Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Deska tarasowa Twinson – piękna i wytrzymała obudowa basenu zdjęcie

Deska tarasowa Twinson – piękna i wytrzymała obudowa basenu

Tegoroczne wakacje są nieco inne niż zazwyczaj, warto więc w zaciszu własnego domu stworzyć idealną przestrzeń na letni relaks i wypoczynek. Ciepłe miesiące to doskonały czas na szaleństwa w wodzie – nie zapominajmy jednak, że przydomowe baseny wymagają specjalistycznego podejścia, dlatego w tej kwestii warto postawić na doskonałą jakość i bezpieczeństwo. Idealnym dopełnieniem wszelkiego rodzaju basenów zewnętrznych będzie deska tarasowa Twinson od Deceuninck, która charakteryzuje się nie tylko świetnym właściwościami, ale także pięknym i naturalnym designem.

Czytaj więcej

 
Najgłębszy basen, najlepsze materiały. Atlas dba o jakość wykonania Deepspota zdjęcie

Najgłębszy basen, najlepsze materiały. Atlas dba o jakość wykonania Deepspota

Do budowy Deepspota, czyli najgłębszego basenu do nurkowania na świecie, który powstaje w Mszczonowie, używane są produkty marki ATLAS.

Czytaj więcej

 
Budowa przydomowego basenu: gdzie wykopać nieckę? zdjęcie

Budowa przydomowego basenu: gdzie wykopać nieckę?

Łatwo można zachwycić się katalogową fotografią słonecznego, przydomowego basenu. Rzeczywistość bywa jednak bardziej wymagająca – kwestia wyboru odpowiedniego miejsca, w którym można wykopać nieckę basenową, może czasem naprawdę spędzić sen z powiek.

Czytaj więcej

 
Inżynieria XXI wieku – najgłębszy basen świata powstaje w Polsce – Deepspot zdjęcie

Inżynieria XXI wieku – najgłębszy basen świata powstaje w Polsce – Deepspot

Już w tym roku jesienią zostanie oddany do użytku najgłębszy basen nurkowy na świecie. Unikatowość powstającego pod Warszawą (dokładnie w Mszczonowie) projektu nazwanego Deepspot związana jest nie tylko z jego rozmiarami, ale także przejrzystością wody. Krystaliczna toń o głębokości 45 metrów (8000 metrów sześciennych wody – 27 razy tyle co w zwykłych 25 metrowych basenach!)

Czytaj więcej

 
Baseny przydomowe- jak przygotować je do sezonu? zdjęcie

Baseny przydomowe- jak przygotować je do sezonu?

Przychodzą pierwsze ciepłe dni, krótsze noce i upragnione grille z przyjaciółmi. To znak, że żegnamy powoli mroźną zimę i przywołujemy sezon na wiosenne miesiące. Wraz z porządkami i przygotowaniami należy również pamiętać o odświeżeniu i przygotowaniu basenu przydomowego. 

Czytaj więcej

 
Basen wpisany w otoczenie. Największy tego typu basen w Polsce zdjęcie

Basen wpisany w otoczenie. Największy tego typu basen w Polsce

Basen zazwyczaj kojarzy się nam z betonowym pudełkiem wyłożonym glazurą. Ten stereotyp od pewnego czasu przełamują zaawansowane baseny Biodesignpools.

Czytaj więcej

 
Zadaszenia basenowe: proste i efektywne rozwiązania zdjęcie

Zadaszenia basenowe: proste i efektywne rozwiązania

W naszym klimacie sezon kąpielowy w basenach zewnętrznych bywa relatywnie krótki, a możliwości korzystania z akwenów w istotny sposób ogranicza pogoda. By czas ten znacząco wydłużyć, warto basen wyposażyć w zadaszenie, które nie tylko umożliwi wypoczynek w chłodniejsze dni, ale również pozwoli zredukować wydatki na energię potrzebną do ogrzania obiektu czy na środki uzdatniania wody.

Czytaj więcej

 
Baseny tradycyjne vs nowoczesne zdjęcie

Baseny tradycyjne vs nowoczesne

Pierwszą decyzją, przed którą staniemy przystępując do budowy basenu, będzie wybór odpowiedniej technologii. Dostępne na rynku sztuczne akweny różnią się bowiem pod wieloma względami – w szczególności zaś... ceną.

Czytaj więcej

 
Jak powstają naturalne baseny Biodesignpools? zdjęcie

Jak powstają naturalne baseny Biodesignpools?

Świadomość ekologiczna Polaków rośnie niemalże z dnia na dzień. Objawia się to już nie tylko prostym segregowaniem śmieci. Przystępując np. do remontu domu dużo chętniej stawiamy dziś bowiem na rozwiązania, które w jak najmniejszym stopniu ingerują w środowisko naturalne.

Czytaj więcej

 
Jak przygotować basen do sezonu? zdjęcie

Jak przygotować basen do sezonu?

Basen w przydomowym ogrodzie jeszcze do niedawna uznawany był za symbol luksusu, zarezerwowany jedynie dla nielicznych. Dziś, na taki prywatny akwen w pobliżu miejsca zamieszkania jest w stanie pozwolić sobie coraz więcej z nas. 

Czytaj więcej

 
Bliskie naturze. Kolejne baseny wykonane w technologii BioDesigne Pools oddane do użytku zdjęcie

Bliskie naturze. Kolejne baseny wykonane w technologii BioDesigne Pools oddane do użytku

Basen z prawdziwą linią brzegową, dostosowany do otaczającego go krajobrazu, wymodelowany zgodnie z wyobrażeniem inwestora, imitujący alpejskie jeziora czy nawet egzotyczne plaże, a przy tym bezpieczny, ekologiczny i trwały, choć pozbawiony zbrojenia i betonu.

Czytaj więcej

 
Szklana architektura basenów i parków wodnych zdjęcie

Szklana architektura basenów i parków wodnych

Nie każdy może spędzić całe lato nad wodą. Na szczęście miejskie baseny i parki wodne pozwalają na chwilę wakacyjnego relaksu nawet w środku tygodnia pracy. Dziś obiekty rekreacyjne tego typu są nowoczesne, energooszczędne i estetyczne. I przeszklone, gdzie tylko się da.

Czytaj więcej

 
W barwach nadmorskiego nieba - nowa nawierzchnia przy basenie Politechniki Gdańskiej zdjęcie

W barwach nadmorskiego nieba - nowa nawierzchnia przy basenie Politechniki Gdańskiej

Współczesna architektura coraz częściej decyduje się na wykorzystywanie szarości w roli czynnika mającego dodać wyrazistości tworzonym od podstaw projektom nawierzchni.

Czytaj więcej

 
Akryl „oknem” na podwodny krajobraz Afryki zdjęcie

Akryl „oknem” na podwodny krajobraz Afryki

Afrykarium – Oceanarium wrocławskiego ogrodu zoologicznego to obiekt, który nie ma swojego odpowiednika w Europie, a może nawet i na świecie. Jednym z najtrudniejszych elementów realizacji inwestycji było przygotowanie basenów, których szklane ściany umożliwią podziwianie podwodnej fauny Czarnego Lądu.

Czytaj więcej

 
Czysty i bezpieczny basen zdjęcie

Czysty i bezpieczny basen

Otwarty basen to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością, zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i hoteli czy pensjonatów. Schowany w zacisznym otoczeniu, może stanowić swoistą oazę relaksu w upalne, letnie dni – jednak pod warunkiem, że jest odpowiednio zabezpieczony przez resztę roku. Skuteczną ochronę basenu zapewniają specjalne zabudowy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 247