Wynik wyszukiwania

 
Szklarnia przydomowa – jak wybrać najlepszą? Wskazówki pomagające w jej wyborze zdjęcie

Szklarnia przydomowa – jak wybrać najlepszą? Wskazówki pomagające w jej wyborze

Szklarnie przydomowe są popularne od dawna, pozwalają na uprawianie warzyw i roślin bez względu na kapryśną i zmienną pogodę.

Czytaj więcej

 
Ocieplenie budynku – jak zmaksymalizować przestrzeń użytkową balkonów i loggii? zdjęcie

Ocieplenie budynku – jak zmaksymalizować przestrzeń użytkową balkonów i loggii?

Balkony i loggie to dodatkowa przestrzeń użytkowa i większy komfort mieszkańców. Choć pomysłów na ich zaaranżowanie jest wiele, to wszyscy jesteśmy zgodni co do ich powierzchni – im większa, tym lepiej. Jak to pogodzić z systemem ociepleń budynków, który wymusza zastosowanie coraz grubszych płyt termoizolacyjnych? Jest na to sposób!

Czytaj więcej

 
Jak urządzić przestrzeń do pracy w stylu wabi-sabi?  zdjęcie

Jak urządzić przestrzeń do pracy w stylu wabi-sabi?

Jak odnaleźć piękno w rzeczach nieidealnych? W świecie, który jest pochłonięty przez konsumpcjonizm wydaje się to niecodziennym wyzwaniem.

Czytaj więcej

 
Forma, kolor i funkcjonalność  – jak urządzić nowoczesną przestrzeń publiczną? zdjęcie

Forma, kolor i funkcjonalność – jak urządzić nowoczesną przestrzeń publiczną?

PRO ARCHITECTURA 3.0 – nowość 2021 od Villeroy & Boch – to wyprzedzające trendy, harmonijne połączenie ergonomii formy, unikalności stylu oraz multisensorycznej kolorystyki płytek. Rozwiązanie zgodne z potrzebami klientów i inwestorów oraz wymogami nowoczesnej architektury.

Czytaj więcej

 
Uwaga, będzie ślisko! Stwórz bezpieczną przestrzeń wokół domu zdjęcie

Uwaga, będzie ślisko! Stwórz bezpieczną przestrzeń wokół domu

Chodnik, schody, taras, balkon… Te miejsca lada dzień zmienią się w chytrze zasadzoną przez naturę pułapkę. Jeśli nie planujesz w najbliższym czasie zakładania gipsowych opatrunków i dłuższego zwolnienia z pracy, upewnij się, że otoczenie twojego domu jest bezpieczne i antypoślizgowe.

Czytaj więcej

 
Systemy dotykowe, czyli przestrzeń publiczna bezpieczna dla wszystkich zdjęcie

Systemy dotykowe, czyli przestrzeń publiczna bezpieczna dla wszystkich

Poruszając się po mieście lub odwiedzając miejsca publiczne, takie jak galerie handlowe czy dworce, zwykle nie zwracamy uwagi na to po czym chodzimy. A to, jaka nawierzchnia została zastosowana w danym miejscu ma ogromny wpływ na nasz komfort i bezpieczeństwo. Ważny jest nie tylko odpowiedni sposób obróbki materiału, ale także występujące na jego powierzchni wypukłości, które ułatwiają poruszanie się osobom niewidomym i słabowidzącym.

Czytaj więcej

 
Wszystko o przestrzeni przydomowej zdjęcie

Wszystko o przestrzeni przydomowej

Media społecznościowe i fora budowlane pełne są emocjonalnych wpisów dotyczących nierzetelnych wykonawców, błędów popełnianych przez budowlańców, nonszalancji ekip budowlanych - skutkujących kosztownymi i trudnymi do naprawienia wadami w nawierzchni, tarasach, ogrodzeniach. Czy można ochronić się przed cudzymi błędami?

