Artykuł Dodaj artykuł

Wykonaj prace wykończeniowe domu za pieniądze dewelopera

Drugi etap budowy osiedla Twoja Magdalenka – zakończony! Teraz inicjatywa należy do Klientów. Inwestor wykona trzem pierwszym nabywcom roboty wykończeniowe w zakupionym domu w kwocie do 80 000 tys. zł. Dodatkowo, każdy kupujący może sam zaprojektować wnętrze swojego domu.

Drugi etap budowy osiedla Twoja Magdalenka – zakończony! Teraz inicjatywa należy do Klientów. Inwestor wykona trzem pierwszym nabywcom roboty wykończeniowe w zakupionym domu w kwocie do 80 000 tys. zł. Dodatkowo, każdy kupujący może sam zaprojektować wnętrze swojego domu.

Ostateczny wygląd wewnętrzny każdego budynku na nowo wybudowanym osiedlu Twoja Magdalenka zależy od kupującego. Dzięki zastosowaniu monolitycznych żelbetowych stropów istnieje możliwość dowolnego ustawienia ścianek działowych i tym samym przestrzeni dostosowanej do własnych potrzeb.

„Jesteśmy bardzo elastyczni. Klienci przychodzą do mnie z indywidualnymi korektami, które nanieśli na nasze plany wnętrz. A ja daję im gwarancję, że uwzględnimy je bezpłatnie w ich domu. W ten sposób można powiedzie, że domy są „tailor made” – dopasowane do indywidualnego odbiorcy. W końcu taki dom to inwestycja na całe życie i chcemy się czuć w nim dobrze” – mówi deweloper Paweł Szostek.

Na osiedlu inwestor zastosował nowoczesne i istotne dla klienta rozwiązania. Wszystkie domy są wysoce energooszczędne. Wysokie na 2,8 m pomieszczenia przez wiele godzin dziennych są doświetlone światłem naturalnym, co obniża koszty energii elektrycznej. Systemy kolektorów słonecznych skutecznie ogrzewają wodę użytkową w takiej ilości, że gorącą wodą mogą być jednocześnie napełnione cztery wanny. Każdy dom ma także instalację odgromienia, która nie jest wymagana polskimi normami dla domów jednorodzinnych. Wszystkie domy wyposażone są w okablowanie instalacji alarmowej. Program użytkowy każdego z dwudziestu domów o powierzchni 174 m2, zawierający trzy sypialnie, trzy łazienki, gabinet, spiżarnie, pokój sportu oraz garaż odpowiada programowi typowych rezydencji o powierzchni 300 – 350 m2.

Deweloper zaproponował także niestandardowe rozwiązania dla osób starszych. W każdym domu znajduje się dodatkowy pokój na parterze, który może być gabinetem lub tzw. pokojem seniora. Pomieszczenie to łatwo jest przystosować dla osób starszych lub posiadających ograniczone możliwości poruszania się. Przy pokoju znajduje się osobna łazienka z poszerzonymi drzwiami, bezprogowym prysznicem. Istnieje także możliwość podjazdu do domu.

Klimatyczna, niemal uzdrowiskowa okolica zielonej Magdalenki oraz możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu sprawia, że domami na osiedlu Twoja Magdalenka interesują się także znane osoby, np. światowej sławy kolarz szosowy Zenon Jaskuła.

Podobne artykuły