Wynik wyszukiwania

 
Marina Mokotów II – ekskluzywny komfort miejskiego życia zdjęcie

Marina Mokotów II – ekskluzywny komfort miejskiego życia

Połączenie przyjaznej, zielonej przestrzeni, sztuki nowoczesnej z wysokiej klasy architekturą oraz najnowszymi technologiami budowlanymi to klucz do idealnej nieruchomości mieszkalnej. Przykładem takiej inwestycji jest Marina Mokotów II – nowa odsłona prestiżowego osiedla zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie - na terenie której zostały wykorzystane elementy termoizolacyjne Schöck Isokorb.  

Czytaj więcej

 
Mokotowski debiut Skanska. Jaśminowy Mokotów już gotowy zdjęcie

Mokotowski debiut Skanska. Jaśminowy Mokotów już gotowy

Skanska debiutuje na Mokotowie, jednej z najmodniejszych dzielnic Warszawy. Spółka mieszkaniowa właśnie oddała do użytku pierwszy etap inwestycji Jaśminowy Mokotów. W sumie 108 mieszkań w kameralnej, dwupiętrowej zabudowie. Pierwsi mieszkańcy osiedla, zachęceni m.in. bliskością centrum i terenów zielonych, odebrali już klucze.  

Czytaj więcej

 
Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych w warszawskiej inwestycji „Studio Mokotów” zdjęcie

Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych w warszawskiej inwestycji „Studio Mokotów”

Generalny wykonawca inwestycji „Studio Mokotów”, Eiffage Polska Budownictwo, zakończył prace budowlane. Lokale są już sukcesywnie przekazywane właścicielom.

Czytaj więcej

 
Skorzystaj z prestiżu Mokotowa zdjęcie

Skorzystaj z prestiżu Mokotowa

Mokotów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic stolicy. U zbiegu ulic Woronicza i Modzelewskiego została właśnie oddana do użytku MOKOTOWSKA SZPILKA, 10 kondygnacyjny budynek mieszkalny z 25 przestronnymi i dobrze rozplanowanymi mieszkaniami.

Czytaj więcej

 
Sztuka detalu zdjęcie

Sztuka detalu

Dwoje architektów, których wspólnym mianownikiem są detal i jakość. Agnieszka Kuratczyk i Szymon Tarnowski to duet, tworzący na co dzień markę Tarnowski Division. O inspiracjach, warsztacie twórczym i projekcie pokazowego apartamentu na osiedlu Awangarda opowiedzieli w swoim „Atelier 1925”, mieszczącym się na warszawskim Mokotowie.

Czytaj więcej

 
Zawisła wiecha nad Holm House zdjęcie

Zawisła wiecha nad Holm House

Nad budynkiem Holm House, inwestycją mieszkaniową Skanska w Warszawie, zawisła wiecha. 9-kondygnacyjna konstrukcja budynku osiągnęła swój najwyższy punkt, a prace wykończeniowe weszły w zaawansowane stadium.  

Czytaj więcej

 
Prestiżowy biurowiec Bobrowiecka 8 z najwyższej klasy posadzkami parkingowymi zdjęcie

Prestiżowy biurowiec Bobrowiecka 8 z najwyższej klasy posadzkami parkingowymi

Oddany do użytku pod koniec października 2017 roku budynek biurowy Bobrowiecka 8 został wyposażony w specjalistyczne posadzki parkingowe Deckshield, których producentem jest Flowcrete Polska, ekspert od posadzek żywicznych.

Czytaj więcej

 
Budowa na miarę XXI wieku? „Nie” dla marnotrawstwa zdjęcie

Budowa na miarę XXI wieku? „Nie” dla marnotrawstwa

Powstaje pionierska inwestycja mieszkaniowa pod względem ilości eko rozwiązań -Jaśminowy Mokotów. To pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową.

Czytaj więcej

 
Rusza nowa inwestycja mieszkaniowa Skanska w Warszawie zdjęcie

Rusza nowa inwestycja mieszkaniowa Skanska w Warszawie

Skanska zrealizuje kolejną inwestycją mieszkaniową w Warszawie. Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Jaśminowy Mokotów. To inwestycja o kameralnej zabudowie i skandynawskim stylu powstająca przy ul. Jaśminowej pod Skarpą Warszawską na Mokotowie.

Czytaj więcej

 
Mostostal Warszawa zrealizuje nową inwestycję Vantage Development zdjęcie

Mostostal Warszawa zrealizuje nową inwestycję Vantage Development

Mapa mieszkaniowych inwestycji Warszawy staje się coraz bogatsza. Mostostal Warszawa właśnie sfinalizował kolejną umowę na budowę osiedla wielorodzinnego w obszarze dzielnicy Mokotów. Inwestycję o wartości  36,6 mln zł wykona dla jednej ze spółek celowych Vantage Development SA Oddział Centralny Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Artura Soczewicy.

Czytaj więcej

 
Paryż na warszawskim Mokotowie zdjęcie

Paryż na warszawskim Mokotowie

Mieści się na warszawskim Mokotowie, w budynku z 1937 roku. Ma nieco ponad 100 metrów kwadratowych, a z okien rozpościera się widok na park Morskie Oko. 

Czytaj więcej

 
Wiecha na Mozaice Mokotów zdjęcie

Wiecha na Mozaice Mokotów

W czwartek, 28 kwietnia 2011 roku, na osiedlu Mozaika Mokotów przy ul. Cybernetyki odbędzie się zawieszenie wiechy na dwóch budynkach I etapu inwestycji. Ukończenie ich budowy zaplanowano na IV kwartał 2011 roku. W pierwszej części osiedla znajdą się 143 mieszkania oraz 14 lokali usługowych.

Czytaj więcej

 
Mokotów solidną inwestycją mieszkaniową zdjęcie

Mokotów solidną inwestycją mieszkaniową

Wielu mieszkańców Warszawy utożsamia kameralną atmosferę i spokój raczej z peryferiami stołecznego miasta niż ze ścisłym centrum. Wiadomo, że obrzeża miast rozwijają się pod względem infrastrukturalnym i budowlanym zdecydowanie wolniej niż tereny położone w centralnych dzielnicach. W małym stopniu odpowiadają na potrzeby, jakie stawia przed deweloperem mieszkaniec współczesnej metropolii i wciąż nie stanowią dobrej alternatywy dla inwestycji zlokalizowanych w centrum.

Czytaj więcej

 
EMPARK Mokotów Business Park – nowa nazwa na mapie Warszawy zdjęcie

EMPARK Mokotów Business Park – nowa nazwa na mapie Warszawy

EMPARK Mokotów Business Park w Warszawie to nowa nazwa największego w Polsce kompleksu biurowego. Firma Heitman, współwłaściciel obiektu, otwiera w ten sposób nowy rozdział w jego działalności.

Czytaj więcej

 
Willa Krasicki na finiszu zdjęcie

Willa Krasicki na finiszu

Na starym Mokotowie w Warszawie dobiegają końca ostatnie prace przy kameralnej inwestycji apartamentowej Willa Krasicki. Ten ciekawie wkomponowany budynek w zabudowę pięknej historycznej części dzielnicy zaprojektowała pracownia Jasiński Kruszewski Architekci.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 43