Wynik wyszukiwania

 
Termowizja w wersji Smart – nowa seria kamer termowizyjnych testo 865/868/871/872 zdjęcie

Termowizja w wersji Smart – nowa seria kamer termowizyjnych testo 865/868/871/872

W grudniu 2016 roku firma Testo SE&Co.KGaA wprowadziła na rynek nową generację  kamer termowizyjnych: testo 865, testo 868, testo 871, testo 872. Kamery te stanowią odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku termowizyjnego  w ostatnich latach. 

Czytaj więcej

 
Wykrywanie miejsc zagrożonych występowaniem wilgoci za pomocą SmartSond Testo zdjęcie

Wykrywanie miejsc zagrożonych występowaniem wilgoci za pomocą SmartSond Testo

Zobacz krótki film, jak łatwo można wiarygodnie wykryć obszary zagrożone wystepowaniem wilgoci użyciu termometru testo 605i oraz termometru na podczerwień testo 805i, a także Testo Smart Probes App.

Czytaj więcej

 
Kamera termowizyjna testo 875i zdjęcie

Kamera termowizyjna testo 875i

Nowa generacja kamer testo 875i to odpowiedź firmy Testo na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku termowizyjnego  w ostatnich latach. Potrzeba wykonywania zdjęć termowizyjnych o zwiększonych dokładnościach z wysoką rozdzielczością daje  szanse na wykorzystanie kamer termowizyjnych jako urządzeń wielofunkcyjnych zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle.

Czytaj więcej

 
Firma Testo przedstawia nową serię urządzeń dedykowanych do pomiarów parametrów elektrycznych zdjęcie

Firma Testo przedstawia nową serię urządzeń dedykowanych do pomiarów parametrów elektrycznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom instalatorów sektora HVAC/R, jako światowy lider branży pomiarowej, Testo wprowadza do oferty innowacyjne rozwiązania również do sektora elektrycznego.

Czytaj więcej

 
FLIR wprowadza trzy mierniki do testowania i pomiarów z funkcją termowizji zdjęcie

FLIR wprowadza trzy mierniki do testowania i pomiarów z funkcją termowizji

Najnowsze termowizyjne narzędzia do testowania i pomiarów z technologią pomiaru wspomaganego podczerwienią (IGM) FLIR pomagają elektrykom diagnozować problemy    

Czytaj więcej

 
Kamera termowizyjna testo 875i zdjęcie

Kamera termowizyjna testo 875i

Nowa generacja kamer testo 875i to odpowiedź firmy Testo na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku termowizyjnego  w ostatnich latach. 

Czytaj więcej

 
Pomogą dobrać kolor farby – kolory do testowania i testery do malowania Śnieżki zdjęcie

Pomogą dobrać kolor farby – kolory do testowania i testery do malowania Śnieżki

Okazuje się, że największe dylematy związane z malowaniem ścian dotyczą wyboru… koloru farby. Trudność polega na tym, że często nie potrafimy wyobrazić sobie pomieszczenia, które mamy zamiar odnowić, w danej barwie.

Czytaj więcej

 
FLIR Systems wprowadza kamerę termowizyjną FLIR ETS320 do prac deweloperskich i testowych w zakresie układów elektronicznych zdjęcie

FLIR Systems wprowadza kamerę termowizyjną FLIR ETS320 do prac deweloperskich i testowych w zakresie układów elektronicznych

FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosiła dziś wprowadzenie kamery termowizyjnej FLIR ETS320 do testowania układów elektronicznych w laboratoriach technicznych.

Czytaj więcej

 
Termowizja w wersji Smart - dla każdego zdjęcie

Termowizja w wersji Smart - dla każdego

Nowe kamery termowizyjne testo 865 / 868 / 871 / 872 -  najlepsza jakość obrazu w swojej klasie, innowacyjne funkcje pomiarowe.

Czytaj więcej

 
Tikkurila prezentuje nowatorski sposób testowania kolorów zdjęcie

Tikkurila prezentuje nowatorski sposób testowania kolorów

Zachlapane podłogi, ręce, ubrania i wielokolorowe ściany? Tak wcale nie musi wyglądać testowanie różnych kolorów farb w domowych pomieszczeniach. Z Tikkurila ColorTester dopasowywanie nowych barw do wnętrz może być łatwe, czyste i przyjemne. To unikalne próbki koloru w postaci samoprzylepnej folii, które można przyklejać na ścianie, bez obaw że ją pobrudzą czy pozostawią na niej ślad. 

Czytaj więcej

 
Pirometry testo 835 – nowa technologia pomiarowa zdjęcie

Pirometry testo 835 – nowa technologia pomiarowa

Testo, specjalista w dziedzinie technologii pomiarowej, wprowadza na rynek nową serię pirometrów, przeznaczoną do szerokiej gamy aplikacji w przemyśle.

Czytaj więcej

 
Kamera termowizyjna Testo 875i zdjęcie

Kamera termowizyjna Testo 875i

Nowa generacja kamer testo 875i to odpowiedź firmy Testo na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku termowizyjnego  w ostatnich latach. 

Czytaj więcej

 
Precyzyjny pomiar strumienia objętości powietrza w budynkach użyteczności publicznej za pomocą balometru testo 420 zdjęcie

Precyzyjny pomiar strumienia objętości powietrza w budynkach użyteczności publicznej za pomocą balometru testo 420

Aby w pomieszczeniu człowiek czuł się komfortowo, spośród wielu czynników, które trzeba zapewnić, jednym z podstawowych jest jakość powietrza.

Czytaj więcej

 
Płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS HabitoTM – przetestowana w ekstremalnych warunkach zdjęcie

Płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS HabitoTM – przetestowana w ekstremalnych warunkach

Wysoka odporność na uderzenia, wytrzymałość aż 15 kg na jednym wkręcie i możliwość montowania przedmiotów do ściany bez potrzeby wiercenia, to najważniejsze cechy nowej płyty gipsowo-kartonowej RIGIPS HabitoTM. Ściany z niej wykonane są bezpieczne i stanowią alternatywę dla tradycyjnej technologii murowanej.

Czytaj więcej

 
Pomiar wilgotności materiałów budowlanych z przyrządami Testo zdjęcie

Pomiar wilgotności materiałów budowlanych z przyrządami Testo

Drewno, jako surowiec do produkcji mebli, jak i wykonania konstrukcji w budownictwie, musi spełnić określone wymagania pod względem zawartości wody.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23