Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Smart Home – trendy 2020 zdjęcie

Smart Home – trendy 2020

W ubiegłym roku dostawcy stolarki okienno-drzwiowej zanotowali wzrost sprzedaży w zakresie rozwiązań, dzięki którym klienci mieli lepszą kontrolę nad drzwiami wejściowymi, tarasowymi, nad oknami i ogólnie pojętym dostępem do budynku.

Czytaj więcej

 
System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID zdjęcie

System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID

W najnowocześniejszych budynkach użyteczności publicznej i biurowcach kontrola dostępu staje się stałym elementem. Autoryzacja wejścia zapewnia bezpieczeństwo, ale również funkcjonalność. Zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania coraz częściej pojawia się nie tylko w biurach, ale też w hotelach, domach opieki czy szpitalach.

Czytaj więcej

 
Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów zdjęcie

Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów

Firma Hörmann poszerzyła paletę swoich produktów. Dzięki nabyciu większościowego pakietu udziałów włoskiej spółki Pilomat - światowego potentata w produkcji urządzeń stosowanych do kontroli dostępu w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej – teraz oferuje także słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

Czytaj więcej

 
Nowy małogabarytowy elektroniczny zatrzask zamkowy firmy Southco z możliwością monitorowania stanu drzwi i zatrzasku zdjęcie

Nowy małogabarytowy elektroniczny zatrzask zamkowy firmy Southco z możliwością monitorowania stanu drzwi i zatrzasku

Firma Southco rozszerzyła swoją rodzinę elektronicznych systemów kontroli dostępu o małogabarytowy, elektroniczny zatrzask zamkowy EM-05 4 ułatwiający przejście z systemów ryglowania mechanicznego do elektronicznego. Zawiera on czujnik położenia rygla zatrzaskowego i czujnik drzwi, co pozwala na proste monitorowanie stanu drzwi i zatrzasku.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI pokazuje jak być SMART i dbać o komfort i bezpieczeństwo w domu zdjęcie

WIŚNIOWSKI pokazuje jak być SMART i dbać o komfort i bezpieczeństwo w domu

WIŚNIOWSKI w swojej najnowszej kampanii przekonuje, że z technologią smartCONNECTED każdy dzień będzie udany. Promocja, która ruszyła w połowie kwietnia, pokazuje, jak w łatwy sposób można poczuć się bezpiecznie za pomocą innowacyjnego systemu kontroli dostępu do domu.

Czytaj więcej

 
Stylowe rozwiązania otwierające drzwi za pomocą technologii Bluetooth oraz transponderów RFID zdjęcie

Stylowe rozwiązania otwierające drzwi za pomocą technologii Bluetooth oraz transponderów RFID

GU Polska wprowadziło na rynek dwie nowości będące poszerzeniem oferty w zakresie koncepcji kontroli dostępu do drzwi wejściowych– RFID oraz Bluetooh&Code.   

Czytaj więcej

 
Fundament bezpieczeństwa – drzwi wejściowe zdjęcie

Fundament bezpieczeństwa – drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów w domu. Są fundamentem bezpieczeństwa, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Wybierając drzwi wejściowe trzeba zwrócić uwagę nie tylko materiał, z których są wykonane.

Czytaj więcej

 
Drzwi do przyszłości – najnowsze technologie i bezpieczeństwo zdjęcie

Drzwi do przyszłości – najnowsze technologie i bezpieczeństwo

Koncepcja drzwi wejściowych stworzona przez grupę G-U to połączenie najnowszych technologicznych rozwiązań ze świetnym designem i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. GU dostosowuje swoje rozwiązania do czasów, w których żyjemy.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu. Mechaniczne systemy zabezpieczeń zdjęcie

Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu. Mechaniczne systemy zabezpieczeń

Celem konferencji jest przedstawienie najważniejszych praktyk, zadań oraz procedur mających na celu ochronę fizyczną oraz techniczną obiektów i obszarów, jak również prowadzonych działań w zakresie zapobiegania, rozpoznawania i wykrywania potencjalnych zagrożeń.  

Czytaj więcej

 
Trendy w budownictwie w 2018 – czas na nowe technologie zdjęcie

Trendy w budownictwie w 2018 – czas na nowe technologie

Najnowszy raport Instytutu Gartnera opisujący 10 strategicznych trendów technologicznych na 2018 rok pokazuje, że będzie to rok inteligentnych urządzeń. Tendencje te przenoszą się też na rynek budowlany – nowe technologie coraz odważniej wkraczają do naszych domów i mieszkań.

Czytaj więcej

 
Okna do domu - na co zwracać uwagę przy wyborze? zdjęcie

Okna do domu - na co zwracać uwagę przy wyborze?

Okna są bardzo ważnym elementem każdego domu. Bez nich bylibyśmy pozbawieni dostępu do światła dziennego, a to znacznie utrudniłoby codzienne funkcjonowanie.

Czytaj więcej

 
Technologia Aperio - integracja z systemem kontroli dostępu RACS zdjęcie

Technologia Aperio - integracja z systemem kontroli dostępu RACS

Poznaj nową technologię od grupy ASSA ABLOY na Targach Securex 2014 w Poznaniu w dniach 8-11 kwietnia. Podczas tegorocznej edycji, ASSA ABLOY wspólnie z firmą ROGER zaprezentuje integrację systemu RACS 4 z bezprzewodową kontrolą dostępu Aperio®.

Czytaj więcej

 
Błędy popełniane przy doborze pomp głębinowych zdjęcie

Błędy popełniane przy doborze pomp głębinowych

Domy jednorodzinne, które nie mają dostępu do przyłączy wodno-kanalizacyjnej są zmuszone do pozyskania wody w inny sposób.

Czytaj więcej

 
Rozwiązania firmy WIŚNIOWSKI na targach DI EXPO 2015 zdjęcie

Rozwiązania firmy WIŚNIOWSKI na targach DI EXPO 2015

Za nami już czwarta edycja targów Dom Inteligentny DI EXPO 2015. Od 2 do 4 października 2015 r. na Stadionie Narodowym prezentowane były najnowsze innowacyjne rozwiązania automatyki domowej i kontroli dostępu.

Czytaj więcej

 
Betafence z 10-letnim kontraktem dla Statoil zdjęcie

Betafence z 10-letnim kontraktem dla Statoil

Największa rafineria firmy Statoil w Norwegii zostanie ogrodzona przez firmę Betafence. W ramach kontaktu belgijski producent przygotuje ponad 2,2 km ogrodzenia wraz z kontrolą dostępu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 617