Wynik wyszukiwania

 
Jak udekorować dom na Święta? Gotowe pomysły w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG  zdjęcie

Jak udekorować dom na Święta? Gotowe pomysły w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Gotowe pomysły na świąteczne dekoracje domu, klimatyczne aranżacje wigilijnego stołu, nowoczesne wnętrza, TOP projekty domów oraz trendy w architekturze i designie na rok 2022 – to wszystko czeka na czytelników w grudniowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online. 

Czytaj więcej

 
Drewno, kamień i beton bardziej praktyczne niż dotąd. Nowe podłogi winylowe w ofercie Dekorian Home zdjęcie

Drewno, kamień i beton bardziej praktyczne niż dotąd. Nowe podłogi winylowe w ofercie Dekorian Home

Deski czy parkiet odporne na wilgoć. Beton wyjątkowo łatwy do czyszczenia. Kamień naturalny, który nie wymaga ani wzmocnionego stropu, ani solidnego budżetu. Wszystko to i znacznie więcej oferuje EASTWOOD, najnowsza kolekcja podłogowych paneli winylowych marki O.FLOOR. Składają się na nią wzory desek, parkietu układanego w jodełkę i wzdłużnie oraz kamienia i betonu w postaci płytek. Łatwo wybrać spośród nich podłogę idealną do salonu z kuchnią w stylu skandynawskim, nowoczesnej sypialni połączonej z łazienką, ale także ruchliwego holu o loftowym charakterze albo czysto utylitarnej pralni. Gdzie szukać nowych propozycji? Tylko w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać listwy elewacyjne dekorujące dom? zdjęcie

Jak wybrać listwy elewacyjne dekorujące dom?

Listwy elewacyjne to coraz popularniejszy dodatek, który możemy dostrzec na coraz większej ilości domów.

Czytaj więcej

 
Ażurowe dekoracje do domu – modnie, ciekawie, funkcjonalnie  zdjęcie

Ażurowe dekoracje do domu – modnie, ciekawie, funkcjonalnie

Aranżacja wnętrza wygląda szczególnie wyjątkowo, gdy jest wielowymiarowa.

Czytaj więcej

 
Rozszerzona kolorystyka Baumit Lasur,  czyli jeszcze więcej możliwości dekorowania fasady zdjęcie

Rozszerzona kolorystyka Baumit Lasur, czyli jeszcze więcej możliwości dekorowania fasady

Sposób wykończenia elewacji nie tylko wpływa na wygląd budynku i mówi wiele o jego mieszkańcach, lecz także tworzy scenerię dla codziennego życia. Odpowiednio zaaranżowana potrafi „wyczarować” niezwykły nastrój, sprzyjający relaksowi i spotkaniom na świeżym powietrzu. Dzięki rozszerzonej linii kolorystycznej powłoki dekoracyjnej Baumit Lasur możliwości w zakresie projektowania przydomowej przestrzeni są teraz jeszcze większe.

Czytaj więcej

 
Cmok i Ćwir – nowe dekory w kolekcji Kaczanowski Design by Ceramstic zdjęcie

Cmok i Ćwir – nowe dekory w kolekcji Kaczanowski Design by Ceramstic

Ceramstic, wiodący producent płytek ceramicznych,  poszerza autorską kolekcję Kaczanowski Design o nowe serie dekorów – Cmok i    Ćwir. Dekoracje o wymiarach 90x30 cm można kupić już od połowy lutego u wybranych dystrybutorów działających na terenie całego kraju, a także w showroomie przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Dekoracyjne posadzki w obiektach publicznych – Flowcrete to odpowiedź na Twoje potrzeby zdjęcie

Dekoracyjne posadzki w obiektach publicznych – Flowcrete to odpowiedź na Twoje potrzeby

Wygląd obiektów publicznych jest niezwykle istotny. Interesanci o wiele chętniej będą korzystać z Twojej oferty lub usług, gdy zapewnisz im przyjemne otoczenie.

Czytaj więcej

 
Altendorf - drewno, które opowiada swoją historię zdjęcie

Altendorf - drewno, które opowiada swoją historię

Drewno to wyjątkowy materiał. Cenimy go za ciepło, naturalność i niepowtarzalność. Każdy kawałek drewna jest inny, każdy coś nam opowiada.

