Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Nowa pompa ciepła Aquarea generacji J typu monoblok od Panasonic już dostępna  zdjęcie

Nowa pompa ciepła Aquarea generacji J typu monoblok od Panasonic już dostępna

Panasonic ogłosił najnowszy produkt w swoim asortymencie pomp ciepła woda-powietrze Aquarea – niezwykle wydajny system monoblok generacji J z czynnikiem chłodniczym R32. Idealna do nowych instalacji i domów niskoenergetycznych, pompa ciepła łączy wysokowydajny system w jedną kompaktową jednostkę zewnętrzną.

Czytaj więcej

 
Nowe, jeszcze mniejsze pompy ciepła typu monoblok od Panasonic zdjęcie

Nowe, jeszcze mniejsze pompy ciepła typu monoblok od Panasonic

Firma Panasonic opracowała nowe jednostki Aquarea typu monoblok przeznaczone dla domów jednorodzinnych oraz niewielkich obiektów komercyjnych. 

Czytaj więcej

 
Panasonic prezentuje nowe pompy ciepła Aquarea generacji G zdjęcie

Panasonic prezentuje nowe pompy ciepła Aquarea generacji G

Panasonic uzupełnił ofertę pomp ciepła powietrze-woda Aquarea o jednostki generacji G typu monoblok. W skład nowej linii wchodzą modele o mocy od 5 do 16 kW, które mogą być instalowane zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Urządzenia oprócz wysokiej wydajności wyróżnia łatwa instalacja, a także nowe funkcje zdalnego sterowania.

Czytaj więcej

 
Panasonic prezentuje Zespół Zbiorników Kombo, czyli zasobnik CWU i zbiornik buforowy w jednym urządzeniu zdjęcie

Panasonic prezentuje Zespół Zbiorników Kombo, czyli zasobnik CWU i zbiornik buforowy w jednym urządzeniu

Panasonic wprowadził na rynek zespół zbiorników PAW-TD20B8E3-1 do instalacji z pompami ciepła Aquarea typu monoblok. Rozwiązanie łączy w jednej obudowie zasobnik do podgrzewania c.w.u. oraz zbiornik buforowy, dzięki któremu możliwe jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń. System pracuje nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych, nie zajmuje dużo miejsca i doskonale sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach.

Czytaj więcej

 
Sukces DAKO na Made Expo zdjęcie

Sukces DAKO na Made Expo

Obecność DAKO na mediolańskich targach Made Expo została dostrzeżona przez uczestników, a prezentacja produktów dopasowanych do rynku włoskiego zaowocowała nawiązaniem licznych kontaktów handlowych.

Czytaj więcej

 
Pompa ciepła Panasonic Aquarea czterokrotnie obniżyła zużycie energii w restauracji Carluccio’s zdjęcie

Pompa ciepła Panasonic Aquarea czterokrotnie obniżyła zużycie energii w restauracji Carluccio’s

Sieć Carluccio’s wybrała do produkcji ciepłej wody użytkowej w jednej ze swoich nowych restauracji pompę ciepła Aquarea T-CAP. Testy wykazały, że opłaty za prąd w lokalu są dzięki niej czterokrotnie niższe niż w podobnej wielkości restauracji tej samej sieci. To oznacza, że inwestycja powinna zwrócić się firmie w ciągu zaledwie dwóch lat.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza nowy zasobnik c.w.u. ze zbiornikiem buforowym zdjęcie

Panasonic wprowadza nowy zasobnik c.w.u. ze zbiornikiem buforowym

Panasonic zaprezentował nowy zasobnik ciepłej wody użytkowej wyposażony w zbiornik buforowy. Urządzenie jest przeznaczone do współpracy z pompami ciepła powietrze/woda z linii Aquarea zarówno w wersjach monoblok, jak i split. 

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza nową serię urządzeń klimatyzacyjnych zdjęcie

Panasonic wprowadza nową serię urządzeń klimatyzacyjnych

W sierpniu na polski rynek trafi nowa seria urządzeń klimatyzacyjnych Panasonic Aquarea T-CAP, przeznaczona dla domów jednorodzinnych. Aquarea T-CAP wykorzystuje energię zgromadzoną w powietrzu zewnętrznym do ogrzewania i chłodzenia budynku oraz podgrzewania wody użytkowej. Serię T-CAP cechuje zachowanie stałej wydajności nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych, sięgających -15 stopni Celsjusza.

Czytaj więcej

 
Targi „Made Expo 2011” w Mediolanie - wielki sukces Okien z Rąbienia! zdjęcie

Targi „Made Expo 2011” w Mediolanie - wielki sukces Okien z Rąbienia!

W dniach 5 do 8 października 2011 roku, firma Okna RĄBIEŃ wiodący producent okien i drzwi PVC, pod szyldem holdingu - Hasau Group, zaprezentowała się na prestiżowych targach budownictwa „Made Expo 2011”.

Czytaj więcej

 
Green Point – nowy symbol Wildy zdjęcie

Green Point – nowy symbol Wildy

Poznań doczekał się kolejnego nietuzinkowego obiektu. Green Point, czyli kompleks mieszkalno-biurowo-handlowy stanął u zbiegu ulic Hetmańskiej i Pamiątkowej na Wildzie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 10