Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Top trendy okienne zdjęcie

Top trendy okienne

Duże przeszklenia, minimalistyczny design, szarości i jasne kolory naturalnego drewna to kluczowe trendy, które dominują w nowoczesnych oknach. Obok wyszukanej stylistyki liczy się także energooszczędność i wysoka jakość materiałów.

Czytaj więcej

 
Okna w stylu high-tech zdjęcie

Okna w stylu high-tech

Dotknięcie jednego przycisku w aplikacji na smartfonie lub tablecie wystarczy, by z dowolnego miejsca na świecie sterować oknami, roletami czy żaluzjami fasadowymi.

Czytaj więcej

 
Nowe warunki techniczne dla budynków: zaostrzone wymagania dla okien i drzwi zdjęcie

Nowe warunki techniczne dla budynków: zaostrzone wymagania dla okien i drzwi

Od tego roku zaczęły obowiązywać nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki. Zaostrzone wymagania mają ma celu poprawę energooszczędności obiektów. Wyroby używane do budowy nowych domów, m.in. okna i drzwi, muszą mieć lepsze parametry termoizolacyjne. W praktyce oznacza to nie tylko więcej ciepła w domach, ale także mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A. „Jakością Roku 2011” zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. „Jakością Roku 2011”

Producent drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej Sokółka Okna i Drzwi S.A. został laureatem programu „Jakość Roku”. Firma otrzymała tytuły: „Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku Srebro” oraz „Jakość Roku Produkt”.

Czytaj więcej

 
Nowość – narożne balkony podnoszono-przesuwne THERMO HS od Sokółka Okna i Drzwi S.A. zdjęcie

Nowość – narożne balkony podnoszono-przesuwne THERMO HS od Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. wprowadza nowy model drzwi balkonowych podnoszono – przesuwnych THERMO HS w wersji narożnej. Produkt daje możliwość zastosowania wyjątkowo rozległych przeszkleń, a także  ogromnej wolnej przestrzeni po otwarciu obu skrzydeł. Dodatkowo, drzwi balkonowe Thermo HS posiadają wysokie parametry termoizolacyjne, co jest wyjątkowo istotne przy zastosowaniu tak dużych powierzchni szklanych.

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A. nagrodzona złotym Laurem Konsumenta zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. nagrodzona złotym Laurem Konsumenta

Sokółka Okna i Drzwi S.A. otrzymała 1 miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2011 w kategorii okna drewniane. Jest to już VII edycja największego ogólnopolskiego programu konsumenckiego, którego głównym celem jest wyłaniane najlepszych i najpopularniejszych marek.

Czytaj więcej

 
Nowy standard wyposażenia okien drewnianych Sokółka Okna i Drzwi S.A. zdjęcie

Nowy standard wyposażenia okien drewnianych Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. wzbogaca standardowe wyposażenie okien drewnianych. Od 1 sierpnia klienci dostaną więcej korzyści. Każdy model okien drewnianych i drewniano-aluminiowych zostanie wyposażony w blokadę błędnego położenia klamki oraz ciepłą ramkę THERMIX.

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A. stawia na działania w mediach społecznościowych zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. stawia na działania w mediach społecznościowych

Sokółka Okna i Drzwi S.A. od czerwca rozpoczęła działania social media. Fanpage na portalu społecznościowym oraz blog ekspercki mają na celu wzmocnienie relacji firmy z klientami.

Czytaj więcej

 
Nowa strona internetowa Sokółka Okna i Drzwi S.A. zdjęcie

Nowa strona internetowa Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. ruszyła z nową stroną internetową. Głównymi walorami strony są wysoka interaktywność, funkcjonalność i przejrzystość treści. Ciekawym rozwiązaniem jest sposób prezentacji produktów, a także filmy pokazujące właściwości techniczne oraz proces produkcji okien.

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A. wymieni okna w rodzinnym domu dziecka zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. wymieni okna w rodzinnym domu dziecka

Zakończył się konkurs „Dom Boskich” organizowany przez Cztery Kąty, serial Rodzinka.pl oraz Fundację Świętego Mikołaja. Głównym celem projektu była pomoc rodzinnym domom dziecka. Przyczynili się do tego sponsorzy akcji, m.in. producent stolarki okiennej Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Czytaj więcej

 
Marka Sokółka Okna i Drzwi S.A. znana i dobrze oceniana zdjęcie

Marka Sokółka Okna i Drzwi S.A. znana i dobrze oceniana

Portal Budujemydom.pl przeprowadził w październiku tego roku ankietę wśród członków Klubu Budujących Dom.

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A. wspiera młodych lokalnych sportowców zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. wspiera młodych lokalnych sportowców

W dniach 6-7 sierpnia w miejscowości Lenhovda w południowej Szwecji odbyła się 30. edycja turnieju piłkarskiego Elitfonster Cup. Dzięki firmie Sokółka Okna i Drzwi S.A. w zawodach wzięli udział także młodzi polscy piłkarze z miejscowości Sokółka.

Czytaj więcej

 
„VIP najlepsze okna i drzwi”  dla firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. zdjęcie

„VIP najlepsze okna i drzwi” dla firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

15 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się gala podsumowująca konkurs „VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy Garażowe”. Produkty firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. zostały nagrodzone aż w 4 kategoriach.

Czytaj więcej

 
Niezwykle funkcjonalne – drzwi balkonowe Thermo HS Sokółka S.A. zdjęcie

Niezwykle funkcjonalne – drzwi balkonowe Thermo HS Sokółka S.A.

Taras czy balkon to, zwłaszcza w słoneczne dni, duży atut domu i mieszkania. Warto wykorzystać jego zalety także wewnątrz pomieszczenia. Duże przeszklone drzwi na taras dadzą nie tylko znaczą ilość światła słonecznego, ale także stworzą wrażenie otwartej  przestrzeni, wizualnie powiększając wnętrze. Drzwi balkonowe podnoszono – przesuwne HS firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. to nie tylko gwarancja wrażeń estetycznych, ale także energooszczędne i funkcjonalne rozwiązanie.

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A. nagrodzona godłem „Dobra Marka 2011” zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. nagrodzona godłem „Dobra Marka 2011”

Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. została nagrodzona tytułem „Dobra Marka 2011 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategoriach  Okna i Drzwi. Program „Dobra Marka” nagradza najlepsze, najbardziej dynamiczne i najlepiej rozpoznawalne marki na polskim rynku.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 62