Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Płytki w kuchni i łazience – recepta na udaną aranżację zdjęcie

Płytki w kuchni i łazience – recepta na udaną aranżację

Wybierając wykończenie podłogi i ścian w kuchni czy łazience, najczęściej decydujemy się na zakup płytek, które są materiałem trwałym, a przy tym eleganckim i praktycznym. Podpowiadamy, jakie wzory wpisują się w aktualne trendy modowe oraz jak dobrać fugę, by stworzyć nietuzinkowe wnętrze z efektem „wow”, który będzie nam towarzyszył przez całe lata.

Czytaj więcej

 
Wilgoć w budynku – jak temu zapobiec? zdjęcie

Wilgoć w budynku – jak temu zapobiec?

Jeśli widzisz parę osiadającą na oknach lub kątach pokoju albo zauważysz, że mokra podłoga lub ręczniki w łazience długo schną, to najprawdopodobniej w Twoim mieszkaniu gromadzi się zbyt dużo wilgoci.

Czytaj więcej

 
Jak zapewnić prawidłowy mikroklimat w łazience? zdjęcie

Jak zapewnić prawidłowy mikroklimat w łazience?

Łazienka to jedno z najbardziej narażonych na wilgoć miejsc w domu. Zanim w kącie ściany lub na suficie odkryjemy rozwijające się grzyby lub pleśnie, warto wcześniej zadbać o sprawną wentylację. Właściwa instalacja odprowadzi z pomieszczenia skraplającą się parę wodną oraz zapewni sprawną wymianę powietrza.

Czytaj więcej

 
Wilgoć w łazience – nigdy więcej! zdjęcie

Wilgoć w łazience – nigdy więcej!

Wilgoć w łazience to dość częsty problem, dotykający użytkowników tak nowych, jak i starszych budynków.

Czytaj więcej

 
Tapeta w łazience – świetne pomysły od MIKOŁAJSKAstudio zdjęcie

Tapeta w łazience – świetne pomysły od MIKOŁAJSKAstudio

Jak uczynić domową łazienkę bardziej przytulną? Jak wprowadzić do niej niebanalny akcent dekoracyjny, kiedy dysponujemy ograniczoną przestrzenią? W jaki sposób nadać łazience niepowtarzalny rys? Rozwiązaniem jest… tapeta. Zobaczcie świetne pomysły pracowni MIKOŁAJSKAstudio na tapetę w łazience.

Czytaj więcej

 
Jak prawidłowo wykonać izolację dachu? zdjęcie

Jak prawidłowo wykonać izolację dachu?

Wilgoć i woda to najwięksi „wrogowie” naszych dachów.

Czytaj więcej

 
Kolorystyka roku 2020 w Twojej łazience - nowe kolekcje od marki Opoczno zdjęcie

Kolorystyka roku 2020 w Twojej łazience - nowe kolekcje od marki Opoczno

Natura, spokój, morskie fale, relaks – z tym powinien nam się kojarzyć codzienny odpoczynek w łazience. Takiego klimatu może nadać tej przestrzeni odpowiednia aranżacja. Połączenie drewna z kolorem roku Classic Blue oraz innymi odcieniami niebieskości, inspirowane nadmorskimi pejzażami możemy znaleźć w nowych kolekcjach Opoczno – Love You Navy oraz Ocean Romance.

Czytaj więcej

 
Poradnik profesjonalisty: łazienka kontra wilgoć, czyli kilka słów o prawidłowym wykonaniu cementowej hydroizolacji zdjęcie

Poradnik profesjonalisty: łazienka kontra wilgoć, czyli kilka słów o prawidłowym wykonaniu cementowej hydroizolacji

Usunięcie skutków zalania czy zawilgocenia łazienki jest trudne i pracochłonne. Dlatego, już na wstępnym etapie planowania prac remontowych czy budowalnych należy uświadomić inwestorowi, jak istotny wpływ na trwałość całej konstrukcji ma zabezpieczenie powierzchni odpowiednio wykonaną powłoką uszczelniającą. 

Czytaj więcej

 
Drewno w łazience. Czy to możliwe? zdjęcie

Drewno w łazience. Czy to możliwe?

Drewno jest bardzo pięknym i wdzięcznym surowcem. W naszych domach coraz częściej pojawiają się drewniane podłogi czy schody.

Czytaj więcej

 
Światło w łazience musi być… No właśnie, jakie? zdjęcie

Światło w łazience musi być… No właśnie, jakie?

Bezpieczeństwo nade wszystko. A poza tym jeszcze odpowiednia barwa i nastrój – w takiej kolejności powinno się sprawdzać, czy oświetlenie, które chcemy zainstalować w łazience, jest odpowiednie. Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapytaliśmy eksperta.  

Czytaj więcej

 
Kolekcja Touch niczym dotyk natury w łazience zdjęcie

Kolekcja Touch niczym dotyk natury w łazience

Inspiracje naturą w najnowszych kolekcjach Ceramiki Tubądzin związane są z dążeniem do spokoju, prostoty i radości w świecie przeładowanym bodźcami. Kolekcja Touch jest doskonałą realizacją tych pragnień. Koi zmysły i pozwala na całkowity relaks w łazience.

Czytaj więcej

 
Charakterystyczne kolory w łazience. Jak zaaranżować modną łazienkę? zdjęcie

Charakterystyczne kolory w łazience. Jak zaaranżować modną łazienkę?

Myśląc o wystroju mieszkania, przed oczami pojawiają nam się zwykle delikatne i stonowane kolory. Miejscem, w którym często decydujemy się na odważniejszą kolorystykę, jest właśnie łazienka. Najnowsze trendy wnętrzarskie potwierdzają, że to właśnie marmur, lastrico lub mix kolorów i wzorów są w stanie stworzyć oryginalną i niepowtarzalną przestrzeń. Aby cieszyć się stylową łazienką wystarczy podjąć ryzyko, puścić wodze fantazji, a resztą zajmą się odpowiednio dobrane płytki. Jedno jest pewne – efekt WOW gwarantowany!

Czytaj więcej

 
Klejenie i uszczelnianie w pomieszczeniach wilgotnych zdjęcie

Klejenie i uszczelnianie w pomieszczeniach wilgotnych

Wilgoć w łazience i kuchni jest naturalnym zjawiskiem, może jednak generować uciążliwe problemy, takie jak pojawienie się nalotów pleśni.

Czytaj więcej

 
Piękna codzienność odnaleziona w naturalnej łazience zdjęcie

Piękna codzienność odnaleziona w naturalnej łazience

Kolekcja Contrail jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, dla których liczy się spokój, celebracja drobnych przyjemności oraz łazienka, w której odnaleźć można przede wszystkim relaks i odpoczynek

Czytaj więcej

 
Jak zbudować przepompownię ścieków w łazience? zdjęcie

Jak zbudować przepompownię ścieków w łazience?

Nic prostszego! Planując budowę liczymy koszta, wymiana instalacji czy jej doprowadzanie do punktu obioru, koszt fachowca ceny materiału i tona kłopotów, nie licząc kolosalnych kosztów z tym związanych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 26242