Czytaj więcej

 
Nowości produktowe CERAMIKI TUBĄDZIN NA 2021- przestrzeń, komfort, wybór zdjęcie

Nowości produktowe CERAMIKI TUBĄDZIN NA 2021- przestrzeń, komfort, wybór

Kolekcje, które Tubądzin zaproponuje swoim klientom w tym roku są odpowiedzią na nową rzeczywistość – przestrzeń, która muszą spełniać wiele funkcji, wybór własnej drogi do komfortu, kolory, które dają ukojenie, a także zgodnego z trendami designu, który się nie znudzi.

Czytaj więcej

 
Jaka powinna być przestrzeń miejska? zdjęcie

Jaka powinna być przestrzeń miejska?

Przestrzeń miejska to żywa, wciąż rozwijająca się tkanka, w której strukturach mieszkańcy poszukują m.in. sprawnej komunikacji, możliwości odpoczynku i zadbanej infrastruktury. Kluczową rolę odgrywa tu projekt – najlepiej wynikający ze współpracy projektantów, urzędników oraz samych mieszkańców. Jak go stworzyć?

Czytaj więcej

 
Jak zaplanować przestrzeń w swoim ogrodzie? zdjęcie

Jak zaplanować przestrzeń w swoim ogrodzie?

Własny ogród to wiele szczęścia, ale również bardzo dużo obowiązków. Każdy, kto chce miło spędzać w nim czas i móc pochwalić się pięknym otoczeniem przed znajomymi, czy zwykłymi przechodniami, musi poświęcić sporo czasu i energii na zadbanie o tereny zielone.

Czytaj więcej

 
Garaż blaszany - przestrzeń na wszystko czego potrzebujesz zdjęcie

Garaż blaszany - przestrzeń na wszystko czego potrzebujesz

Dobrze mieć miejsce, w którym bezpiecznie przechowamy sprzęt, narzędzia czy samochód. Jeśli mamy ograniczoną przestrzeń, zależy nam na czasie i nie chcąc czekać na pozwolenie na budowę, to jest alternatywa - garaż blaszany. Czym się charakteryzują i jakie są ich rodzaje?

Czytaj więcej

 
„Otwarta” przestrzeń biurowa kluczem do sukcesu firmy zdjęcie

„Otwarta” przestrzeń biurowa kluczem do sukcesu firmy

Aranżacja przestrzeni biurowej wpływa na produktywność pracowników – potwierdzają to raporty przeprowadzane przez agencje badawcze na całym świecie. Źle zaprojektowane biura przekładają się na niską wydajność pracy.

Czytaj więcej

 
Czym się kierować przy doborze kostki? zdjęcie

Czym się kierować przy doborze kostki?

Pierwszym etapem urządzania ogrodu powinien być przemyślany i dopracowany projekt. Od wielkości  i stopnia skomplikowania ogrodu zależy – jakie elementy obejmie taki plan.

Czytaj więcej

 
Jak zaaranżować otwartą przestrzeń – praktyczne triki i porady zdjęcie

Jak zaaranżować otwartą przestrzeń – praktyczne triki i porady

W nowoczesnych projektach wnętrz dominują otwarte przestrzenie. Pomimo, iż takie układy mieszkań prezentują się bardzo modnie i atrakcyjnie, zdarzają się sytuacje, w których chcielibyśmy choć na moment oddzielić od siebie poszczególne części pomieszczeń.

Czytaj więcej

 
Aranżacja przestrzeni przydomowej - tylko z projektem zdjęcie

Aranżacja przestrzeni przydomowej - tylko z projektem

Do powstania nowego domu konieczny jest projekt. Otoczenie posesji i ogród również go wymagają. Przygotowanie projektu to gwarancja efektu estetycznego zgodnego z naszymi gustami, ale również poszanowanie kompozycji otoczenia i zasad funkcjonalności miejsca.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2578