Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

SmartVEGA od NATEO

SmartVEGA to jedna z najnowszych marek pomp ciepła, dostępnych w ofercie firmy NATEO – lidera na polskim rynku producentów pomp ciepła.

SmartVEGA to jedna z najnowszych marek pomp ciepła, dostępnych w ofercie firmy NATEO – lidera na polskim rynku producentów pomp ciepła.

SmartVEGA od NATEO

SmartVEGA

Urządzenie przeznaczone jest do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz obiektów o powierzchni do 600 metrów kw. SmartVEGA umożliwia grzanie układu Centralnego Ogrzewania. Jest także przygotowane do grzania ciepłej wody użytkowej.

O zaletach użytkowych produktu przesądzają przede wszystkim niewielkie rozmiary, bezawaryjność oraz intuicyjna i łatwa obsługa. Jednosprężarkowe urządzenie działa pod kontrolą sterownika mikroprocesorowego, dzięki czemu posiada wiele praktycznych funkcji m.in. urlop. Pompą można sterować przez komputer PC. W standardowym wyposażeniu znajduje się również wbudowany sterownik pogodowy.

Co ważne, dzięki zastosowaniu dodatkowych uszczelek oraz mat wygłuszających oraz odizolowaniu sprężarki od konstrukcji obudowy SmartVEGA pracuje niezwykle cicho i nie powoduje drgań. A przy tym jest niezwykle estetyczna. Produkt posiada 5 letnią gwarancję.

Komfort użytkowania pompy NATEO podnosi również możliwość współpracy z systemem GENESIS, pozwalającym na niezależne sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu w domu. Urządzenie może zostać wyposażone w cztery moduły rozszerzające: kominek, solar, klimatyzacja i basen.

Wybrane parametry techniczne:

Moc grzewcza: od 4,50 do 16,50 kW
Moc chłodnicza: od 3,40 do 12,70 kW
Moc sprężarki: od 1,20 do 4 kW
Wymiary: 452mm x 845mm x 1120mm (szer./gł./wys.)

Podobne artykuły