Wynik wyszukiwania

 
Najmocniejsza wiertarko-wkrętarka udarowa AEG zdjęcie

Najmocniejsza wiertarko-wkrętarka udarowa AEG

Z myślą o rosnących potrzebach profesjonalistów marka AEG tworzy innowacyjne rozwiązania, które imponują jakością, mocą i wytrzymałością w kategorii elektronarzędzi akumulatorowych. Wysokie wymagania użytkowników oraz przywiązywanie dużej wagi do efektywności i komfortu pracy w każdych, nawet ekstremalnych warunkach, zainspirowało AEG do stworzenia nowej i wyjątkowej w swojej klasie wiertarko-wkrętarki BSB 18 BL.

Czytaj więcej

 
Wiertarka czy wkrętarka? Co wybrać do domowego warsztatu? zdjęcie

Wiertarka czy wkrętarka? Co wybrać do domowego warsztatu?

Wiertarki i wkrętarki to najbardziej popularne elektronarzędzia. Nie ma praktycznie gospodarstwa domowego, w którym wiertarka lub wkrętarka choć raz nie byłyby używane. Warto taki sprzęt mieć w domowym warsztacie lub skrzynce z narzędziami. Ale czy od razu musimy kupować oba urządzenia. Czym się różnią i jak wybrać takie, które spełni nasze oczekiwania?

Czytaj więcej

 
Wiertarko-wkrętarka pomocna przy letnich remontach zdjęcie

Wiertarko-wkrętarka pomocna przy letnich remontach

Kto z nas nie lubi lata? To czas, który budzi w nas same miłe skojarzenia – wakacje, odpoczynek, piękna pogoda. Z drugiej strony to idealna pora na przeprowadzenie remontów w domu, zarówno tych dużych, jak i kosmetycznych. W każdej z prac niezbędnym narzędziem może się okazać niezawodna wiertarko-wkrętarka, która znacznie ułatwi część zadań.

Czytaj więcej

 
Wszechstronni pomocnicy na wiosnę. Te narzędzia warto mieć zdjęcie

Wszechstronni pomocnicy na wiosnę. Te narzędzia warto mieć

Są uniwersalne i bardzo przydatne na otwarcie sezonu remontowego i budowlanego. Z pewnością przydadzą się nie tylko profesjonalnym ekipom, ale także majsterkowiczom, którzy mogą je wykorzystać w domu. Podpowiadamy, w jakie przyrządy warto się zaopatrzyć.

Czytaj więcej

 
Zima niszczy rośliny w ogrodzie? Oto, co musisz zrobić zdjęcie

Zima niszczy rośliny w ogrodzie? Oto, co musisz zrobić

Pierwsze mrozy i śnieg to sygnały ostrzegawcze dla ogrodników, którzy jeszcze nie zadbali o zabezpieczenie drzew i krzewów przed zimą. Jak to zrobić?

Czytaj więcej

 
Przytulny kącik z lampką do czytania zdjęcie

Przytulny kącik z lampką do czytania

Przytulny kącik z lampką do czytania: Czas: ok. 1-3 godziny, stopień trudności: łatwe.

Czytaj więcej

 
Moc innowacji w jednym urządzeniu – wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441 w ofercie firmy LŁ zdjęcie

Moc innowacji w jednym urządzeniu – wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441 w ofercie firmy LŁ

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, praktyczne akcesoria i dodatkowe funkcje to wszystko zawiera w sobie niewielkich gabarytów wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia niezbędne do remontu – bez nich nie zaczynaj! zdjęcie

Elektronarzędzia niezbędne do remontu – bez nich nie zaczynaj!

Jeśli planujesz większy remont swojego mieszkania lub domu, najpierw przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, jakich elektronarzędzi potrzebujesz, by łatwo, szybko i przyjemnie przywrócić swojemu gniazdku dawny blask. Bez nich remont zajmie Ci znacznie więcej czasu, a efekty pozostawią wiele do życzenia.

Czytaj więcej

 
Narzędzia, które trzeba mieć, by złożyć meble zdjęcie

Narzędzia, które trzeba mieć, by złożyć meble

Każdy robił to przynajmniej raz. Niektórzy decydują się na to zawsze, bo to ich odpręża i daje satysfakcję. Samodzielne złożenie mebli nie jest zadaniem skomplikowanym. Ważne, by zawczasu zadbać o zestaw odpowiednich do tego narzędzi.  

Czytaj więcej

 
Mały remont, wielkie wyzwanie zdjęcie

Mały remont, wielkie wyzwanie

Którym wiertłem zrobić otwory w betonie? Czym przycinać panele? Domowe naprawy i renowacje będą efektywne, jeśli do ich wykonania użyjemy odpowiednich narzędzi. Jak je wybrać?

Czytaj więcej

 
Silnik bezszczotkowy STANLEY FATMAX - i pozamiatane zdjęcie

Silnik bezszczotkowy STANLEY FATMAX - i pozamiatane

STANLEY FATMAX® wprowadził na rynek trzy nowe kompaktowe elektronarzędzia z mocnymi silnikami bezszczotkowymi. Wiertarko-wkrętarka z udarem lub bez oraz zakrętarka udarowa dostarczą konkretną moc do fachowej pracy.

Czytaj więcej

 
Od laika do mistrza, czyli poradnik początkującego majsterkowicza zdjęcie

Od laika do mistrza, czyli poradnik początkującego majsterkowicza

„Będę mistrzem majsterkowania!” – postanowiłeś. Chęci są, pieniądze też. Pora kupić elektronarzędzia. Tylko jak wybrać te odpowiednie? Zebraliśmy garść fachowych podpowiedzi od naszych ekspertów, żeby ułatwić Ci wybór.

Czytaj więcej

 
Inteligentna wiertarko-wkrętarka Autosense wkracza do akcji zdjęcie

Inteligentna wiertarko-wkrętarka Autosense wkracza do akcji

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Autosense™ Black+Decker to innowacyjne urządzenie dla każdego majsterkowicza. Wyposażona w inteligentną elektronikę, umożliwia wiercenie oraz proste i precyzyjne wkręcanie śrub … bez prób i błędów.

Czytaj więcej

 
Silniki bezszczotkowe – dlaczego warto? zdjęcie

Silniki bezszczotkowe – dlaczego warto?

Silniki bezszczotkowe zrewolucjonizowały branżę elektronarzędzi. Dzięki nim można pracować wydajniej i z mniejszym prawdopodobieństwem awarii. Pełnię zalet prezentują w połączeniu z zasilaniem akumulatorowym.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 95