Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Dlaczego waga w sklepie jest taka ważna? zdjęcie

Dlaczego waga w sklepie jest taka ważna?

Posiadanie wagi we własnym sklepie czy szeroko rozumianym przemyśle jest rzeczą podstawową. Jest to narzędzie, bez którego nie można się obejść - czasami nawet w prywatnych gospodarstwach domowych na listę rzeczy trafia właśnie waga.

Czytaj więcej

 
Budowa domu z bloczków Termalica odmiany 400 - 2,5 MPa: sukces murowany! zdjęcie

Budowa domu z bloczków Termalica odmiany 400 - 2,5 MPa: sukces murowany!

Budowa domu to żmudny proces, usiany długą listą decyzji, które trzeba podjąć oraz pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedź.

Czytaj więcej

 
Nowość! Mocne zwieńczenie inwestycji – nadproża i stropy w systemie MUROTHERM zdjęcie

Nowość! Mocne zwieńczenie inwestycji – nadproża i stropy w systemie MUROTHERM

Strop stanowi jeden z kluczowych elementów budynku, ponieważ to od niego zależy stabilność całej konstrukcji i równe rozłożenie obciążeń.

Czytaj więcej

 
Na ratunek rynnom - jak odciążyć je od nadmiaru śniegu? zdjęcie

Na ratunek rynnom - jak odciążyć je od nadmiaru śniegu?

Początek grudnia to ostatni dzwonek, by przygotować dom do niesprzyjającej aury i wymagających warunków atmosferycznych nadchodzących miesięcy. 

Czytaj więcej

 
Odśnieżanie z głową…, czyli jak zachować bezpieczeństwo i nie uszkodzić dachu zdjęcie

Odśnieżanie z głową…, czyli jak zachować bezpieczeństwo i nie uszkodzić dachu

Odśnieżanie dachu to z pozoru prosta czynność. Jednak zanim do niej przystąpisz, myśląc o tym, by zrobić to sprawnie i skutecznie, pomyśl co zrobić, by przy okazji nie uszkodzić dachu.

Czytaj więcej

 
Poziomice marki SOLA z nowymi libelkami FOCUS zdjęcie

Poziomice marki SOLA z nowymi libelkami FOCUS

Budowlańcy, glazurnicy, dekarze, a także domowi majsterkowicze wiedzą, jak ważne jest precyzyjne wyznaczanie pionu i poziomu podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo – budowlanych. Nawet niewielki błąd może skutkować destabilizacją całej inwestycji lub też uniemożliwi jej wykonanie. Nowe, profesjonalne poziomice marki SOLA z libelkami FOCUS gwarantują dokładny pomiar, a co więcej teraz dzięki jeszcze bardziej czytelnym libelkom praca z tym przyrządami jest niezwykle prosta i szybka.

Czytaj więcej

 
Jak zamontować sufit podwieszany, gdy w pomieszczeniu znajdują się belki stropowe? zdjęcie

Jak zamontować sufit podwieszany, gdy w pomieszczeniu znajdują się belki stropowe?

W modernizowanych budynkach historycznych niejednokrotnie występuje konieczność zachowania elementów oryginalnej architektury.

Czytaj więcej

 
Izolacja przeciwogniowa stalowych elementów konstrukcyjnych: wytyczne, wymagania, rozwiązania zdjęcie

Izolacja przeciwogniowa stalowych elementów konstrukcyjnych: wytyczne, wymagania, rozwiązania

Stalowe elementy konstrukcyjne, takie jak umieszczane w kolumnach profile, belki stropowe czy blachy trapezowe na dachach płaskich, to chleb powszedni na placu budowy obiektów inwestycyjnych.

Czytaj więcej

 
Schody wspornikowe – jak to działa? zdjęcie

Schody wspornikowe – jak to działa?

Poszukując różnych inspiracji do zaaranżowania wnętrz, na pewno zwrócimy uwagę na to, jak bardzo wygląd schodów wpływa na sposób postrzegania naszej przestrzeni. 

Czytaj więcej

 
Nowości w asortymencie firmy KONBET zdjęcie

Nowości w asortymencie firmy KONBET

KONBET poszerza swoją ofertę o kolejne innowacyjne rozwiązania. Wśród nowości proponowanych przez lidera systemów stropowych znalazły się m.in.: kompletna kratownica stalowa oraz kształtka wieńcowa TERMOBET.

Czytaj więcej

 
Uwaga na śnieg! zdjęcie

Uwaga na śnieg!

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak niebezpieczny i ciężki może być śnieg. Warto zainwestować w zabezpieczenie przeciwśnieżne na dachu – belki lub płotki – by spadające z dachu zaspy śnieżne nie stanowiły zagrożenia.

Czytaj więcej

 
Na dwadzieścia cztery fajerki, a może i więcej – MONTERIADA 2020 zdjęcie

Na dwadzieścia cztery fajerki, a może i więcej – MONTERIADA 2020

Trzy stowarzyszenia z branży budowlanej i jedna wyjątkowa inicjatywa… Recz niecodzienna, a jakże podnosząca na duchu – ta współpraca wynika bowiem z troski o jakość budownictwa w Polsce. Mowa o MONTERIADZIE, której w tym roku w roli Patronów Merytorycznych, oprócz Instytutu Techniki Budowlanej i Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, towarzyszyć będą również Polskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. A to wszystko pod przewodnictwem Związku POiD, który wydarzenie to zorganizuje po raz piąty. Odwiedzający stoisko nr 1 w hali nr 5 mogą liczyć zatem na świetnie widowisko, na miarę produkcji Netflixa.

Czytaj więcej

 
Orzeźwiająca mięta czy pyszna mirabelka? - Zabawa w „ciepło-zimno” z Jedynką® Ogród Barw zdjęcie

Orzeźwiająca mięta czy pyszna mirabelka? - Zabawa w „ciepło-zimno” z Jedynką® Ogród Barw

Współczesne wnętrza to nie tylko funkcjonalne meble, dobrze dobrane oświetlenie czy trwała podłoga. Mieszkanie musi mieć jeszcze to „coś”. Takim elementem może być doskonale dobrany kolor ścian.

Czytaj więcej

 
Ściany szkieletowe w systemie STEICO nie rozprzestrzeniają ognia zdjęcie

Ściany szkieletowe w systemie STEICO nie rozprzestrzeniają ognia

Dzięki uzyskanej klasyfikacji NRO można wykonywać ściany zewnętrzne tynkowane w domach mieszkalnych i w obiektach użyteczności publicznej w systemie otwartym dyfuzyjnie, który w znaczący sposób poprawia mikroklimat wewnątrz pomieszczeń.

Czytaj więcej

 
DOBRZE PRZYGOTOWANY DACH ZIMĄ, OZNACZA BEZPIECZEŃSTWO zdjęcie

DOBRZE PRZYGOTOWANY DACH ZIMĄ, OZNACZA BEZPIECZEŃSTWO

Zima to piękna pora roku. Uroku dodaje prószący za oknem śnieg, który pokrywa świat puszystą pierzyną. Niestety, natura nie zawsze staje po naszej stronie. Białe czapy pokrywające dach wyglądają wspaniale, dopóki dodatnie temperatury nie sprawią, że ciężko zsuwają się z dachu. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 39