Wynik wyszukiwania

 
Inteligentny dom na warszawskich targach MUREXPO zdjęcie

Inteligentny dom na warszawskich targach MUREXPO

Możliwość zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz, a także szkolenia, warsztaty i bezpłatne porady specjalistów – tak zapowiada się kolejna edycja targów MUREXPO i MODNE WNĘTRZE, które odbędą się w Warszawie w hali Torwar w dniach 12-14 kwietnia.

Czytaj więcej

 

Wienerberger na Targach MUREXPO w Warszawie

Wienerberger po raz kolejny zaprezentuje swoje najlepsze produkty na wiosennych targach w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO zdjęcie

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO

W dniach 16-18 kwietnia 2010 r. na warszawskim Torwarze odbędzie się najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana - Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO, kierowane do osób profesjonalnie zajmujących się budową domów i ich wykańczaniem oraz do indywidualny

Czytaj więcej

 
Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2010 zdjęcie

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2010

W dniach 7-9 maja na warszawskim Torwarze, odbędą się Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO – największa wystawiennicza impreza budowlana Mazowsza. Bogaty program wydarzeń towarzyszących, spotkania i prelekcje, niebanalne pokazy i warsztaty, czy bez

Czytaj więcej

 
Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2009 zdjęcie

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2009

Budujesz lub remontujesz dom? Szukasz oryginalnych rozwiązań architektonicznych i wnętrzarskich? Jesteś architektem, inżynierem, wykonawcą? Przyjdź na otwierające nowy sezon Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2009, które odbędą się w dniach 17-19 kwiet

Czytaj więcej

 
Sokółka Okna i Drzwi S.A.: okna na medal zdjęcie

Sokółka Okna i Drzwi S.A.: okna na medal

W weekend 17-19 kwietnia odbywały się dwie duże imprezy targowe poświęcone materiałom budowlanym. Murexpo w Warszawie oraz Targbud w Katowicach.

Czytaj więcej

 
Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG – już niedługo w Twoim mieście. Odwiedź stronę www.akademiamurowania.pl! zdjęcie

Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG – już niedługo w Twoim mieście. Odwiedź stronę www.akademiamurowania.pl!

Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG to ogólnopolska akcja, która ma na celu propagowanie wiedzy na temat zagadnień związanych z budową domu poprzez porady eksperckie i możliwość praktycznego poznania technologii budowlanych.

Czytaj więcej

 

Targi Budowlane Murator EXPO

W dniach 10-11 października 2009 roku na warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowskiej 6A odbędzie się kolejna edycja największych na Mazowszu Ogólnopolskich Targów Budowlanych Budowa Remont Dom i Wnętrze.

Czytaj więcej

 
Ponad 2000 budowlańców przeszkolonych w Miasteczku SILKA YTONG zdjęcie

Ponad 2000 budowlańców przeszkolonych w Miasteczku SILKA YTONG

W profesjonalnych i bezpłatnych szkoleniach zrealizowanych w ramach Miasteczka Akademia Murowania SILKA YTONG uczestniczyło ponad 2200 wykonawców i uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym. Łącznie z oferty Miasteczka skorzystało blisko 3000 osób.

Czytaj więcej

 
Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG ruszyło już w trasę zdjęcie

Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG ruszyło już w trasę

Ponad 1.100 wykonawców z całej Polski zgłosiło się, aby wziąć udział w profesjonalnym i bezpłatnym szkoleniu zorganizowanym w ramach Miasteczka Akademia Murowania SILKA YTONG. Zapisy wciąż trwają! Wystarczy przyjść do Miasteczka!

Czytaj więcej

 
Przyłącz się do ekologicznej akcji „Folia znika z budowy” zdjęcie

Przyłącz się do ekologicznej akcji „Folia znika z budowy”

Xella zbiera folie z placu budowy – akcja edukacyjna podczas roadshow Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG. Przyjdź i dowiedz się więcej!

Czytaj więcej

 
Już wiemy, jaki jest Murarz Idealny – wyniki badania SILKA YTONG zdjęcie

Już wiemy, jaki jest Murarz Idealny – wyniki badania SILKA YTONG

Solidna, dokładna i znająca najnowsze technologie – taką ekipę inwestorzy zarekomendowaliby znajomym – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie marek SILKA i YTONG, we współpracy z TNS OBOP. Według badanych jakość usług ekipy murarskiej oraz zaufanie do wykonawców liczą się bardziej niż cena usług.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 12