Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Domofon z kamerą jako doskonały system bezpieczeństwa i wygody zdjęcie

Domofon z kamerą jako doskonały system bezpieczeństwa i wygody

Klasyczne domofony tworzą barierę dla niechcianych gości i pozwalają na zdalne, wygodne otwieranie drzwi. Jednak doskonałym uzupełnieniem może okazać się kamera w domofonie, czyli inaczej wideodomofon.

Czytaj więcej

 
Domofon analogowy, cyfrowy, a może wideodomofon? zdjęcie

Domofon analogowy, cyfrowy, a może wideodomofon?

Domofony zwiększają poczucie bezpieczeństwa i komfort mieszkańców, ale przed ich zakupem należy dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i wybrać odpowiedni model, który będzie nadawał się do użytku w naszym miejscu zamieszkania.

Czytaj więcej

 

Mobotix na targach Budma 2012

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2012, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 roku, pod hasłem „Budownictwo przyszłości”.

Czytaj więcej

 
Strefa wejściowa posesji - jak nie popełnić błędu zdjęcie

Strefa wejściowa posesji - jak nie popełnić błędu

Dobrze zaprojektowana strefa wejściowa uwzględnia między innymi takie elementy jak:  kształt i przebieg ścieżki; jej szerokość; materiał, z którego jest wykonana. Każdy z nich ma wpływ na komfort użytkowników.

Czytaj więcej

 
Osiedle Leszczynko – nowe życie poprzemysłowych terenów zdjęcie

Osiedle Leszczynko – nowe życie poprzemysłowych terenów

Cisza i przyjazna atmosfera w centrum miasta są marzeniem wielu z nas. Przy głównych ulicach niemal każda przestrzeń wydaje się już być zagospodarowana, a nieliczne wolne miejsca znajdują się przy najbardziej zatłoczonych, hałaśliwych skupiskach.

Czytaj więcej

 
Rejestrację na SPIN Extra 2015 czas zacząć! zdjęcie

Rejestrację na SPIN Extra 2015 czas zacząć!

SPIN Extra 2015 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych odbędzie się w dniach 15–16 kwietnia 2015 w Hotelu***** Marina Golf Club, Siła k. Olsztyna. Od trzynastu lat celem SPIN jest tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i doświadczenia w branży niskich prądów.

Czytaj więcej

 
Wmurowanie kamienia węgielnego na osiedlu Alpha Park zdjęcie

Wmurowanie kamienia węgielnego na osiedlu Alpha Park

17 września br. odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowania kamienia węgielnego na warszawskim osiedlu Alpha Park. Inwestycja realizowana przez firmę RED Real Estate Development zostanie zakończona w I kwartale 2016 roku.

Czytaj więcej

 
Nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska zdjęcie

Nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna nową inwestycję na warszawskim Bemowie. W 4-piętrowym budynku Accent Vert przy ul. Batalionów Chłopskich 77 powstanie 149 mieszkań.

Czytaj więcej

 
Mały, mądry dom zdjęcie

Mały, mądry dom

Przy wyborze własnego domu Polacy coraz częściej kierują się zasadą „ciasne, ale własne”. Wybieramy nie za duże budynki, idąc jednak przy tym z duchem czasu – stawiamy na wykończenie w wyższym standardzie i nowoczesne systemy, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie oraz poprawią komfort życia.

Czytaj więcej

 
Jak apartament, to tylko pod klucz zdjęcie

Jak apartament, to tylko pod klucz

Chociaż większość Polaków wciąż woli kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, to zainteresowanie lokalami wykończonymi pod klucz jest coraz większe. Zwłaszcza, jeśli kupujemy apartament.

Czytaj więcej

 
Instalacja KNX/ EIB dla Twojego domu - bezpieczeństwo, wygoda i niższe koszty eksploatacji zdjęcie

Instalacja KNX/ EIB dla Twojego domu - bezpieczeństwo, wygoda i niższe koszty eksploatacji

Wygodny, bezpieczny i ekonomiczny dom to marzenie wielu z nas. Dzisiejsze materiały i technologie umożliwiają zaprojektowanie budynku nie tylko o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym układzie przestrzennym, ale też o najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązaniach. Jednym z nich jest magistrala KNX/EIB, czyli inteligentna technologia zarządzania budynkiem.

Czytaj więcej

 
Nowoczesna inwestycja w malowniczych okolicach Trójmiasta zdjęcie

Nowoczesna inwestycja w malowniczych okolicach Trójmiasta

Wkrótce zakończy się pierwszy etap budowy przyjaznego mieszkańcom i środowisku osiedla „Wzgórze Raduni”. Budynki powstały przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów, takich jak bloczki SILKA i YTONG. Rozpoczęła się już sprzedaż domów w stanie developerskim. 

Czytaj więcej

 
Inteligentne budynki umilą Polakom życie zdjęcie

Inteligentne budynki umilą Polakom życie

System inteligentnego zarządzania budynkiem jeszcze kilkanaście lat temu był futurologią. Obecnie w Polsce powstają już apartamenty wyposażone w takie właśnie systemy, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także nieprawdopodobną wygodę i komfort

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 13