Wynik wyszukiwania

 
Lakierobejca 2w1 Drewnochronu w rozszerzonej gamie kolorystycznej zdjęcie

Lakierobejca 2w1 Drewnochronu w rozszerzonej gamie kolorystycznej

Kiedy planujemy remont, dużą uwagę skupiamy na kolorach. Nie bez znaczenia jest ich wpływ na nasze samopoczucie. Z równie dużą starannością powinniśmy podejść do dekorowania ogrodów, tarasów czy balkonów. 

Czytaj więcej

 
Drewnochron budowlaną marką roku 2015 zdjęcie

Drewnochron budowlaną marką roku 2015

26 czerwca podczas uroczystej gali w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy wręczono nagrody Budowlana Marka Roku 2015. Laureatem w kategorii materiałów budowlanych – lakiery i impregnaty do drewna – została marka Drewnochron. Organizatorem wydarzenia jest firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Czytaj więcej

 
Lakier Jachtowy – nowość w ofercie marki Drewnochron zdjęcie

Lakier Jachtowy – nowość w ofercie marki Drewnochron

Zapewnienie odporności i estetycznego wyglądu przedmiotom drewnianym narażonym na okresowy kontakt z wodą to już nie problem. Marka Drewnochron wprowadziła nowość – Lakier Jachtowy – o polepszonych właściwościach, która tworzy trwałą i elastyczną powłokę na malowanej powierzchni. 

Czytaj więcej

 
Jak dopasować kolor stolarki okiennej i drzwiowej do aranżacji? zdjęcie

Jak dopasować kolor stolarki okiennej i drzwiowej do aranżacji?

Choć drewniane okna i drzwi odeszły na jakiś czas w zapomnienie, obecnie znów wracają do łask. Możliwość wielokrotnej renowacji i dopasowania ich kolorystyki do aktualnej aranżacji jest ogromną zaletą tego rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Impregnat Grunt – nowość marki Drewnochron zdjęcie

Impregnat Grunt – nowość marki Drewnochron

Impregnat Grunt to nowoczesny, techniczny i głęboko penetrujący impregnat bezbarwny, niezbędny do zabezpieczania surowego drewna. Zapewnia długotrwałą ochronę naturalnych elementów przed korozją biologiczną i uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku penetracji szkodników.

Czytaj więcej

 
Na te kolory Polacy najchętniej malują drewno zdjęcie

Na te kolory Polacy najchętniej malują drewno

W pierwszym półroczu 2017 roku wśród produktów Drewnochronu do zabezpieczania drewna dużą popularnością cieszyły się te w kolorze naturalnych, ciemnych brązów, bieli i szarości.

Czytaj więcej

 
Błyskawiczne wykończenie drewna, doskonała ochrona zdjęcie

Błyskawiczne wykończenie drewna, doskonała ochrona

Zabezpieczanie drewnianych mebli ogrodowych, altan czy płotów to zajęcie, które wymaga dokładności. Polacy najchętniej sięgają w tym celu po impregnaty i lakierobejce. Większość woli wykonać prace samodzielnie lub z pomocą bliskich. 

Czytaj więcej

 
Bezpieczny remont w pokoju malucha zdjęcie

Bezpieczny remont w pokoju malucha

Każdy rodzic chce stworzyć dla swojej pociechy jak najlepsze warunki do życia. Już od najmłodszych lat maluch powinien być otoczony estetycznym wnętrzem, które dobrze wpływa na samopoczucie i stymuluje rozwój. 

Czytaj więcej

 
Drewnochron w nowej wirtualnej odsłonie zdjęcie

Drewnochron w nowej wirtualnej odsłonie

W odpowiedzi na zmieniające się trendy w sposobach przeglądania stron internetowych, marka Drewnochron uruchomiła swoją nową stronę. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych witryna inteligentnie dostosowuje się do środowiska wyświetlania, umożliwiając sprawne korzystanie z niej zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Czytaj więcej

 
Jedwabisty blask drewna - Drewnochron Lazura w ofercie marki Drewnochron zdjęcie

Jedwabisty blask drewna - Drewnochron Lazura w ofercie marki Drewnochron

Naturalne piękno drewna połączone z jedwabistym blaskiem – taki efekt zapewnia Lazura, nowość w ofercie marki Drewnochron. Produkt, dbając o estetykę powierzchni, doskonale zabezpiecza ją przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej

 
Olej do drewna - Nowość w ofercie marki Drewnochron zdjęcie

Olej do drewna - Nowość w ofercie marki Drewnochron

Ekologiczny i uniwersalny Olej do drewna to tegoroczna nowość w ofercie marki Drewnochron. Można go stosować na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Doskonale współpracuje ze wszystkimi gatunkami drewna krajowego i egzotycznego.

Czytaj więcej

 
Impregnowanie drewna eksploatowanego wewnątrz i na zewnątrz. Różnice i wskazówki zdjęcie

Impregnowanie drewna eksploatowanego wewnątrz i na zewnątrz. Różnice i wskazówki

Stosowanie środków impregnujących nieadekwatnych do przeznaczenia to jeden z najczęstszych błędów majsterkowiczów. Problem dotyczy nie tylko złego dopasowania produktu do gatunku drewna czy do zakresu wymaganej ochrony, ale też miejsca eksploatacji elementów i narzędzi.  

Czytaj więcej

 
Drewniana poręcz jak nowa zdjęcie

Drewniana poręcz jak nowa

Drewniane balustrady i poręcze w domu dodają wnętrzom elegancji, przykuwają wzrok i … asekurują. 

Czytaj więcej

 
Przegląd ogrodu po zimie: drewniane i metalowe elementy wymagają renowacji zdjęcie

Przegląd ogrodu po zimie: drewniane i metalowe elementy wymagają renowacji

Pierwsze ciepłe dni są obietnicą przyjemnego spędzania czasu na zewnątrz. Tym chętniej zabieramy się więc za pracę w ogrodzie. Jakie prace będą konieczne przed sezonem?  

Czytaj więcej

 
Odnawianie domków i altanek ogrodowych zdjęcie

Odnawianie domków i altanek ogrodowych

Drewno jest surowcem najchętniej wykorzystywanym w ogrodzie. Elementy takie jak altanki czy płoty wymagają jednak specjalnej ochrony ze względu na warunki atmosferyczne na jakie są narażone. Właściwe zabezpieczenie zagwarantuje im preparat ochronny Bariera Plus marki Drewnochron.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 67