii MAGNAT jest doskonałą zabawą. Kolekcja wykonanych ze szlachetnego weluru dekoracji ściennych obejmuje 30 wzorów. Każdy z nich występuje w 3 różnych kolorach, co daje to możliwość stworzenia 90 różnych kompozycji.

Dekoracje ścienne MAGNAT są proste w użyciu, mogą być przyklejane kilkukrotnie, a ich nanoszenie nie wymaga dodatkowych narzędzi. Każde opakowanie zawiera krótką instrukcję naklejania na ścianę oraz prezentuje zdjęcie z przykładową aranżacją wnętrza, co pozwala wyobrazić sobie, jak dany wzór dekoracji pasuje do określonej kolorystyki ścian i stylu mieszkania.

Artykuł został dodany przez firmę

FFiL Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły