Artykuł Dodaj artykuł

Debiut Stolbud Włoszczowa na targach The Big 5 w Dubaju

W dniach 23-26 listopada firma Stolbud Włoszczowa, jeden z największych polskich producentów stolarki drzwiowej i okiennej, po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowych targach The Big 5 w Dubaju.

logo.stolbud.131009.jpg

W dniach 23-26 listopada firma Stolbud Włoszczowa, jeden z największych polskich producentów stolarki drzwiowej i okiennej, po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowych targach The Big 5 w Dubaju.

Targi The Big 5 to największa impreza wystawiennicza branży budowlanej na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie jest doskonałą okazją na spotkanie się z potencjalnymi partnerami handlowymi z rejonu Zatoki Perskiej. W tegorocznej edycji Targów Budowlanych wzięły udział 2833 firmy z 53 krajów. W ciągu czterech dni w wydarzeniu uczestniczyło 58 tysięcy zwiedzających.

targi_dubaj_m.101209.jpg
Przedstawiciele firmy Stolbud
Włoszczowa przy stoisku
wystawienniczym
Fot. Stolbud Włoszczowa

Firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) była jedną z siedmiu polskich spółek obecnych w Dubaju. Włoszczowskiego producenta drzwi i okien reprezentowali: Łukasz Janik – Kierownik Działu Eksportu, Dariusz Górski – Dyrektor Handlowy, Ryszard Iwańczyk – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej oraz Przedstawiciel Stolbud Włoszczowa na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Ahmed Amer.

Produkty zaprezentowane na stoisku wystawienniczym spółki, zwłaszcza okna drewniano – aluminiowe, wzbudziły zainteresowanie wśród arabskich inwestorów.

Najwyższa jakość włoszczowskich drzwi i okien to zasługa innowacyjnych technologii, nowoczesnego parku maszyn oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Obecność firmy na targach i nawiązane kontakty bardzo dobrze rokują na przyszłość, zwiększając szanse na wprowadzenie produktów spółki na rynek Bliskiego Wschodu.

- Procedury przygotowujące do udziału w The Big 5 trwały prawie rok, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się zaprezentować ofertę Stolbud Włoszczowa na tragach w Dubaju. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z tamtejszym rynkiem zaowocuje współpracą z inwestorami. Spotkaliśmy się również z Ambasadorem Polski, który poparł obecność rodzimych produktów w rejonie Zatoki Perskiej – mówi Dariusz Górski, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Wiosną przyszłego roku firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) planuje zaprezentować swoją ofertę na kolejnych targach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Interiors UAE 2010. Natomiast w grudniu spółka będzie gościć w swojej siedzibie przedstawicieli firm z rejonu Zatoki Perskiej.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.