Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Czym różni się biokominek od tradycyjnego kominka zdjęcie

Czym różni się biokominek od tradycyjnego kominka

Biokominki cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Podkreśla się, że w porównaniu z tradycyjnym kominkiem są rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Dobrze wykonane do złudzenia przypominają kominki tradycyjne. Czym się jednak różnią?

Czytaj więcej

 
Kupiłeś mieszkanie od dewelopera? Teraz sprawdź, jak je urządzić! zdjęcie

Kupiłeś mieszkanie od dewelopera? Teraz sprawdź, jak je urządzić!

Zakup mieszkania to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Przeprowadzka na swoje to marzenie wielu młodych par. Jeśli jesteś już szczęśliwcem z własnym „m”, zobacz trendy w zakresie urządzania wnętrz. Być może zainspirują Cię do stworzenia własnej aranżacji.

Czytaj więcej

 
Nowoczesny i funkcjonalny salon – o co zadbać już na etapie budowy domu? zdjęcie

Nowoczesny i funkcjonalny salon – o co zadbać już na etapie budowy domu?

W salonie przesiadujemy przez 40% całego czasu, jaki spędzamy w domu. Tu odpoczywamy, spotykamy się z przyjaciółmi, często również jemy posiłki. Warto więc zadbać o to, by wystrój tego pomieszczenia był w pełni funkcjonalny, a jednocześnie estetyczny.

Czytaj więcej

 
Zamiast tradycyjnego kominka zdjęcie

Zamiast tradycyjnego kominka

Marzy Ci się elegancki i nastrojowy kominek, ale obawiasz się kłopotów z eksploatacją i brudnych ścian? Możesz korzystać z uroków żywego płomienia, nie narażając się na te uciążliwości

Czytaj więcej

 
W służbie domowego ogniska, czyli biokominki z oferty firmy Eurotherm S.A. zdjęcie

W służbie domowego ogniska, czyli biokominki z oferty firmy Eurotherm S.A.

Hipnotyzujący blaskiem płomieni kominek to marzenie niejednego z nas. Zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory nic tak nie poprawia nastroju, jak chwile spędzone przy żywym, emanującym ciepłem ogniu. Wszystkim tym, którzy pragną cieszyć się w swoim domu pra

Czytaj więcej

 
19 Sądeckie Targi Budownictwa zdjęcie

19 Sądeckie Targi Budownictwa

W dniach 11-12.04.2015r., Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS  zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Sącza i okolic będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz. 

Czytaj więcej

 
Wnętrze „Pod Kreskę”, czyli połączenie dwóch mieszkań zdjęcie

Wnętrze „Pod Kreskę”, czyli połączenie dwóch mieszkań

Mieszkanie Siedmiogrodzka powstało z połączenia dwóch oddzielnych lokali w jedną spójną całość.

Czytaj więcej

 
Jak ogrzać dom? zdjęcie

Jak ogrzać dom?

Wybór odpowiedniego ogrzewania powinien nastąpić już na etapie projektowania domu, dzięki czemu właściciele domu unikną w przyszłości konieczności dokonywania kosztownych rewolucji w systemie centralnego ogrzewania czy wentylacji. Jeszcze do niedawna w polskich domach królowały tradycyjne piece węglowe bądź gazowe, będące podstawowym i jedynym źródłem ciepła w poszczególnych pomieszczeniach.

Czytaj więcej

 
Wzgórza Dylewskie – nowoczesne wnętrze blisko natury zdjęcie

Wzgórza Dylewskie – nowoczesne wnętrze blisko natury

Modernistyczne wnętrza to nie tylko domena miejskich metropolii. Nowoczesny design świetnie komponuje się z sielskim otoczeniem natury. Zaprojektowaniem domu we Wzgórzach Dylewskich zajęła się pracownia 81.WAW.PL.  

Czytaj więcej

 
Kostka w mieszkaniu, czyli beton zatopiony w bieli zdjęcie

Kostka w mieszkaniu, czyli beton zatopiony w bieli

Proste formy, stonowane kolory i dużo kątów prostych. Taka idea przyświecała architektom z 81.WAW.PL przy projektowaniu „Betonowej kostki”. Wnętrze tego mieszkania łączy ze sobą dwa różne światy, których wspólnym mianownikiem są minimalizm i prostota.

Czytaj więcej

 
Ciepło, cieplej, gorąco... Przytulne wnętrze według Classen zdjęcie

Ciepło, cieplej, gorąco... Przytulne wnętrze według Classen

Leżakowanie na plaży, wygrzewanie się w słońcu, morskie kąpiele – większość z nas wakacyjny relaks ma już za sobą, a wizja zbliżających się jesiennych wieczorów, podsyca tęsknotę za upalnym latem.

Czytaj więcej

 
20. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU - Relacja zdjęcie

20. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU - Relacja

W niedzielę 2 października 2011 zakończyły się 20. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU. Podczas jubileuszowych targów wystawcy prezentowali swoją ofertę oraz nowości rynkowe, młodzi projektanci i architekci przedstawiali pomysły na aranżację mieszkań i domów, a Robert Sowa przeprowadził pokazy kulinarne w „Kuchni Marzeń”.

Czytaj więcej

 
Jak urządzić luksusowy apartament? zdjęcie

Jak urządzić luksusowy apartament?

Moment odebrania kluczy do upragnionego mieszkania rozpoczyna długo wyczekiwany okres urządzania własnych kątów. Co jednak zrobić, gdy nie mamy pomysłu i do końca nie wiemy jak modnie i wygodnie urządzić mieszkanie?

Czytaj więcej

 

Inteligencja czterech ścian. Inteligentny, operatywny i wysokowydajny...

Dom, jak nic innego, może być odzwierciedleniem osobowości i statusu właściciela. Jedni wybiorą bogatą ornamenturę, złote klamki i krany, inni pójdą w skandynawski minimalizm, stawiając na drewno, kamień i chłodne kolory.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 14