Wynik wyszukiwania

 
Industrialna willa na warszawskiej Saskiej Kępie zdjęcie

Industrialna willa na warszawskiej Saskiej Kępie

Dom położony na pięknej działce z okazałymi, starymi drzewami był marzeniem Małgorzaty i Piotra. Nie chcieli jednak wyprowadzać się poza Warszawę, szukali więc odpowiedniego miejsca do mieszkania w „zielonych” dzielnicach miasta – na Żoliborzu, Mokotowie i Saskiej Kępie. Ta ostatnia okazała się strzałem w dziesiątkę. Gospodarze wraz z dwoma kotami – Rudą i Leonem – czują się tutaj wspaniale.

Czytaj więcej

 
Wakacyjna willa z widokiem na morze zdjęcie

Wakacyjna willa z widokiem na morze

Grecka willa, nawiązująca do architektonicznej tradycji regionu, stała się nowoczesnym rodzinnym domem. Ogromne okna wykorzystujące systemy Reynaers Aluminium otwierają ją na spektakularne widoki i zacierają granicę pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem. Morze jest na wyciągnięcie ręki.

Czytaj więcej

 
Klasyka w nowoczesnym wydaniu – projekt eleganckiej willi zdjęcie

Klasyka w nowoczesnym wydaniu – projekt eleganckiej willi

Czy da się połączyć ponadczasową elegancję z przytulnością oraz relaksującą atmosferą? Dowodem, że jest to możliwe, jest kolejny projekt autorstwa Joanny Kulczyńskiej z pracowni Kulczyński Architekt, która za pomocą swoich ulubionych, naturalnych materiałów, świetnej jakości mebli i sztuki stworzyła stylową i ciepłą aranżację przestrzeni prywatnej w przestronnej willi.

Czytaj więcej

 
Dom w stylu angielskim – pomysł na willę pod miastem zdjęcie

Dom w stylu angielskim – pomysł na willę pod miastem

Dom w stylu angielskim sprawdza się nie tylko na Wyspach. Rustykalne budynki mają duże grono wielbicieli także w naszym kraju. To uniwersalna tradycyjna architektura, która świetnie odnajdzie się na polskiej wsi i terenach podmiejskich.

Czytaj więcej

 
Groove. Dom optymalny zdjęcie

Groove. Dom optymalny

Budowa nowoczesnego domu nie musi generować ogromnych kosztów. Inwestycja na skalę własnych możliwości, wykonana z naturalnych materiałów, może być równie imponująca i funkcjonalna, co ekskluzywna willa. Dlatego „równowaga” to słowo najlepiej przystające do nowego projektu pracowni Mobius. Minimalistyczny budynek operuje naturalnymi materiałami – drewnem na elewacji i kamieniem w atrium. Dom otwiera się na przyrodniczy kontekst dzięki przestronnym – nawet 11-metrowym oknom.

Czytaj więcej

 
Bluszczowe Wille - Antczak Residential startuje z nową inwestycją na Białołęce zdjęcie

Bluszczowe Wille - Antczak Residential startuje z nową inwestycją na Białołęce

Bluszczowe Wille to nowa inwestycja Antczak Residential zlokalizowana na warszawskiej Białołęce, u zbiegu ulic Zdziarskiej i Kroczewskiej. Osiedle 38 dwulokalowych willi z przestronnymi ogrodami i tarasami zostało usytuowane tuż przy granicy z rezerwatem przyrody Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi.

Czytaj więcej

 
Willa Krasicki na finiszu zdjęcie

Willa Krasicki na finiszu

Na starym Mokotowie w Warszawie dobiegają końca ostatnie prace przy kameralnej inwestycji apartamentowej Willa Krasicki. Ten ciekawie wkomponowany budynek w zabudowę pięknej historycznej części dzielnicy zaprojektowała pracownia Jasiński Kruszewski Architekci.

Czytaj więcej

 
Włoska willa chroniona przez panele Zenturo zdjęcie

Włoska willa chroniona przez panele Zenturo

Panele ogrodzeniowe firmy Betafence, charakteryzujące się wytrzymałością i bezpieczeństwem połączonym z elegancją, posłużyły do ogrodzenia ekskluzywnej willi położonej we włoskim regionie Udine.  

Czytaj więcej

 
Willa miejska - gdy od mieszkania chcesz czegoœ więcej zdjęcie

Willa miejska - gdy od mieszkania chcesz czegoœ więcej

Poszukujący luksusowych nieruchomości szczególnie cenią sobie nowoczesne rozwiązania, wysoki standard wykończenia, wygodę i funkcjonalność. Do niedawna spełnieniem tych oczekiwań były podmiejskie wille.

Czytaj więcej

 
Mieszkać niebanalnie – willa nad brzegiem zdjęcie

Mieszkać niebanalnie – willa nad brzegiem

Wyjątkowo położone działki stają się często inspiracją dla stworzenia oryginalnych budynków. Doskonałym przykładem jest zbudowana w zeszłym roku willa w zachodniej Holandii

Czytaj więcej

 
Artystyczna Willa Sowiniec zdjęcie

Artystyczna Willa Sowiniec

Większość z nas marzy o własnym domu. To właśnie dom jest miejscem, do którego chcemy wracać, w którym czujemy się najlepiej. Dom to miejsce, w którym chcemy być szczęśliwi i które chcemy kształtować zgodnie z naszą wizją. Ma odzwierciedlać naszą osobowość, nasze wnętrze.

Czytaj więcej

 
Panele Betafence chronią willę nad Jeziorem Maggiore zdjęcie

Panele Betafence chronią willę nad Jeziorem Maggiore

Trwałe i estetyczne panele Palladio otaczają rezydencję położoną nad szwajcarsko-włoskim jeziorem Maggiore. Zapewniają nie tylko doskonałą ochronę, lecz także atrakcyjny wygląd, dopasowany do eleganckiego budownictwa.

Czytaj więcej

 
DLA CENIĄCYCH TRADYCJĘ – OKNA DO INWESTYCJI STYLIZOWANYCH zdjęcie

DLA CENIĄCYCH TRADYCJĘ – OKNA DO INWESTYCJI STYLIZOWANYCH

Przy realizacji inwestycji stylizowanej na dworek lub willę, czy też adaptacji lub remoncie zabytkowej kamienicy,  priorytetem jest wizualna strona okien, dlatego zastosowanie stolarki utrzymanej w odpowiednim stylu z odpowiednimi elementami dekoracyjnymi, istotnie przyczynia się do uzyskania założonego efektu.

Czytaj więcej

 
Jak urządzić luksusowy apartament? zdjęcie

Jak urządzić luksusowy apartament?

Moment odebrania kluczy do upragnionego mieszkania rozpoczyna długo wyczekiwany okres urządzania własnych kątów. Co jednak zrobić, gdy nie mamy pomysłu i do końca nie wiemy jak modnie i wygodnie urządzić mieszkanie?

Czytaj więcej

 
Securifor na straży włoskiej posiadłości zdjęcie

Securifor na straży włoskiej posiadłości

Właściciele prywatnego domu położonego ustronnie w prowincji Parma we Włoszech mogą czuć się bezpiecznie dzięki ogrodzeniu Securifor 2D.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 61