Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Dlaczego plastikowy domek narzędziowy może okazać się lepszy od drewnianego zdjęcie

Dlaczego plastikowy domek narzędziowy może okazać się lepszy od drewnianego

Domek narzędziowy z plastiku może okazać się wyborem równie dobrym – a pod niektórymi względami nawet lepszym niż model drewniany lub plastikowy. Czemu warto się na niego zdecydować?

Czytaj więcej

 
Domek letniskowy - nowa elewacja w weekend zdjęcie

Domek letniskowy - nowa elewacja w weekend

Domki letniskowe na ogródkach działkowych, to jedna z najbardziej pożądanych nieruchomości ostatnich miesięcy. Z powodu pandemii rezygnujemy z dalekich wyjazdów, unikamy turystycznych miejsc, w których gromadzą się tłumy. Marzy nam się ucieczka od sąsiadów i kawałek ziemi tylko dla siebie. Nabywcy domków letniskowych muszą się jednak liczyć z tym, że zanim rozpoczną błogi relaks, czekają ich małe prace porządkowe i remontowe.

Czytaj więcej

 
Śladami historii na Oddziale Dziecięcym dębickiego szpitala zdjęcie

Śladami historii na Oddziale Dziecięcym dębickiego szpitala

Kolorowe obrazy nawiązujące do historii ziemi dębickiej to zwieńczenie pracy renowacyjnych, jakie Śnieżka wykonała na oddziale dziecięcym szpitala w Dębicy. Przed kilkunastu laty był on jednym z pierwszych objętych programem Śnieżki „Dziecięcy świat w kolorach”. Teraz tutejsza pediatria ponownie zyskała kolorowe oblicze, tym razem na rekordową w historii projektu skalę.

Czytaj więcej

 
Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw! zdjęcie

Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw!

Dzięki autorskiemu programowi społecznemu FFiL Śnieżka SA „Dziecięcy świat w kolorach”, Oddział Dziecięcy szpitala w Makowie Mazowieckim zyskał nowe oblicze. Jego sale i korytarz ozdobiły kolorowe malunki, wśród których znajdziemy m.in. motywy barwnej łąki z akcentem czerwonych maków, nawiązujących do nazwy miasta. Uroczyste otwarcie odmalowanej placówki odbyło się 16 października 2018 roku.  

Czytaj więcej

 
Dziecięcy pokój jak z bajki zdjęcie

Dziecięcy pokój jak z bajki

Jaki jest idealny pokój dziecięcy? Piękny, funkcjonalny i bezpieczny, ale inny na każdym etapie życia dziecka, tak by zawsze dobrze się w nim czuło i mogło w pełni rozwijać swoją osobowość – mówi projektantka wnętrz Małgorzata Górska-Niwińska z Pracowni Architektonicznej MGN.

Czytaj więcej

 
Sanocki oddział dziecięcy pokolorowany przez Śnieżkę zdjęcie

Sanocki oddział dziecięcy pokolorowany przez Śnieżkę

W ubiegły piątek, 16 grudnia 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie artystycznie odmalowanego Oddziału Dziecięcego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku. W ramach akcji społecznej Śnieżki „Dziecięcy świat w kolorach” wnętrza oddziału zostały odnowione, a na ścianach pojawił się barwny motyw łąki.

Czytaj więcej

 
Kolorowe zmiany w dziecięcym królestwie zdjęcie

Kolorowe zmiany w dziecięcym królestwie

Drewniane zabawki w różnych odcieniach i kolorowe mebelki to niezawodny sposób, by wnieść więcej radości do pokoju dziecka, a nieraz też odmienić charakter wnętrza. Na dodatek, aby osiągnąć taki efekt, wcale nie trzeba wymieniać tych elementów na nowe.

Czytaj więcej

 
Budowa domku letniskowego a prawo budowlane zdjęcie

Budowa domku letniskowego a prawo budowlane

Domek letniskowy może być miejscem ucieczki poza miasto. Dla części osób to także doskonała inwestycja – budynek można wynajmować innym osobom marzącym o wakacjach w pobliżu lasu, morza lub jeziora. Jeszcze przed znalezieniem odpowiedniej działki rekreacyjnej przemyśl wszystkie kwestie formalne. 

Czytaj więcej

 
Jak przygotować miejsce do nauki w domu? 6 porad i plan lekcji od KRISPOL zdjęcie

Jak przygotować miejsce do nauki w domu? 6 porad i plan lekcji od KRISPOL

Nowy rok szkolny za pasem. Jak urządzić przestrzeń dla ucznia w domu, żeby nauka była efektywna, ale też przyjemna? Przeczytaj nasze wskazówki i stwórz miejsce, które Twoje dziecko pokocha.

Czytaj więcej

 
Czy domek narzędziowy z tworzywa zastąpi drewniane? zdjęcie

Czy domek narzędziowy z tworzywa zastąpi drewniane?

Domki narzędziowe są elementem bardzo pożądanym w naszych przydomowych ogrodach i na działkach. 

Czytaj więcej

 
Drutex angażuje się w inicjatywy na rzecz dzieci zdjęcie

Drutex angażuje się w inicjatywy na rzecz dzieci

W niedzielę 11 czerwca odbędą się w Słupsku dwie wyjątkowe imprezy skierowane do najmłodszych, a mianowicie Dziecięce Wyścigi Kolarskie oraz Dziecięcy Pchli Targ.

Czytaj więcej

 
Domy z drewna – charakterystyka zdjęcie

Domy z drewna – charakterystyka

Drewno jako materiał budowlany zyskuje obecnie coraz większą popularność. Dużym uznaniem cieszą się domy z bali, które charakteryzują się niezwykłą solidnością i wytrzymałością, a dodatkowo cechuje je świetna termoizolacja. Poza tym czas budowy konstrukcji drewnianej jest krótszy niż stawianie murowanych fundamentów.

Czytaj więcej

 
CASAGAMI - mały domek uczy dzieci wykorzystywać energię słoneczną zdjęcie

CASAGAMI - mały domek uczy dzieci wykorzystywać energię słoneczną

Odnawialne źródła energii stają się coraz powszechniejsze. Coraz większa jest również potrzeba korzystania z nich. Nauczmy dzieci jak w ekologiczny sposób można zadbać o energię dla własnego domu. Zaczniemy od skali zrozumiałej dla dziecka.

Czytaj więcej

 
Siemiatyckie legendy na szpitalnych ścianach zdjęcie

Siemiatyckie legendy na szpitalnych ścianach

Czy szpitalne korytarze dziecięcego oddziału mogą stać się bardziej kolorowe? A co, gdy zagości w nich legenda i pozwoli najmłodszym pacjentom współuczestniczyć w regionalnej opowieści? Teraz, dzięki autorskiemu programowi społecznemu FFiL Śnieżka SA mali pacjenci siemiatyckiego szpitala mogą poczuć prawdziwą magię, która drzemie w historii okolicy.   

Czytaj więcej

 
Farby w pokoju dziecięcym – Sigma Ceramic Clean i Memo Paint zdjęcie

Farby w pokoju dziecięcym – Sigma Ceramic Clean i Memo Paint

Idealna aranżacja pokoju pociechy powinna spełniać kilka zasad: być łatwa do utrzymania w czystości, atrakcyjna dla dziecka, niezniszczalna i dopasowana do błyskawicznie zmieniającego się gustu. Z pomocą przychodzą produkty od Sigma Coatings.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 231