Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Deska mineralna Greinplast OEM bezpiecznym rozwiązaniem dla systemów ETICS z wełną mineralną zdjęcie

Deska mineralna Greinplast OEM bezpiecznym rozwiązaniem dla systemów ETICS z wełną mineralną

Firma Greinplast uzupełniając swoją ofertę, wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie systemowe – okładzinę elewacyjną mineralną, imitującą naturalne drewno.

Czytaj więcej

 
Obudowa komina systemowego – jak zrobić to prawidłowo? zdjęcie

Obudowa komina systemowego – jak zrobić to prawidłowo?

Zainstalowanie komina systemowego nie jest ostatnim etapem prac montażowych. Jeśli jakaś jego część wystaje ponad dach, będzie wymagać odpowiedniej zabudowy. Z jakich materiałów budowlanych skorzystać i jak przeprowadzić ten proces?

Czytaj więcej

 
Nowoczesne biura – systemowe rozwiązania CreoConcept zdjęcie

Nowoczesne biura – systemowe rozwiązania CreoConcept

Współczesne firmy zmieniają się bardzo dynamicznie tak jak otaczający je świat. Stają się co raz bardziej otwarte na nowe idee prowadzenia biznesu, a pracujący w nich ludzie, choć mają do dyspozycji nowoczesne technologie poszukają ciekawych przestrzeni do pracy, gdzie otoczenie nie męczy, ale wręcz inspiruje i pobudza do kreatywność.

Czytaj więcej

 
Przestronne, gustowne i praktyczne meble w sam raz dla ciebie! zdjęcie

Przestronne, gustowne i praktyczne meble w sam raz dla ciebie!

Zazwyczaj niezbyt często dokonujemy ich zakupu, ale jeśli już musimy się na coś zdecydować, to z pewnością chcemy, by w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom. Dziś dostępnych jest tyle różnych kolekcji mebli, że czasem aż trudno podjąć nam decyzję. Wyroby których producentów powinny zwrócić naszą uwagę?

Czytaj więcej

 
Systemy bez tajemnic. Poznaj profesjonalne produkty Sopro zdjęcie

Systemy bez tajemnic. Poznaj profesjonalne produkty Sopro

Zaprojektowanie przebiegu realizacji budowy – niezależnie od wielkości inwestycji – wymaga ogromnej wiedzy i drobiazgowego zaplanowania każdego szczegółu. Ułatwieniem we współpracy z rożnymi podwykonawcami są rozwiązania systemowe, zapewniające kompleksowość i wysoką jakość wykonania prac. 

Czytaj więcej

 
Hale systemowe dla rolnictwa, przemysłu i handlu- oferta firmy Borga zdjęcie

Hale systemowe dla rolnictwa, przemysłu i handlu- oferta firmy Borga

Nowoczesne konstrukcje stalowe szturmem zdobywają rynki w całej Europie. Klienci cenią je za możliwość zastosowania w wielu branżach, prosty proces budowlany oraz możliwość znacznie szybszej rozbudowy niż ma to miejsce w przypadku klasycznych budynków murowanych.

Czytaj więcej

 
Styropian – rozwiązania systemowe w izolacji domu zdjęcie

Styropian – rozwiązania systemowe w izolacji domu

Dobre ocieplenie to podstawa solidnej inwestycji. Aby zapewnić właściwą izolację  wszystkich przegród w domu stosuje się materiały o niskim przewodzeniu ciepła m.in. styropian. O jego prawidłowym montażu i zaletach rozwiązań systemowych rozmawiają Mariusz Jaworski, architekt z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz Krzysztof Krzemień – dyrektor ds. Informacji o Produktach i Komunikacji Internetowej w firmie Termo Organika.  

Czytaj więcej

 
Kuchnia w zgodzie z trendami eko i smart zdjęcie

Kuchnia w zgodzie z trendami eko i smart

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i postępowi technologicznemu, kuchnię smart można stworzyć równie łatwo co kuchnię eko. Firmy takie jak Häfele podążają za światowymi trendami, aby sprostać naszym wymaganiom.

Czytaj więcej

 
Rozwiązanie o fundamentalnym znaczeniu. Paroc prezentuje płyty izolacyjne do fundamentów PAROC GRS 20 zdjęcie

Rozwiązanie o fundamentalnym znaczeniu. Paroc prezentuje płyty izolacyjne do fundamentów PAROC GRS 20

Grunt to solidne podstawy – złota zasada, która przyda się zarówno w życiu codziennym, jak i podczas… wznoszenia domu.

Czytaj więcej

 
Podłogi warstwowe – dlaczego to dobre rozwiązanie? zdjęcie

Podłogi warstwowe – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Połogi składające się z dwóch lub trzech warstw drewna to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym. To właśnie dlatego wybór podłóg linii Deco Line lub Antique od DLH jest tak dobry!  

Czytaj więcej

 
Umywalka nablatowa czy podblatowa? - wybierz wygodne rozwiązanie do swojej łazienki zdjęcie

Umywalka nablatowa czy podblatowa? - wybierz wygodne rozwiązanie do swojej łazienki

Gdy urządzamy mieszkanie, stajemy przed wieloma większymi lub mniejszymi dylematami. Często zmęczeni podejmowaniem naprawdę poważnych decyzji, nie przejmujemy się szczegółami. To błąd. Bywa bowiem i tak, że gdy „opadnie kurz”, okaże się, że detale, na które nie zwracaliśmy uwagi w ferworze remontu, psują cały efekt.

Czytaj więcej

 
Nowe wnętrza w nowym roku. Oto trendy  zdjęcie

Nowe wnętrza w nowym roku. Oto trendy

Koniec ze stylem industrialnym i skandynawskim. Koniec z monotonną białą kuchnią. Na czasie jest Afryka, Grecja i Rzym, a w kuchni króluje czerń i antracyt. Wszędzie wyróżniają się intensywne kolory i pojawiają się rozwiązania ekologiczne.

Czytaj więcej

 
Jeśli ocieplenie to tylko systemowe! zdjęcie

Jeśli ocieplenie to tylko systemowe!

Zastosowanie kompletnego systemu ociepleń, zgodnie z projektem oraz zaleceniami producenta, może znacząco poprawić izolacyjność cieplną budynku, bowiem przez ściany zewnętrzne traci on do 40% ciepła.

Czytaj więcej

 
Lata spokoju dzięki Gwarancji Systemowej BRAAS zdjęcie

Lata spokoju dzięki Gwarancji Systemowej BRAAS

Od kwietnia 2017 roku dostępna jest Gwarancja Systemowa na dach firmy Monier Braas. Dachówka Braas, oryginalne akcesoria dachowe oraz certyfikowany dekarz są gwarancją funkcjonalności całego systemu dachowego. 

Czytaj więcej

 
Kolory drewna, czyli piękne i ponadczasowe rozwiązanie do domu zdjęcie

Kolory drewna, czyli piękne i ponadczasowe rozwiązanie do domu

Kolory drewna to namiastka natury w domu. Są ponadczasowe i pięknie dopełniają wnętrza. Potrafią nie tylko wizualnie ocieplić aranżację, ale też wprowadzić do niej wyjątkowy klimat. Z łatwością wkomponują się w każdy styl i będą modną ozdobą domu, niezależnie od zmieniających się trendów wnętrzarskich.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 4669