Wynik wyszukiwania

 
Elektronarzędzia niezbędne do remontu – bez nich nie zaczynaj! zdjęcie

Elektronarzędzia niezbędne do remontu – bez nich nie zaczynaj!

Jeśli planujesz większy remont swojego mieszkania lub domu, najpierw przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, jakich elektronarzędzi potrzebujesz, by łatwo, szybko i przyjemnie przywrócić swojemu gniazdku dawny blask. Bez nich remont zajmie Ci znacznie więcej czasu, a efekty pozostawią wiele do życzenia.

Czytaj więcej

 
Bezpieczna praca z elektronarzędziami zdjęcie

Bezpieczna praca z elektronarzędziami

Przestrzeganie zasad bezpiecznego użytkowania narzędzi ma ogromne znacznie zarówno podczas niewielkich prac domowych, jak i bardziej zaawansowanych robót w warsztacie. Od tego czynnika zależy nie tylko jakość wykonywanych prac, ale przede wszystkim zdrowie, a nawet życie operatora. Oto kilka istotnych wskazówek, które uchronią użytkowników elektrosprzętu przed niebezpieczeństwem.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia zasilane powerbankiem? zdjęcie

Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. 

Czytaj więcej

 

Elektronarzędzia w działaniu – porównanie użycia specjalistycznych narzędzi i tradycyjnych sposobów pomiaru

Używanie specjalistycznych narzędzi pomiarowych znacznie poprawia jakość pomiaru. Pomiar nie jest robiony metodą tradycyjną, na przykład taśmą pomiarową, więc jednocześnie wyniki może być bardziej precyzyjny. Nie tylko dokładność danych związanych z pomiarem ścian czy długości to zdecydowany plus instrumentów, na przykład dalmierzy czy niwelatorów.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia - gdzie kupić najbezpieczniej? zdjęcie

Elektronarzędzia - gdzie kupić najbezpieczniej?

Kupowanie w sieci coraz skuteczniej zastępuje wizyty w sklepach. Jest to o wiele wygodniejsze i możemy zaoszczędzić dużo czasu. Aby dokonać satysfakcjonującego zakupu należy wiedzieć, gdzie warto kupować. Dotyczy to każdego z interesujących nas produktów.

Czytaj więcej

 
Wykonując ocieplenia wełną skalną ROCKWOOL zyskasz elektronarzędzia marki BOSH zdjęcie

Wykonując ocieplenia wełną skalną ROCKWOOL zyskasz elektronarzędzia marki BOSH

Wystartowała nowa promocja ROCKWOOL, dedykowana wykonawcom ocieplającym domy jednorodzinne. Jej zasady są bardzo proste – wystarczy wykonać ocieplenie przy użyciu produktów z wełny skalnej, zebrać etykiety z opakowań i wymienić je na wybraną nagrodę – elektronarzędzia BOSH Professional.

Czytaj więcej

 
O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi zdjęcie

O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi

Budowa domu, remont mieszkania lub praca w stolarni to rodzaje prac wykonywanych w warunkach, w których pełno jest kurzu, wilgoci i wody. Trzeba uważać, aby nie uszkodzić wiertarek. Lepiej jednak używać narzędzi o wysokim stopniu odporności i skoncentrować się na pracy.

Czytaj więcej

 
Syneon Chip w elektronarzędziach Bosch - inteligentne zarządzanie energią zwiększa efektywność pracy nawet o 85%! zdjęcie

Syneon Chip w elektronarzędziach Bosch - inteligentne zarządzanie energią zwiększa efektywność pracy nawet o 85%!

Wybierając elektronarzędzia chcemy mieć pewność, że poradzą sobie ze wszystkimi zadaniami, które przed nimi postawimy. Powinny więc gwarantować optymalną moc i odpowiednio długi czas pracy. 

Czytaj więcej

 
Od laika do mistrza, czyli poradnik początkującego majsterkowicza zdjęcie

Od laika do mistrza, czyli poradnik początkującego majsterkowicza

„Będę mistrzem majsterkowania!” – postanowiłeś. Chęci są, pieniądze też. Pora kupić elektronarzędzia. Tylko jak wybrać te odpowiednie? Zebraliśmy garść fachowych podpowiedzi od naszych ekspertów, żeby ułatwić Ci wybór.

Czytaj więcej

 
Nowe akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne Bosch dla majsterkowiczów zdjęcie

Nowe akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne Bosch dla majsterkowiczów

Bosch rozszerza ofertę narzędzi wielofunkcyjnych o dwa akumulatorowe modele w klasie napięcia 18 V i 12 V. AdvancedMulti 18 i UniversalMulti 12 to pierwsze akumulatorowe elektronarzędzia dla majsterkowiczów wyposażone w uchwyt narzędziowy Starlock i system Bosch AutoClic.

Czytaj więcej

 
Profesjonaliści wierni zakupom stacjonarnym zdjęcie

Profesjonaliści wierni zakupom stacjonarnym

Dla większości zawodowców Internet to główne źródło informacji, ale w przypadku zakupów najpopularniejsze są wciąż tradycyjne kanały - wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut Keralla Research wśród użytkowników profesjonalnych elektronarzędzi.  

Czytaj więcej

 
Innowacyjna wyrzynarka od Milwaukee zdjęcie

Innowacyjna wyrzynarka od Milwaukee

Milwaukee® z dumą prezentuje nową wyrzynarkę M18 FBJS-502X, stworzoną z myślą o potrzebach najbardziej wymagających profesjonalistów. Wykorzystana w urządzeniu innowacyjna technologia M18 FUEL™ pozwoliła uzyskać najlepsze w swojej klasie połączenie mocy, czasu pracy, a także szybkości i precyzji cięcia.

Czytaj więcej

 
Narzędzia nowoczesnego montera - jakie rozwiązania wybrać? zdjęcie

Narzędzia nowoczesnego montera - jakie rozwiązania wybrać?

Dobry montaż produktów stolarki budowlanej wymaga nie tylko fachowej wiedzy i doświadczenia.

Czytaj więcej

 
20 lat narzędzi Proxxon na polskim rynku zdjęcie

20 lat narzędzi Proxxon na polskim rynku

Mechanicy, optycy, złotnicy i modelarze – ci ludzie wiedzą, że obróbka małych elementów wymaga wielkiej precyzji. To głównie z myślą o nich narzędzia ręczne i mikroelektronarzędzia niemieckiego producenta dwie dekady temu pojawiły się w Polsce.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 244