Wynik wyszukiwania

 
Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischer zdjęcie

Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischer

Profesor Fischer otrzymał tytuł doktora honoris causa inżynierii bezpieczeństwa w budownictwie i przemyśle na Uniwersytecie w Padwie. Właściciel firmy fischer odebrał to wyróżnienie w obecności licznych przyjaciół, znajomych, członków zarządu, dyrektorów zarządzających oraz pracowników filii z Włoch i Niemiec.

Czytaj więcej

 
Ekstrawertyczne czy introwertyczne? zdjęcie

Ekstrawertyczne czy introwertyczne?

Szwajcarski psycholog, Carl Gustav Jung, na podstawie analiz osobowości wyróżnił dwa skrajne typy postaw: introwersję i ekstrawersję.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ! Funkcjonalny i nowoczesny styl – klamki serii SLIM zdjęcie

NOWOŚĆ! Funkcjonalny i nowoczesny styl – klamki serii SLIM

SLIM to najnowsza kolekcja klamek ze stali nierdzewnej firmy DOMINO. Jej modny design opiera się na subtelnych liniach pozbawionych ostrych krawędzi, dzięki czemu modele tej serii stanowią niezwykle efektowne rozwiązanie. Ponadto uproszczony sposób montażu klamek jest szybki i wygodny.

Czytaj więcej

 
Włoskie inspiracje w stolarce drzwiowej firmy Stolbud Włoszczowa zdjęcie

Włoskie inspiracje w stolarce drzwiowej firmy Stolbud Włoszczowa

Włochy to kraj, który od wieków stanowi źródło kanonów piękna. Umiłowanie harmonii i wyjątkowy zmysł estetyczny jego mieszkańców znajdują odzwierciedlenie w architekturze włoskich miast.

Czytaj więcej

 
Kolekcja PREMIUM firmy Stolbud Włoszczowa – drzwi z klasą zdjęcie

Kolekcja PREMIUM firmy Stolbud Włoszczowa – drzwi z klasą

Drzwi zewnętrzne powinny przede wszystkim skutecznie strzec dobytku oraz prywatności mieszkańców. Ich drugą, równie ważną rolą jest wygląd. Producent stolarki okiennej oraz drzwiowej Stolbud Włoszczowa oferuję kolekcję dwudziestu pięciu modeli skrzydeł drzwiowych PREMIUM o różnorodnych wzorach i kolorach.

Czytaj więcej

 
Oryginalne i bezpieczne - drzwi wejściowe w stylu retro zdjęcie

Oryginalne i bezpieczne - drzwi wejściowe w stylu retro

Firma Stolbud Włoszczowa posiada w swojej bogatej ofercie drzwi, które idealnie komponują się z budynkami w stylu retro. Trend ten tworzy specyficzny, niepowtarzalny klimat, dlatego zyskuje coraz więcej zwolenników. Nawiązują do niego nie tylko właściciel

Czytaj więcej

 
Drzwi zewnętrzne firmy Stolbud Włoszczowa – drewno w pięknej oprawie zdjęcie

Drzwi zewnętrzne firmy Stolbud Włoszczowa – drewno w pięknej oprawie

Stabilność, trwałość i odporność na włamanie – to najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych. Jednak coraz częściej szukamy rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i estetyczne. Kolekcja drzwi wejściowych firmy Stolbud Włoszcz

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 7