Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Sposób na relaks. 8 inspirujących pomysłów  na aranżację strefy wypoczynkowej zdjęcie

Sposób na relaks. 8 inspirujących pomysłów na aranżację strefy wypoczynkowej

Wygodna sofa lub łóżko to podstawa udanego wypoczynku. Ale dopiero w otoczeniu odpowiednio dobranych dodatków stworzymy salon czy sypialnię, które zachęcają do relaksu. Jak zaaranżować te pomieszczenia, byśmy chcieli w nich spędzać jak najwięcej czasu?

Czytaj więcej

 
Kultowa kolekcja Ghost Gervasoni w nowych kolorach! zdjęcie

Kultowa kolekcja Ghost Gervasoni w nowych kolorach!

Rodzina mebli Ghost, zaprojektowana przez włoską projektantkę Paolę Navone, wprowadza do domów odrobinę nieformalnej i wygodnej nowoczesności. Najnowsza kolekcja sof, puf, łóżek i szezlongów, dostępna w Studio Forma 96, swój prostolinijny, spontaniczny charakter zawdzięcza prostym liniom, głębokim siedziskom i luźnemu potraktowaniu lnu, w który ubrano pełne niewymuszonej elegancji bryły mebli.

Czytaj więcej

 
Komfortowa przestrzeń dla jednej osoby zdjęcie

Komfortowa przestrzeń dla jednej osoby

Mieszkanie w pojedynkę bez wątpienia ma swoje zalety. Posiadanie całej przestrzeni tylko dla siebie oraz możliwość urządzenia jej według własnych upodobań gwarantuje singlom niezależność. 

Czytaj więcej

 
W ogrodach z betonu… Meble całoroczne do ogrodu i na taras. zdjęcie

W ogrodach z betonu… Meble całoroczne do ogrodu i na taras.

Podczas długiej zimy z utęsknieniem czekamy na pierwsze ciepłe dni, które będziemy mogli spędzić na łonie natury – w ogródkach i na tarasach. Przepis na piękną przestrzeń przydomową to nie tylko odpowiedni dobór roślin, ale także mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych.

Czytaj więcej

 
Nowoczesna elegancja w sypialni – kolekcje Mabel i Alhambra marki Dekoria.pl zdjęcie

Nowoczesna elegancja w sypialni – kolekcje Mabel i Alhambra marki Dekoria.pl

Sypialnia to szczególne miejsce w naszym domu, którego przeznaczeniem jest odpoczynek i relaks. Urządzona z gustem, każdej nocy zapewni nam spokojne i piękne sny w miłym otoczeniu.

Czytaj więcej

 
Odmienione siedzenie zdjęcie

Odmienione siedzenie

Z oparciem czy bez, drewniane, plastikowe, wygodne mniej lub bardziej – krzesło. Jest z nami od zarania dziejów. Nierzadko, obok swojego praktycznego zastosowania, traktowane jest jako estetyczna ozdoba wnętrza lub nawet dzieło sztuki.

Czytaj więcej

 
Przepych czy minimalizm? – urządź swój salon z Dekoria.pl zdjęcie

Przepych czy minimalizm? – urządź swój salon z Dekoria.pl

W salonie spędzamy większą część dnia. To miejsce spotkań towarzyskich, rozmów z rodziną i odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. To tu kierujemy swoje pierwsze kroki po wejściu do domu. Zadbajmy, aby salon był odzwierciedleniem naszego charakteru. Dekoria.p

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 7