Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Najlepsze oprogramowanie intralogistyczne 2019 zdjęcie

Najlepsze oprogramowanie intralogistyczne 2019

Cyfryzacja to jeden z najważniejszych megatrendów zmieniających współczesną gospodarkę i logistykę. Nowe modele biznesowe, pionierskie usługi i aplikacje definiują dziś reguły gry w transporcie wewnętrznym – powoli także w Polsce.

Czytaj więcej

 
FLIR przedstawia oprogramowanie Thermal Studio dla operatorów kamer termowizyjnych do automatycznego przetwarzania zdjęć termowizyjnych zdjęcie

FLIR przedstawia oprogramowanie Thermal Studio dla operatorów kamer termowizyjnych do automatycznego przetwarzania zdjęć termowizyjnych

Zaawansowane, wsadowe przetwarzanie filmów oraz zdjęć usprawnia przepływ pracy i jest dostępne jako bezpłatna wersja próbna

Czytaj więcej

 
Jeszcze szybsze projektowanie i dobór właściwego systemu zamocowań zdjęcie

Jeszcze szybsze projektowanie i dobór właściwego systemu zamocowań

Moduł INSTALL-FIX oprogramowania projektowego FIXPERIENCE, umożliwia planistom i handlowcom projektowanie systemów instalacyjnych wraz z odpowiednimi kotwami i dokumentacją, w elastyczny i prosty sposób. Wystarczy kilka kliknięć oraz wprowadzenie parametrów, a otrzymamy obliczenia statyczne zgodne z aktualnymi, europejskimi wymogami technicznymi. Program działa intuicyjnie i określa wymagane ilości poszczególnych elementów.

Czytaj więcej

 
Nowe oprogramowanie od firmy Schöck dla połączeń balkonowych zdjęcie

Nowe oprogramowanie od firmy Schöck dla połączeń balkonowych

Firma Schöck wprowadziła nowy program obliczeniowy Schöck Isokorb. Służy on do łatwego i szybkiego wymiarowania termicznie izolowanych połączeń balkonowych przy użyciu łączników Isokorb®.

Czytaj więcej

 
Silny partner w technologii budowlanej zdjęcie

Silny partner w technologii budowlanej

Wsparcie fischer dla projektów HVAC

Czytaj więcej

 
Modelowanie mostów z ALLPLAN BRIDGE zdjęcie

Modelowanie mostów z ALLPLAN BRIDGE

Allplan Bridge to wysokowydajne rozwiązanie BIM do parametrycznego modelowania mostów. Oprogramowanie wspiera inżynierów na wszystkich etapach projektowania, od koncepcji po rysunki wykonawcze. Parametryczne modele mostów o niespotykanej dotąd przejrzystości i łatwości obsługi pomagają znacznie skrócić czas projektowania i wprowadzania zmian w modelu.

Czytaj więcej

 
TOUGHPAD FZ-G1 – PRZENOŚNE BIURO NA PLACU BUDOWY zdjęcie

TOUGHPAD FZ-G1 – PRZENOŚNE BIURO NA PLACU BUDOWY

Panasonic dostarczył firmie Skanska około 100 wzmocnionych tabletów FZ-G1. Urządzenia te wdrożono na placach budowy, gdzie zapewniają inżynierom dostęp do informacji projektowych, umożliwiają pracę z oprogramowaniem CAD i BIM oraz korzystanie ze specjalistycznych aplikacji.

Czytaj więcej

 
Weź udział w bezpłatnym webinarium i poznaj nowości w Allplan 2019 zdjęcie

Weź udział w bezpłatnym webinarium i poznaj nowości w Allplan 2019

Wielkimi krokami zbliża się premiera Allplan 2019!

Czytaj więcej

 
Wrześniowa promocja Allplan zdjęcie

Wrześniowa promocja Allplan

Licencja wieczysta czy czasowa? Allplan daje Ci wybór!

Czytaj więcej

 
Krispol pierwszym producentem w Polsce z oprogramowaniem CANTOR zdjęcie

Krispol pierwszym producentem w Polsce z oprogramowaniem CANTOR

Od kilku tygodni partnerzy handlowi i pracownicy firmy Krispol, czołowego producenta bram, okien i rolet, korzystają z systemu informatycznego CANTOR. 

Czytaj więcej

 
Wymiana danych pomiędzy SCIA Engineer i Autodesk Revit zdjęcie

Wymiana danych pomiędzy SCIA Engineer i Autodesk Revit

Nowa  wersja  SCIA  Engineer 18,  daje  użytkownikowi nową, lepszą jakość  pracy.  Pracuje staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

Czytaj więcej

 
Nowe katalogi Paroc w programach firmy InstalSoft zdjęcie

Nowe katalogi Paroc w programach firmy InstalSoft

Paroc Polska kontynuuje działania mające na celu profesjonalne wsparcie dla inżynierów i projektantów instalacji HVAC. Katalogi wyrobów wiodącego producenta izolacji technicznych dostępne są już w ramach popularnego oprogramowania firmy InstalSoft.

Czytaj więcej

 
Oficjalna premiera Allplan 2018 zdjęcie

Oficjalna premiera Allplan 2018

Firma TMSys Sp. z o. o. - oficjalny dystrybutor oprogramowania BIM Allplan w Polsce -  poinformowała o ukazaniu się jego najnowszej odsłony. Portfolio produktów Allplan 2018 składa się z takich rozwiązań, jak: Allplan Engineering, Allplan Architecture, Allplan Bimplus oraz Allplan Allfa.  Pozwalają one na zaprojektowanie oraz na zarządzanie pełnym cykl życia budynku, umożliwiając komfortową współpracę specjalistom z różnych dziedzin inżynierii lądowej i architektury.  

Czytaj więcej

 
Premiera BIMestiMate zdjęcie

Premiera BIMestiMate

8.5.2017 r. o godzinie 12.00 odbyła się oficjalna premiera innowacyjnego oprogramowania do kosztorysowania tradycyjnego i w technologii BIM – BIMestiMate. Program zawiera wszystkie funkcje oraz opcje działania dostępne dotychczas w programie do kosztorysowania ZUZIA. 

Czytaj więcej

 
Prostsze projektowanie systemów klimatyzacyjnych VRF z nowym oprogramowaniem Panasonic zdjęcie

Prostsze projektowanie systemów klimatyzacyjnych VRF z nowym oprogramowaniem Panasonic

Już niedługo dostępne będzie nowe oprogramowanie Advanced VRF Designer, służące do projektowania systemów klimatyzacyjnych w technologii VRF, tak elektrycznych, jak i gazowych, produkowanych przez Panasonic. Dzięki niemu projektanci będą mogli szybciej i łatwiej tworzyć precyzyjne układy, dopasowane do potrzeb użytkownika, oraz szacować koszty ich eksploatacji, pracując na szkicach zaimportowanych z programu AutoCAD. Od 14 września program będzie można bezpłatnie pobrać ze strony Panasonic PRO Club.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 305