Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
Pawilon ogrodowy – praktyczna alternatywa do tradycyjnej altany zdjęcie

Pawilon ogrodowy – praktyczna alternatywa do tradycyjnej altany

Pawilon ogrodowy to doskonała alternatywa do znacznie od niego droższej altany. Jego zaletą jest przede wszystkim lekka konstrukcja, która pozwala na przenoszenie pawilonu oraz szybki i prosty jego montaż. Pawilon ogrodowy daje nam możliwość urządzenia w ogrodzie kącika wypoczynkowego oraz miejsca do spożywania posiłków. Sprawdźmy, w jaki sposób wybrać pawilon ogrodowy.

Czytaj więcej

 
Pawilon nr 15 – nowe serce Międzynarodowych Targów Poznańskich zdjęcie

Pawilon nr 15 – nowe serce Międzynarodowych Targów Poznańskich

Obiekty, w których organizowane są targi czy konferencje, zazwyczaj kojarzą się z wielkopowierzchniowymi halami. Godny uwagi wyjątek stanowi jednak zmodernizowany Pawilon nr 15, który mieści się na terenie MTP. Transformacja obiektu sprawiła, że stał się on prawdziwą perłą architektoniczną.  

Czytaj więcej

 
DREMA 2018 – dzień drugi i tłumy w pawilonach! zdjęcie

DREMA 2018 – dzień drugi i tłumy w pawilonach!

Dobiegł końca drugi dzień bloku targów DREMA, Furnica i Sofab. Profesjonalnie przygotowana ekspozycja nowoczesnych technologii, maszyn i narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej, jak również szereg wydarzeń towarzyszących przyciągnęły do Poznania ogromną liczbę specjalistów z sektora obróbki drewna. 

Czytaj więcej

 

HOCHTIEF Polska przebuduje pawilon na terenie MTP

HOCHTIEF Polska podpisał umowę na przebudowę skrzydła północnego pawilonu nr 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Mobilne Pawilony Saint-Gobain już w Europie zdjęcie

Mobilne Pawilony Saint-Gobain już w Europie

Już od października mieszkańcy Paryża mogą podziwiać na placu de la Concorde Mobilne Pawilony Saint-Gobain, czyli cztery ogromne sześciany zbudowane z użyciem materiałów wyprodukowanych przez Saint-Gobain.

Czytaj więcej

 
Lafarge współorganizatorem konkursu architektonicznego na zagospodarowanie placu przy Warszawskim Pawilonie Architektury Zodiak zdjęcie

Lafarge współorganizatorem konkursu architektonicznego na zagospodarowanie placu przy Warszawskim Pawilonie Architektury Zodiak

Centrum informacji, dokumentacji i ekspozycji architektury oraz urbanistyki Warszawy – taką funkcję wkrótce przyjmie Warszawski Pawilon Architektury Zodiak, zlokalizowany przy Pasażu Wiecha. Pawilon będzie pełnił również funkcję forum debaty publicznej na temat zagospodarowania przestrzeni i jej rozwoju.  

Czytaj więcej

 
W Poznaniu trwają targi POL-ECO-SYSTEM. Międzynarodowo na pawilonach zdjęcie

W Poznaniu trwają targi POL-ECO-SYSTEM. Międzynarodowo na pawilonach

W Poznaniu na POL-ECO-SYSTEM prezentuje się absolutna czołówka polskiej i zagranicznej branży komunalnej i zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej edycji ponad 25 proc. wystawców pochodzi spoza Polski i to grono stale się powiększa.

Czytaj więcej

 
Biurowy pawilon czy ogrodowa rzeźba? zdjęcie

Biurowy pawilon czy ogrodowa rzeźba?

Shoffice to pawilon ogrodowy zaaranżowany na niewielkie biuro. Mieści się on na tyłach domku szeregowego z lat 50. w dzielnicy St. John’s Wood w północno-zachodniej części Londynu.

Czytaj więcej

 
Technologie Schüco zasilają pawilony EXPO 2015 w Mediolanie! zdjęcie

Technologie Schüco zasilają pawilony EXPO 2015 w Mediolanie!

1 maja rozpoczyna się Światowa Wystawa EXPO 2015 w Mediolanie. Tegorocznej ekspozycji kulturowego i technicznego dorobku krajów świata będzie towarzyszyć hasło „Żywienie planety, energia dla życia”. Firma Schüco, która w pełni podpisuje się pod ideą zrównoważonego rozwoju, dostarczyła swoich energooszczędnych rozwiązań fasad i drzwi do realizacji aż 10 pawilonów narodowych!

Czytaj więcej

 
Soudaseal 270 HS na EXPO 2015 w Mediolanie zdjęcie

Soudaseal 270 HS na EXPO 2015 w Mediolanie

EXPO to, bez wątpienia, najbardziej prestiżowe wydarzenie wystawiennicze na świecie. Organizowana w tym roku w Mediolanie Światowa Wystawa potrwa do 31 października. Przez ten czas międzynarodową wizytówką naszego kraju będzie Pawilon Polski, którego elewacja i elementy drewniane klejone są przy pomocy Soudaseal 270 HS.

Czytaj więcej

 

POLEKO 2012, Pawilon Szwajcarski, 20-23 listopada 2012

Już po raz siódmy z kolei wspólne stoisko firm szwajcarskich pojawiło się na targach POLEKO w Poznaniu. Analogicznie do lat poprzednich, Pawilon Szwajcarski został zorganizowany przez Swiss Business Hub Polska na zlecenie Energie-Cluster – stowarzyszenia wspierającego szwajcarskie przedsiębiorstwa w dziedzinie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

Czytaj więcej

 
Efektywność energetyczna w architekturze - Ruukki ogłasza konkurs na projekt Pawilonu Expo zdjęcie

Efektywność energetyczna w architekturze - Ruukki ogłasza konkurs na projekt Pawilonu Expo

Efektywność energetyczna stanowi integralną część produktów i innowacji fińskiej firmy. Oszczędność energii lub wykorzystanie jej źródeł odnawialnych przy zachowaniu architektonicznego piękna i funkcjonalności, to najważniejszy aspekt rozwiązań oferowanych przez koncern.

Czytaj więcej

 
Coraz tłoczniej w pawilonach. Liderzy na targach POL-ECO-SYSTEM zdjęcie

Coraz tłoczniej w pawilonach. Liderzy na targach POL-ECO-SYSTEM

Branża ochrony środowiska powoli odlicza dni do rozpoczęcia targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, które się odbędą 27-30 października 2015 r.  

Czytaj więcej

 

ZOL WIELICKA: WYREMONTOWANY PAWILON

Dziś (20 grudnia, wtorek) został przekazany do użytkowania nowo wyremontowany Pawilon II w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym przy ul. Wielickiej 267.

Czytaj więcej

 
TECHMATIK zaprasza na CTT 2015 zdjęcie

TECHMATIK zaprasza na CTT 2015

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska  w dniach 2 - 6.06.2015 roku podczas XVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Budowlanego i Technologii. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 183