Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
REHAU zaprasza na wirtualny spacer zdjęcie

REHAU zaprasza na wirtualny spacer

Firma REHAU może pochwalić się innowacjami, które zamierza wkrótce zaprezentować swoim partnerom oraz potencjalnym klientom. Rozwiązania online to w dzisiejszych czasach podstawa i również w takiej formie zostanie ukazane stoisko targowe. Zwiedzający będą mogli samodzielnie eksplorować prezentowane treści lub uzyskać szczegółowe informacje, umawiając się z przedstawicielem handlowym na indywidualną prezentację.

Czytaj więcej

 
"Salonowe Rewolucje" - premiera trzeciego odcinka programu zdjęcie

"Salonowe Rewolucje" - premiera trzeciego odcinka programu

Na kanale YouTube marki WIŚNIOWSKI pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=bhFPWs3s7iU&feature=youtu.be dostępny jest trzeci odcinek programu „Salonowe Rewolucje”, który został zrealizowany w salonie OLBUD w Straszynie niedaleko Gdańska. Przeszedł on całkowitą metamorfozę, w wyniku której powstała uporządkowana i kompleksowa ekspozycja. Produkty zostały rozmieszczone nie tylko wewnątrz lokalu, ale przede wszystkim na świeżym powietrzu, w ich naturalnym środowisku. Dzięki temu zabiegowi można im się dokładnie przyjrzeć w dziennym świetle.

Czytaj więcej

 
Nowa ekspozycja płytek - zima 2013 zdjęcie

Nowa ekspozycja płytek - zima 2013

Nowa Ekspozycja Płytek - ZIMA 2013

Czytaj więcej

 
Największa i jedyna w Polsce ekspozycja technologii CNG, LNG i LCNG zdjęcie

Największa i jedyna w Polsce ekspozycja technologii CNG, LNG i LCNG

Portal cng.auto.pl i Fundacja Green Fuel organizują na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystawę "Strefa Metanu". Ekspozycję specjalną będzie można zwiedzać w dniach 27-30.10.2015 w Miasteczku Ekologicznym w ramach targów POL-ECO-SYSTEM, które są największą ekologiczną wystawą w Polsce.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI otwiera w Łomiankach swój pierwszy salon zdjęcie

WIŚNIOWSKI otwiera w Łomiankach swój pierwszy salon

Rozwój każdej firmy łączy się nierozerwalnie z ciągłym odświeżaniem podejścia do ekspozycji i promocji jej produktów i usług. Nie inaczej dzieje się w przypadku marki WIŚNIOWSKI, która wciela w życie rewolucyjne podejście do tej kwestii. 

Czytaj więcej

 
Trwała ochrona drewna bez względu na pogodę zdjęcie

Trwała ochrona drewna bez względu na pogodę

Długotrwała ekspozycja na słońce, opady deszczu i śniegu w ciągu roku – to wszystko sprawia, że drewno na tarasie i w ogrodzie może ulegać zbyt szybkiemu niszczeniu. 

Czytaj więcej

 
DREMA 2018 – dzień drugi i tłumy w pawilonach! zdjęcie

DREMA 2018 – dzień drugi i tłumy w pawilonach!

Dobiegł końca drugi dzień bloku targów DREMA, Furnica i Sofab. Profesjonalnie przygotowana ekspozycja nowoczesnych technologii, maszyn i narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej, jak również szereg wydarzeń towarzyszących przyciągnęły do Poznania ogromną liczbę specjalistów z sektora obróbki drewna. 

Czytaj więcej

 
TARGI BRANŻY KAMIENIARSKIEJ STONE zdjęcie

TARGI BRANŻY KAMIENIARSKIEJ STONE

Wariacja na temat kamienia naturalnego i szkła. Tak w skrócie można określić to co dzieje się na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Czytaj więcej

 
Innowacyjna energetyka – bliska konieczność czy odległa przyszłość? zdjęcie

Innowacyjna energetyka – bliska konieczność czy odległa przyszłość?

Energetyka, elektronika i automatyzacja to tematy, które od 7 do 9 maja dominowały podczas targów Expopower, Greenpower oraz Poznań Drone Expo. Ekspozycja oraz wydarzenia organizowane przez Grupę MTP skierowane były do przedstawicieli przemysłu energetycznego, branży odnawialnych źródeł energii, a także do tych, których interesowało wykorzystanie dronów np. w energetyce. Targi odwiedziło ponad 5000 uczestników

Czytaj więcej

 
Farba hybrydowa Dekoral Professional zabezpieczy cały dom zdjęcie

Farba hybrydowa Dekoral Professional zabezpieczy cały dom

Długotrwała ekspozycja na warunki środowiska zewnętrznego, błędy wykończeniowe czy niskiej jakości materiały mają bezpośredni wpływ na trwałość i wygląd elewacji każdego budynku. W celu zapewnienia optymalnego wyglądu i trwałości powierzchni zewnętrznej powstały specjalne farby hybrydowe Dekoral Professional, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej.

Czytaj więcej

 
KRISPOL OTWIERA SEZON NA TARGACH R+T W STUTTGARCIE zdjęcie

KRISPOL OTWIERA SEZON NA TARGACH R+T W STUTTGARCIE

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet znalazł się w gronie 900 wystawców prestiżowych Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2015. Jubileuszową edycję targów, obchodzących w tym roku 50-te urodziny, odwiedziło ponad 60 000 gości ze 122 krajów.

Czytaj więcej

 
Röben na targach BUDMA 2015 zdjęcie

Röben na targach BUDMA 2015

Dachówki, cegły i pustaki ceramiczne w nowoczesnej aranżacji zachęcającej do oglądania i rozmów wypełniły stoisko firmy Röben przygotowane na Poznańskie targi BUDMA. Wśród prezentowanych produktów znalazły się zarówno nowości, jak i produkty doskonale już znane nie tylko polskim, ale i zagranicznym inwestorom  

Czytaj więcej

 
DAKO na targach Equip Baie w Paryżu zdjęcie

DAKO na targach Equip Baie w Paryżu

DAKO prezentuje swoją ofertę na ważnych branżowych targach Equip Baie w Paryżu w dniach 18- 21.11.2014.   

Czytaj więcej

 
DOMOTEX 2015 w ocenie przedstawicieli marki Chapel Parket zdjęcie

DOMOTEX 2015 w ocenie przedstawicieli marki Chapel Parket

20 stycznia dobiegła końca tegoroczna edycja targów DOMOTEX, jednej z największych na świecie imprez wystawienniczych szeroko pojętej branży podłogowej.

Czytaj więcej

 
Hörmann na targach BAU 2015. Nowe modele bram segmentowych i drzwi wejściowych zdjęcie

Hörmann na targach BAU 2015. Nowe modele bram segmentowych i drzwi wejściowych

Nowe wzory bram segmentowych i drzwi zewnętrznych zaprezentowała firma Hörmann na Światowych Targach Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2015, które odbyły się w styczniu w Monachium.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 369