Czytaj więcej

 
5 rozmiarów, ponad 30 dekorów, nieskończona liczba kombinacji. Classen prezentuje podłogi Arteo zdjęcie

5 rozmiarów, ponad 30 dekorów, nieskończona liczba kombinacji. Classen prezentuje podłogi Arteo

Jedno pomieszczenie lub strefa w domu = jeden model paneli. To popularna zasada, którą większość z nas kieruje się przy wyborze podłóg. Czy istnieje jakaś alternatywa? Eksperci Classen odpowiadają twierdząco i prezentują kolekcję Arteo. Co ją wyróżnia? Każdy dekor to jednocześnie pięć rozmiarów desek, które można ze sobą dowolnie łączyć.

Czytaj więcej

 
Rustykalnie, skandynawsko, naturalnie! Liberon przedstawia Wosk wybielający do dekoracji mebli zdjęcie

Rustykalnie, skandynawsko, naturalnie! Liberon przedstawia Wosk wybielający do dekoracji mebli

Sielski styl prowansalski, minimalistyczne scandi czy romantyczny shabby chic – wnętrza, w których główną rolę grają kompozycje „z duszą”, mają swój niepowtarzalny klimat. Ich idealne dopełnienie stanowią zaś postarzane meble – nieco z innej epoki, takie, które mogłyby opowiedzieć wiele historii z przeszłości.

Czytaj więcej

 
Styropianowe panele dekoracyjne 3D. Stara cegła. zdjęcie

Styropianowe panele dekoracyjne 3D. Stara cegła.

Popularnym elementem wykończenia wnętrz są lica cegieł często malowane na biały kolor. Zwykle są to cegły rozbiórkowe lub imitacja wykonana z gipsu. Na rynku dostępne są także lżejsze i szybsze w montażu styropianowe panele ścienne 3D imitujące starą cegłę firmy DECORTENA.

Czytaj więcej

 
Konferencja Klubu Dekoral Professional w wyjątkowo smacznej oprawie! zdjęcie

Konferencja Klubu Dekoral Professional w wyjątkowo smacznej oprawie!

Klub Dekoral Professional powstał z myślą o profesjonalistach, którzy dbają o wysoką jakość produktów i swoich usług. Członkostwo w Klubie niesie za sobą wiele korzyści takich, jak dostęp do atrakcyjnych promocji, nowości produktowych i najnowszych technologii.

Czytaj więcej

 
Świetlna dekoracja na zewnątrz budynku zdjęcie

Świetlna dekoracja na zewnątrz budynku

Kolorowe lampki na tarasie lub balkonie doskonale odnajdują się w roli świątecznej ozdoby. Wyjątkową iluminację możemy przygotować samodzielnie, a o trwałość całej konstrukcji pomoże nam zadbać klej montażowy T-Rex GOLD firmy Soudal.

Czytaj więcej

 
Niedrogie pomysły na dekorowanie domku letniskowego zdjęcie

Niedrogie pomysły na dekorowanie domku letniskowego

Kiedy nadchodzi ciepła pora roku, wszyscy chcemy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, więc, oczywiście, jakaś część życia przenosi się do ogrodu. A nie ma lepszego miejsca na spędzanie czasu bliżej natury niż domek letniskowy. Nie jest tajemnicą, że po skończeniu obowiązków służbowych oraz podczas weekendów lubimy jeść na zewnątrz. Staje się to jeszcze bardziej urokliwe, gdy przestrzeń domku letniskowego jest odpowiednio uporządkowana i gotowa do przyjemnego przesiadywania. Istnieje wiele prostych oraz tanich sposobów, które sprawią, że wizualnie Twój domek letniskowy całkowicie się zmieni.

Czytaj więcej

 
Betonowe szaleństwo – stylowe dekoracje do domu i ogrodu zdjęcie

Betonowe szaleństwo – stylowe dekoracje do domu i ogrodu

DIY – z angielskiego do it yourself, czyli zrób to sam, to idea określająca własnoręcznie wykonywanie przedmioty, zwykle do użytku prywatnego. Ten trend parę lat temu pokochali wielbicie dekoracji wnętrzarskich i nic nie wskazuje na to, aby ta miłość miała w najbliższym czasie się wypalić. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1051