Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Narodowy Pałac Kultury w Sofii zabezpieczają panele tymczasowe od Betafence zdjęcie

Narodowy Pałac Kultury w Sofii zabezpieczają panele tymczasowe od Betafence

4000 m paneli tymczasowych Tempofor ochroni teren prac budowlanych wokół Narodowego Pałacu Kultury w stolicy Bułgarii.

Czytaj więcej

 
Przenośne systemy ogrodzeniowe Tempofor – budowa pod szczególnym nadzorem zdjęcie

Przenośne systemy ogrodzeniowe Tempofor – budowa pod szczególnym nadzorem

Na budowie dużo się dzieje. W związku z tym, może się też na niej wydarzyć dużo złego. Aby zapobiec niektórym wypadkom, inwestor musi zadbać o odpowiednie zabezpieczenie terenu. To jeden z jego obowiązków wynikających z prawa budowlanego i przepisów BHP.

Czytaj więcej

 
Niezawodna tymczasowa kontrola dostępu i przepływu osób czyli przenośne kołowroty i bramy przesuwne Tempofor firmy Betafence zdjęcie

Niezawodna tymczasowa kontrola dostępu i przepływu osób czyli przenośne kołowroty i bramy przesuwne Tempofor firmy Betafence

Tymczasowy system ogrodzeniowy powinien nie tylko wygradzać chroniony teren, ale także dobrze go zabezpieczać przed próbą nieautoryzowanego wejścia osób niepożądanych, a jednocześnie umożliwić komfortowy dostęp osobom i pojazdom uprawnionym. Niezawodnej kontroli dostępu i przepływu osób służą przenośne kołowroty i bramy przesuwne Tempofor firmy Betafence.

Czytaj więcej

 
Tempofor gra w filmie zdjęcie

Tempofor gra w filmie

Przenośna brama Tempofor chroni dostępu do obszarów wojskowych w belgijskim filmie. Czy ktokolwiek mógłby przypuszczać, że elementy ogrodzenia staną się gwiazdami trzeciego planu?

Czytaj więcej

 
Tempofory ochraniają budowy zdjęcie

Tempofory ochraniają budowy

Pierwsza połowa roku wprowadziła lekki optymizm i powrót do zamrożonych na czas kryzysu inwestycji. Ożywiły się place budów, powróciła też potrzeba skutecznego zabezpieczenia terenów, maszyn i pracujących ludzi. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest linia produktów przenośnych Tempofor: paneli, stóp oraz licznych akcesoriów montażowych i dodatkowych.

Czytaj więcej

 
Ogrodzenie na czas budowy - sprawdzone rozwiązania zdjęcie

Ogrodzenie na czas budowy - sprawdzone rozwiązania

Ogrodzenia tymczasowe mają kluczowe znaczenie dla zabezpieczenia miejsc budowy i remontów. Dzięki nim można uniknąć niepotrzebnych wypadków, ochronić kosztowne mienie oraz zasłonić to, co nie najpiękniejsze – czyli wykopy i sterty materiałów budowlanych.

Czytaj więcej

 
Tempofor® - Twoja bezpieczna budowa zdjęcie

Tempofor® - Twoja bezpieczna budowa

Ogrodzenia Tempofor są znanym i często stosowanym rozwiązaniem dla tymczasowego wygradzania placu budowy. Zapewniają bezpieczeństwo terenu, ale również – dzięki swej mobilności - łatwość dostępu do niego. 

Czytaj więcej

 
Nowoczesna architektura w Porcie Palermo zdjęcie

Nowoczesna architektura w Porcie Palermo

Port Palermo niedługo przemieni się w nowoczesny obiekt, do tego jednak czasu przebudowa będzie uciążliwa dla pasażerów. Aby ułatwić komunikację zbudowano stację tymczasową, zabezpieczoną bramami i panelami Securifor firmy Betafence.

Czytaj więcej

 
Nowe biuro sprzedaży Betafence w Szwajcarii zdjęcie

Nowe biuro sprzedaży Betafence w Szwajcarii

Firma Betafence wzbogaciła się o nowe biuro sprzedaży, utworzone w szwajcarskim mieście Neuenhof. Od 1 lutego 2015 r. zarządza nim Nabil Probst, wcześniej pracujący dla firmy Bekaert AG.

Czytaj więcej

 
Ogrodzenie dla obiektów sportowych zdjęcie

Ogrodzenie dla obiektów sportowych

Projektujesz ogrodzenie infrastruktury sportowej? Zobacz sprawdzone rozwiązania, zastosowane na dużych obiektach sportowych.  

Czytaj więcej

 
Ogrodzeniowa sztuka użytkowa zdjęcie

Ogrodzeniowa sztuka użytkowa

Czy ogrodzenie może być czymś więcej niż typowym materiałem, który chroni naszą posesję? Czy można patrzeć na nie również przez pryzmat sztuki? Sztuki użytkowej? Owszem – dowodzi tego firma Betafence, której ogrodzenia przeistaczają się w prawdziwe

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 11