Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Zima niszczy rośliny w ogrodzie? Oto, co musisz zrobić zdjęcie

Zima niszczy rośliny w ogrodzie? Oto, co musisz zrobić

Pierwsze mrozy i śnieg to sygnały ostrzegawcze dla ogrodników, którzy jeszcze nie zadbali o zabezpieczenie drzew i krzewów przed zimą. Jak to zrobić?

Czytaj więcej

 
Akumulatorowi sprzymierzeńcy do robót domowych zdjęcie

Akumulatorowi sprzymierzeńcy do robót domowych

Są takie prace, których nie lubi prawie nikt. Bo jak pokochać przenoszenie ciężkich kamieni w ogrodzie, czyszczenie grilla czy pompowanie wielkiego basenu? I jak na dodatek zrobić to ekologicznie? To proste – wystarczy sięgnąć po nowoczesne, zmyślne urządzenia czerpiące moc z akumulatora!  

Czytaj więcej

 
Jak staremu tarasowi nadać nowego blasku zdjęcie

Jak staremu tarasowi nadać nowego blasku

Zielony nalot, brązowy osad i drobiny piasku wciskające się w szpary między deskami szpecą taras. Pora go gruntownie odświeżyć. Żeby osiągnąć efekt na lata, warto się do tego zabrać metodycznie.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia - linia zielona zdjęcie

Elektronarzędzia - linia zielona

Jeśli szukasz sposobu na szybkie wykonanie prac porządkowych – umycie tarasu, wyczyszczenie roweru czy mebli do ogródka, nowa myjka Bosch AQT 33-11 to rozwiązanie idealne.

Czytaj więcej

 
Greenworks Tools™ zdjęcie

Greenworks Tools™

Greenworks Tools™. - to amerykańska firma z siedzibą w Charlotte USA, produkująca wysokiej jakości akumulatorowe i elektryczne narzędzia ogrodowe, elektronarzędzia, kompresory i myjki. 

Czytaj więcej

 
Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe Bosch zdjęcie

Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe Bosch

Bosch rozszerzył program myjek wysokociśnieniowych GHP o nową linię Prima. W jej skład wchodzi 5 kompaktowych urządzeń do codziennego użytku.

Czytaj więcej

 
Myjka wysokociśnieniowa BRENDON BBW – niezależna myjnia na kółkach zdjęcie

Myjka wysokociśnieniowa BRENDON BBW – niezależna myjnia na kółkach

Pojazdy opuszczające plac budowy i powracające na drogę publiczną muszą być utrzymane w czystości – to obowiązek, nałożony przez prawo na kierowników budów.

Czytaj więcej

 
Wiosenne porządki na Piotrkowskiej w Łodzi zdjęcie

Wiosenne porządki na Piotrkowskiej w Łodzi

Na kilkunastometrowym odcinku ulicy Piotrkowskiej, w pobliżu Centralu pojawiła się specjalna powłoka, chroniąca kostkę od brudu.

Czytaj więcej

 
Przygotuj taras na otwarcie sezonu! zdjęcie

Przygotuj taras na otwarcie sezonu!

Pierwsze ciepłe wiosenne dni wyciągają nas z domu, a do łaski wracają ogród i taras. Jednak zanim na dobre rozgościmy się w tej strefie, wymaga ona odpowiedniego przygotowania do sezonu. Jak zadbać o taras po zimie? Podpowiadamy!

Czytaj więcej

 
Bądź złotą rączką w swoim domu zdjęcie

Bądź złotą rączką w swoim domu

Smykałka do majsterkowania to nie wszystko. Talentowi i chęciom trzeba pomóc. Podpowiadamy, jak skompletować zestaw do prac domowych i warsztatowych, by skręcić biurko lub krzesła, zmienić kolor ścian lub naprawić zlew.

Czytaj więcej

 
Drewno na elewacji – jak o nie zadbać? zdjęcie

Drewno na elewacji – jak o nie zadbać?

Naturalny urok drewna sprawia, że jest ono chętnie wykorzystywane na ścianach zewnętrznych domu. Aby tak wykończona fasada zdobiła budynek przez długi czas, powinna być odpowiednio zabezpieczona – materiał ten jest bowiem narażony na stałe działanie czynników atmosferycznych. Przegląd drewnianej elewacji i prace renowacyjne warto zaplanować już teraz.  

Czytaj więcej

 
Jak odświeżyć i zabezpieczyć kostkę brukową? zdjęcie

Jak odświeżyć i zabezpieczyć kostkę brukową?

Ważnym elementem otoczenia domu, ogrodu są podjazdy, chodniki ścieżki z kostki brukowej czy elementy architektury ogrodowej wykonane z betonu. Podnoszą walory estetyczne otoczenia, jak również zapewniają wygodną komunikację. 

Czytaj więcej

 
Jakie płytki wybrać na balkon? zdjęcie

Jakie płytki wybrać na balkon?

W miejskiej dżungli, z dala od sielskich domów z obrzeży metropolii, na wiele sposobów szukamy kontaktu z przyrodą i świeżym powietrzem. Miłośnicy prac ogrodowych, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum, wybierają dla siebie nieruchomości z balkonem.

Czytaj więcej

 
Konserwacja drewnianej elewacji. Jak przygotować i przeprowadzić prace? zdjęcie

Konserwacja drewnianej elewacji. Jak przygotować i przeprowadzić prace?

Choć wiosna w swojej pierwszej odsłonie nie rozpieszcza nas pogodą, to niektórzy amatorzy ogrodowych porządków ruszyli już do pracy.

Czytaj więcej

 
Układamy kostkę wokół domu – o czym pamiętać? zdjęcie

Układamy kostkę wokół domu – o czym pamiętać?

Układanie kostki brukowej może być prostsze niż się wydaje. Trzymając się kilku zasad, możemy sami krok po kroku wykonać to zadanie prawidłowo. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 30