Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Dwa nowe osiedla domów w ofercie ES Polska

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom na własną rękę wie, ile trudu kosztuje znalezienie i kupno odpowiedniej działki. Należy wybrać miejsce, zdobyć pozwolenie na budowę domu, uzbroić teren w media oraz siebie … w cierpliwość. Jednak formalności może

es.polska.logo.new.131108.gif

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom na własną rękę wie, ile trudu kosztuje znalezienie i kupno odpowiedniej działki.

Należy wybrać miejsce, zdobyć pozwolenie na budowę domu, uzbroić teren w media oraz siebie … w cierpliwość. Jednak formalności może za nas załatwić inwestor zastępczy ES Polska. Firma wprowadziła do swojej oferty dwa nowe osiedla domów jednorodzinnych wraz działkami.

Uruchomienie nowej usługi podyktowane było potrzebą rynkową. Otrzymywaliśmy od naszych klientów częste sygnały, że mają problemy ze znalezieniem dobrej działki budowlanej w przystępnej cenie. Oprócz budowy domu pod klucz możemy więc również zaoferować klientom działkę w atrakcyjnych lokalizacjach – mówi Michał Jalovecký, prezes ES Polska.

 Pierwszy taki projekt, to „Domy z Widokiem” na terenie Dolnego Śląska. W ofercie firmy jest 9 działek z widokiem na górę Ślęża, oddaloną o 34 km od centrum Wrocławia. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość rekreacyjnych terenów zielonych, a jednocześnie dobry dojazd do miasta. Wraz z zakupem działki klient otrzymuje kompleksową obsługę przy projektowaniu domu, załatwieniu pozwolenia na budowę, kredycie hipotecznym, a przede wszystkim budowie domu. Cena domu pod klucz wraz z działką zaczyna się już od 399 000 zł.

Drugie osiedle powstanie pod Warszawą w miejscowości Rozalin. W ofercie inwestora zastępczego znajdują się 22 działki o wielkości 1 500 m2, a cena za metr wynosi 300 zł. Wszystkie działki są uzbrojone – posiadają przyłącza wodne, kanalizacyjne, gaz, prąd oraz drogę dojazdową. Rozalin położony jest w gminie Nadarzyn, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin województwa mazowieckiego. Wybór tej lokalizacji nie był trudny. Duży kompleks leśny z trzema rezerwatami znajdujący się w pobliżu sprawia, że to wymarzone miejsce dla spragnionych ciszy i spokoju mieszkańców Warszawy – mówi Michał Jalovecký.

ES Polska ma w planach budowę kolejnego osiedla domów m.in. w województwie małopolskim.