Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
Terrablock – nowy system od Betafence zdjęcie

Terrablock – nowy system od Betafence

Podczas tegorocznych piątych targów „Przeciw terrorowi”, które odbyły się w Londynie 24-25 kwietnia br., firma Betafence zaprezentowała swój nowy system zabezpieczający – Terrablock.

Czytaj więcej

 
Panele Securifor 4D do zadań specjalnych zdjęcie

Panele Securifor 4D do zadań specjalnych

Chcesz zapewnić najlepszą ochronę terenowi wysokiego ryzyka? Poznaj panele Securifor 4D od Betafence, które nie mają sobie równych na światowych rynkach.  

Czytaj więcej

 

Betafence na Targach Zabezpieczeń ASIS w Dubaju

Piąta edycja Targów Zabezpieczeń organizowanych przez międzynarodową organizację ASIS w Dubaju odbyła się w dniach 16-18 lutego. Wydarzenie przyciągnęło decydentów z wielkich koncernów, w których systemy bezpieczeństwa pełnią kluczową rolę. W ofercie firmy Betafence największą uwagę przykuł system Terrablock.

Czytaj więcej

 
Targi Kadex z udziałem Betafence zdjęcie

Targi Kadex z udziałem Betafence

Stolica Kazachstanu, Astana, będzie gospodarzem targów Kadex, które odbędą się w dniach 2-5 czerwca 2016 r. W imprezie poświęconej ochronie terrorystycznej udział weźmie także Betafence.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne ogrodzenia Betafence na targach IFSEC zdjęcie

Nowoczesne ogrodzenia Betafence na targach IFSEC

Nowoczesne rozwiązania firmy Betafence dla zabezpieczeń zewnętrznych zostały zaprezentowane podczas listopadowych targów IFSEC w Arabii Saudyjskiej. Wydarzenie przyciągnęło ponad 5000 specjalistów od zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej.   

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 5