Wynik wyszukiwania

 
Krzesło do biurka - jak wybrać odpowiednie? zdjęcie

Krzesło do biurka - jak wybrać odpowiednie?

Każdy, kto pracuje przy komputerze lub po prostu spędza przy nich dużo czasu, wie jak ważny jest dobór krzesła.

Czytaj więcej

 
Jak przygotować obiekty biurowe na nadchodzącą zimę zdjęcie

Jak przygotować obiekty biurowe na nadchodzącą zimę

Kontroli specjalistów wymaga cały budynek – od instalacji do podgrzewania zjazdów do garaży czy zewnętrznych kranów serwisowych, po wieże chłodnicze na dachach.

Czytaj więcej

 
„Fit-out w cenie”, czyli ile kosztuje wykończenie powierzchni biurowej zdjęcie

„Fit-out w cenie”, czyli ile kosztuje wykończenie powierzchni biurowej

Boom budowlany sprawił, że ceny niektórych surowców biją w ostatnich miesiącach kolejne rekordy. Wełna mineralna, płyty OSB czy ściany G-K – w hurtowniach momentami brakowało niektórych materiałów. Czy w tej sytuacji możemy spodziewać się obniżek kosztów wykończenia powierzchni biurowych? Na podstawie danych zgromadzonych na przestrzeni lat przez firmę zajmującą się fit-outem sprawdzamy prognozy na najbliższe miesiące.

Czytaj więcej

 
Stół i krzesła - jak optymalnie dopasować je do wnętrza? zdjęcie

Stół i krzesła - jak optymalnie dopasować je do wnętrza?

Nie bez powodu stół jest nazywany sercem domu.

Czytaj więcej

 
Pracuj wygodnie - czyli jak urządzić powierzchnię biurową? zdjęcie

Pracuj wygodnie - czyli jak urządzić powierzchnię biurową?

Wystrój biura lub gabinetu powinien być przyjazny zarówno dla gości, jak i pracowników.

Czytaj więcej

 
Jak wygodnie i efektywnie pracować z domu? zdjęcie

Jak wygodnie i efektywnie pracować z domu?

Większa równowaga między pracą a życiem prywatnym, brak dojazdów do pracy, zmniejszenie korków i poziomu zanieczyszczenia powietrza... praca zdalna ma wiele zalet. Temat stał się znacznie bardziej powszechny ze względu na pandemię koronawirusa. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, czas wydzielić w domu wygodną przestrzeń do pracy, która zapewnia miejsce na efektywność i wygodę, na długi czas.

Czytaj więcej

 
Jakie stoły i krzesła pasują do sali konferencyjnej? zdjęcie

Jakie stoły i krzesła pasują do sali konferencyjnej?

Sale konferencyjne to miejsca spotkań, narad, ważnych dyskusji. Tu organizuje się zebrania, posiedzenia, burze mózgów. Nie ulega wątpliwości, że pomieszczenie to nie miałoby racji bytu, gdyby nie dwa, obowiązkowe typy mebli. Chodzi oczywiście o stoły i krzesła. Możesz kupować je oddzielnie lub sięgnąć po gotowy zestaw.

Czytaj więcej

 
Świetliste wnętrza, czyli urok klasycznej bieli zdjęcie

Świetliste wnętrza, czyli urok klasycznej bieli

Białe ściany, wpisujące się w kanon klasycznego piękna, stanowią uniwersalne tło dla aranżacji wnętrz niezależnie od rodzaju pomieszczenia i stylu wykończenia. Zawsze w dobrym tonie i nieprzemijająco aktualne wprowadzają świetlistość do wnętrza, jednocześnie sprzyjając poczuciu ładu i harmonii.

Czytaj więcej

 
Przyszłość oświetlenia biurowego z Interact Office zdjęcie

Przyszłość oświetlenia biurowego z Interact Office

Rozwój technologii opartych na Internecie Rzeczy, połączeniach sieciowych i aplikacjach zmienia rynek biurowy. Ciągłe innowacje wywierają znaczący wpływ na deweloperów i najemców, stawiając przed nimi coraz to nowsze wyzwania, jednocześnie dając im ogromne możliwości rozwoju. Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej, stworzył system Interact Office, który odpowiada na potrzeby rynku i globalne trendy.

Czytaj więcej

 
Projekt: wybieramy krzesło zdjęcie

Projekt: wybieramy krzesło

Krótka historia krzesła zaczyna się na greckiej wyspie Krecie, początki sięgają 2000 lat p.n.e. Dzisiaj krzesło to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. Lubimy spotykać się ze znajomymi, celebrować chwile przy wspólnym obiedzie.

Czytaj więcej

 
Tender Stone - klasyczne piękno kamienia z łagodnym rysunkiem fal zdjęcie

Tender Stone - klasyczne piękno kamienia z łagodnym rysunkiem fal

Kolejna z nowości marki MONOLITH to propozycja dla wielbicieli spokojnych i harmonijnych aranżacji. Po eleganckiej i zdobniczej Marmo d’Oro oraz szlachetnej kolekcji Regal Stone w zdecydowanym kolorze, przyszła pora na delikatność oraz subtelny design, w piaskowym odcieniu.

Czytaj więcej

 
Wnętrza inspirowane naturą zdjęcie

Wnętrza inspirowane naturą

Aranżacje ozdobione drewnem emanują naturalnym pięknem i klasą. Elementy wyposażenia wykonane z tego surowca nie tylko ozdabiają wnętrza, ale dzięki swojej trwałości służą domownikom przez lata. Umiejętnie wypełniają przestrzeń, a do tego są wyjątkowe i ponadczasowe.

Czytaj więcej

 
Klasyczne drzwi Porta do wnętrz w każdym stylu zdjęcie

Klasyczne drzwi Porta do wnętrz w każdym stylu

Harmonijne, ponadczasowe i stylowe – te słowa najlepiej oddają charakter klasycznych drzwi. Nieustannie zachwycają swoją uniwersalnością i niezwykłą zdolnością dopasowania się do zmieniających się wciąż trendów wnętrzarskich. 

Czytaj więcej

 
Kultowa kolekcja Ghost Gervasoni w nowych kolorach! zdjęcie

Kultowa kolekcja Ghost Gervasoni w nowych kolorach!

Rodzina mebli Ghost, zaprojektowana przez włoską projektantkę Paolę Navone, wprowadza do domów odrobinę nieformalnej i wygodnej nowoczesności. Najnowsza kolekcja sof, puf, łóżek i szezlongów, dostępna w Studio Forma 96, swój prostolinijny, spontaniczny charakter zawdzięcza prostym liniom, głębokim siedziskom i luźnemu potraktowaniu lnu, w który ubrano pełne niewymuszonej elegancji bryły mebli.

Czytaj więcej

 
Szymon Hańczar, Magdalena Boul i Marcin Zieliński o kolorach we wnętrzu biurowym zdjęcie

Szymon Hańczar, Magdalena Boul i Marcin Zieliński o kolorach we wnętrzu biurowym

Beżowy gabinet, niebieska sala konferencyjna czy open space z zielonym akcentem. Okazuje się, że odpowiednio dobrane kolory w przestrzeni biurowej mają ogromny wpływ na pracowników, ich emocje oraz wydajność. Potwierdzają to opinie ekspertów z branży wnętrzarskiej, gdzie psychologia koloru znajduje praktyczne zastosowanie w codziennym życiu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 21253