Artykuł Dodaj artykuł

II Targi Budownictwa i Instalacji TBI

W imieniu Centrum Targowego Pomorza i Kujaw mam przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w II Targach Budownictwa i Instalacji TBI, które odbędą się w dniach 06-07 kwietnia 2013r. w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Szanowni Państwo,

W imieniu Centrum Targowego Pomorza i Kujaw mam przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w II Targach Budownictwa i Instalacji TBI, które odbędą się w dniach 06-07 kwietnia 2013r. w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Budowa, remont, dom, wnętrze, ogród – jedno miejsce – wiele pomysłów i rozwiązań, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Targi to możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów i pozyskania nowych kontrahentów, promocji marki, najnowszych technologii i produktów oraz poznania nowych trendów w branży. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 8 tys. osób.

Targi Budownictwa i Instalacji TBI kierowane są do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną i instalacyjną oraz do indywidualnych inwestorów (doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji). Podczas imprezy prezentować się będą m.in. producenci i dystrybutorzy: materiałów budowlanych i izolacyjnych, wyposażenia wnętrz i materiałów dekoracyjnych, instalacji, ogrzewania, wyrobów chemii budowlanej, stolarki otworowej (okna, ogrody zimowe, patio, parapety, osłony, drzwi, okucia, bramy i ogrodzenia), dachów (tarcica, pokrycia dachowe, akcesoria, systemy izolacji, odwodnień, kominowe, technika solarna, osprzęt dekarski, wyroby metalowe i elementy mocujące), elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, technik zacieniania i wentylacji, systemów dociepleń i termorenowacji, stropów, posadzek, systemów wykończeniowych (schody, podłogi, ceramika łazienkowa), elementów małej architektury, nawierzchni, systemów zabudowy, systemów zarządzania budynkiem, sprzętu budowlanego oraz usługodawcy z branży. Firmy, instytucje i stowarzyszenia oferować będą także pomoc w kwestii projektowania, doradztwa, urządzania, aranżacji, kompletacji inwestycji, instalacji, montażu, bezpieczeństwa i higieny pracy, oprogramowania, finansowania i kredytowania.

Zachęcamy także do sponsorowania konkursów dla odwiedzających, które są doskonałą okazją nie tylko do wypromowania produktów budowlanych i instalacyjnych, ale i samej firmy. Targi TBI 2013 organizowane będą pod honorowym patronatem władz wojewódzkich i miejskich, organizacji branżowych oraz patronatem medialnym gazet, czasopism, wydawnictw i branżowych portali. Nie zapominamy też o roli edukacyjnej imprezy, którą pełnią towarzyszące konferencje, seminaria, szkolenia i warsztaty oraz pokazy.

Podczas imprezy komisja konkursowa oceni zgłoszone do konkursu targowego wyroby, a najlepsze zostaną uhonorowane nagrodami i wyróżnieniami.

Targi reklamowane będą m.in. w telewizji TVP3, prasie regionalnej: „Expressie Bydgoskim”, „Nowościach”, „Gazecie Wyborczej” i „Gazecie Pomorskiej”, Polskim Radiu PiK, radiu „Złote Przeboje”, radiu PLUS, radiu GRA oraz w branżowych pismach i portalach internetowych. Wystawa promowana będzie również poprzez plakaty, banery reklamowe rozwieszone na terenie miasta oraz wysyłkę zaproszeń imiennych. Zapraszamy Państwa do ekspozycji, organizacji pokazów i szkoleń podczas imprezy, sponsoringu wydarzeń, reklamy, umożliwiając dotarcie do licznej grupy odbiorców. Targi są doskonałym miejscem promocji nowych produktów, zbierania o nich opinii od potencjalnych nabywców i użytkowników, a także umocnieniem marki na rynku.

Targom TBI 2013 towarzyszył będzie XXII Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw.

Mając nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem, pozostaję z wyrazami szacunku

Anita Kałamajska
Sekretarz Targów

Podobne artykuły