Wynik wyszukiwania

 
Innowacyjna wyrzynarka od Milwaukee zdjęcie

Innowacyjna wyrzynarka od Milwaukee

Milwaukee® z dumą prezentuje nową wyrzynarkę M18 FBJS-502X, stworzoną z myślą o potrzebach najbardziej wymagających profesjonalistów. Wykorzystana w urządzeniu innowacyjna technologia M18 FUEL™ pozwoliła uzyskać najlepsze w swojej klasie połączenie mocy, czasu pracy, a także szybkości i precyzji cięcia.

Czytaj więcej

 
Mikronarzędzia – dlaczego warto mieć je w warsztacie? zdjęcie

Mikronarzędzia – dlaczego warto mieć je w warsztacie?

Jak wykorzystać potencjał mikronarzędzi? Precyzyjne naprawy, niepowtarzalne prezenty, modelarstwo czy obróbka materiałów. Małe urządzenia dają duże możliwości.

Czytaj więcej

 
Nowoczesny stolarz – co do warsztatu zdjęcie

Nowoczesny stolarz – co do warsztatu

Fach stolarza liczy sobie kilkaset lat. Nie zmienia to jednak faktu, że musi iść z duchem czasu. Przedstawiamy kilka innowacyjnych rozwiązań, które powinny się znaleźć w nowoczesnym warsztacie.

Czytaj więcej

 
Nowa wyrzynarka w ofercie marki Skil zdjęcie

Nowa wyrzynarka w ofercie marki Skil

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, poszerzył swoją ofertę wyrzynarek o nowy model Skil 4381.

Czytaj więcej

 
Jaki zestaw wybierzesz dla siebie? zdjęcie

Jaki zestaw wybierzesz dla siebie?

Na rynku dostępne są już trzy nowe zestawy STANLEY FATMAX® dla fachowców –ekip budowlanych i montażowych. Profesjonalnie dobrane przede wszystkim pod kątem systemów wentylacji, klimatyzacji i oświetlenia.  

Czytaj więcej

 
Nowa wyrzynarka Zenit od Black&Decker zdjęcie

Nowa wyrzynarka Zenit od Black&Decker

Black&Decker wprowadza do sprzedaży wyrzynarkę Zenit z technologią AutoSelect o mocy 600W. Elektronarzędzie oferuje możliwość ustawienia optymalnych parametrów pracy niezbędnych do cięcia prostego i krzywoliniowego, a także unikatowy kil prowadzący.

Czytaj więcej

 
7 nowości STANLEY FATMAX zdjęcie

7 nowości STANLEY FATMAX

STANLEY prezentuje siedem nowości w gamie wydajnych elektronarzędzi akumulatorowych STANLEY FATMAX®.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia zasilane powerbankiem? zdjęcie

Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. 

Czytaj więcej

 
Narzędzia, które trzeba mieć, by złożyć meble zdjęcie

Narzędzia, które trzeba mieć, by złożyć meble

Każdy robił to przynajmniej raz. Niektórzy decydują się na to zawsze, bo to ich odpręża i daje satysfakcję. Samodzielne złożenie mebli nie jest zadaniem skomplikowanym. Ważne, by zawczasu zadbać o zestaw odpowiednich do tego narzędzi.  

Czytaj więcej

 
Zrób to sam: kwietnik z drabiny zdjęcie

Zrób to sam: kwietnik z drabiny

Nie wiesz, co zrobić ze starą drabiną? Nie wyrzucaj jej! W bardzo łatwy sposób możesz zrobić z niej oryginalną dekorację, która ozdobi każdy balkon, taras lub ogród.

Czytaj więcej

 
Nowe wyrzynarki w ofercie marki Skil zdjęcie

Nowe wyrzynarki w ofercie marki Skil

Ze względu na możliwość wykonywania cięć prosto- i krzywoliniowych w różnych materiałach wyrzynarki są jednymi z najpopularniejszych elektronarzędzi używanych przez majsterkowiczów.

Czytaj więcej

 
Zrób to sam - układanie paneli podłogowych zdjęcie

Zrób to sam - układanie paneli podłogowych

Panele podłogowe często są aranżacyjnym tłem dla pozostałych elementów wyposażenia, ale aby dobrze sprawdziły się w tej roli latami, powinniśmy zadbać o ich odpowiedni montaż. Układanie paneli nie wymaga specjalnych umiejętności, jednak jeśli zdecydujemy się wziąć ten etap remontu we własne ręce, musimy pamiętać o kilku wskazówkach oraz wyposażyć się w niezbędne narzędzia i materiały.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia niezbędne do remontu – bez nich nie zaczynaj! zdjęcie

Elektronarzędzia niezbędne do remontu – bez nich nie zaczynaj!

Jeśli planujesz większy remont swojego mieszkania lub domu, najpierw przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, jakich elektronarzędzi potrzebujesz, by łatwo, szybko i przyjemnie przywrócić swojemu gniazdku dawny blask. Bez nich remont zajmie Ci znacznie więcej czasu, a efekty pozostawią wiele do życzenia.

Czytaj więcej

 
Montaż elewacji z włóknocementu – zdążysz przed zimą! zdjęcie

Montaż elewacji z włóknocementu – zdążysz przed zimą!

Elewacje z włóknocementu zdobywają coraz większą popularność dzięki wyjątkowej trwałości.   W przypadku desek wykonanych z tego materiału dużym ułatwieniem jest także ich montaż. Można przeprowadzić go samodzielnie, wykorzystując pogodną jesień.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 30